Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak wam mija sobota

Polecane posty

Gość gość

Jak tam wasza sobota? Co porabiacie? Bawcie się z dziećmi, sprzatacie, gotujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Leżę i odpoczywam po prysznicu :D wstalismy o 10, zjedlismy sniadanie i maz poszedł z synem na sanki a ja obejrzałam nowy odcinek Grey's anatomy i wzięłam prysznic i tyle. Zaraz sie ubiore i zabieram sie za obiad, bedą dewolaje, kus kus i surówka z marchewki. Po obiedzie mamy jechac na basen. Jeśli chodzi o sprzątanie to natchnelo mnie w czwartek wieczorem wiec mam w miarę czysto. Moze tylko zmienię pościel i troche poprasuje ale to jak mi sie zechce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem przeziębiona, kiepsko się czuję, więc nie szaleję dziś... przygotowałam śniadanie, ogarnęłam dom, teraz obiad się gotuje a ja usiadłam do laptopa poczytać co słychać u innych ;-) deszcz pada, wieje, w domu cały dzień przesiedzimy, tym bardziej że wszyscy smarkają... Na pewno po obiedzie w coś pogramy, mąż już od dwóch godzin buduje z córką z lego... wieczorkiem może coś obejrzymy. Miałam się przejść po sklepach, w galerii jeszcze wyprzedaże, ale nie mam dziś ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama z córką bo maz ma ten weekend cały pracujący (po12 h). Wstalysmy po 8, zanim śniadanie, potem kawka i obejrzałam ddtvn, córka miała natchnienie i się sama bawiła w pokoju. Potem pojechalysmy na zakupy bo lodówka pusta. Ogarnęłam trochę mieszkanie, a teraz rysujemy sobie. Za godzinę wstawię obiad. Wieczorem pocwicze i obejrzę jakiś film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z synkiem właśnie zjedliśmy zupę, córka drzemie wiec ja się lenie. Mąż pojechał na zakupy, jak wróci to zajmie się małą a ja ruszam z porządkowi. Synek ma natchnienie i rysuje komiksy. U nas tez pada wiec raczej cały dzień w domku. Poza tym przy pięciolatku, 10 miesięcznym dziecku i całym tygodniu pracy chce oodpocząc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale jest cieszyc sie zyciem kazdego dnia 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż w pracy a ja siedzę z 3 latkiem i roczniakiem. Obaj chorzy. Upierdliwi. Mały nic mi nie daje zrobić. Wisi dosłownie u mojej nogi i piszczy. Muszę jeszcze posprzątać po obiedzie, rozwiesić pranie. Nie mogę się doczekać aż dzieci zasną, ale to jeszcze nie będzie za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem sama z chora córka. Siedzimy sobie w domu, za oknem pogoda tragiczna pada i wieje. W sumie fajnie tak posiedzieć w domu przymusowo. Trochę spokoju. Zjadlysmy obiad, poczytalysmy kilka książeczek, zaraz corce włączę jakąś bajkę bo obiecałam a ja wypije kawę i zjem czekoladowe ciacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×