Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawnienieprawnie

Jak wygląda moja sytuacja prawnie?

Polecane posty

Gość Prawnienieprawnie

Mam 16lat i jestem w ciąży (krytykujace komentarze Zostawcie dla siebie prosze) co oznacza ze w wieku 17lat urodze. Z tego co mi wiadomo z powodu mojej niepelnoletnosci nie będę miała "praw" do MOJEGO dziecka. Jak to wszystko wygląda w rzeczywistości? Mój chłopak jest pełnoletni, ma 20lat. Jestem z Nim już 4lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź hakać pyry patolgio usrana🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi tego dziecka co urodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz miała pełnię praw,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury. Oczywiscie ze masz pełnię praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawnienieprawnie
Gość godzina 21:22 Szkoda to mi ciebie. Ja sobie poradze z chłopakiem w sumie to narzeczonym. Szkołę skończę i wychowam dziecko na bardzo rozwinięte intelektualnie (nie to co ty) nie bedzie musialo sie nudzić i Pisa głupie komentarze. To nie średniowiecze ze ciąża niepelnoletniej dziewczyny to.wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawnienieorawnie
Ponoć rodzice będą musieli za mnie potwierdzić ojcostwo chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jestes tak mocno intelektualnie rozwinieta i dojrzała to po co tak debilne pytanie na tak debilnym forum jak kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie beda musieli. ojcem dziecka jest ten, ktorego podasz do aktu urodzenia. masz pelnie praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś skoro jestes tak mocno intelektualnie rozwinieta i dojrzała to po co tak debilne pytanie na tak debilnym forum jak kafe smiech.gif ty za chuja nie rozumiesz slowa pisanego, wiec nie ma co ci w ogole 3x odpowiadac. obrazkami za duzo by bylo roboty 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawnienieprawnie
Ponieważ rady potrzebuje TERAZ a zdarzaja sie tu ludzie którzy mają o takim czymś pojęcie, nie to co ty. Nie pozdrawiam. Reszcie dziękuję za pomoc :) Dziecka nie zaluje ani trochę, nie martwcie się. Dlatego bałam sie ze naprawdę nie bede mieć do Mojego dziecka praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 latek puka 12 latke... Brawo patologio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powodzenia ;) gosc którego ci szkoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawnienieprawnie
gość dziś 16 latek puka 12 latke... Brawo patologio Slucham? Chyba rok jest sie w ciąży tak? Ja mam 16 prawie 17 a mój chłopak 20 więc skąd ci sie wzięło 16 i 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak zmarnowalas sobie zycie ale powo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rok w ciąży to może słonica chodzi, ale na pewno nie kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro twój narzeczony jest pełnoletni to on może wziąć opiekę na siebie. Jeśli się nie zgodzi to twoi rodzice będą opiekunami prawnymi a ty uzyskasz prawa do dziecku po uzyskaniu pełnoletności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy tak patologia bo zaczęła się spotykać jako dziecko jeszcze z tym swoim narzeczonym..wtedy to jest czas na książki a nie na chłopaków ..a teraz ciąża ..patologia i jeszcze raz patologia..i rok w ciąży ha ha ha weź ty się autorko,dzieciaku doucz biologii bo macierzyństwo to nie zabawa w piaskownicy..patole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci tak.ja mialam 17 gdy urodzilam.oprocz tego ze moj ojciec musial podpisac na porodowce zgode na wszelkie zabiegi bo ja niepelnoletnia nie moglam.to oprocz tego wszystko normalnie dziecko twoje nazwisko dostanie po porodzie odrazu.nikt mi problemow zadnych nie robil moj chlopak mial 21 tedy.slub bralismy przez sad to rodzice moi byli.wszedzie podajesz dane ojca dziecka.jest pelnoletni wiec spoko.zycze powodzenia,nie sluchaj tutejszych madrosci zes za mloda itp.ja juz z mezem 25 lat jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawnienirprawnie
Powoedzialam rok bo nie myslalam ze o takie cos sie przyczepicie :) Dziekuje Gość 22:13 :) ja nie żałuję niczego. A po za tym to moje życie i powiedziałam ze krytyke macie zostawic dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie co tutaj piszą to ludzie którzy w życiu chodzą i pracują za 1500 i w życiu nic innego nie robią. Szkoda sie denerwować. Życzę szczęścia i wytrwałości sama miałam w młodym wieku dziecko bo 19 wiem jak to jest zbędne komentarze itd. Głowa do góry teraz mam 22 lata i jestem o wiele do przodu o tych 30 i do góry kończę studia prawnicze i powoli sie żyje jest trudno ale nie warto sie przejmować ludźmi ludzie zawsze gadają i na żywo a tym bardziej prościej hejtowac jak sie jest na forum gdzie nie widać twarzy. Normalne flustraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawnienieprawnie
Racja :) dziękuję :) jednak są normalni ludzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie flustraki a frustrac****ani prawnik :) a co do reszty to sięzgodzę ,tez wpadłam w klasie maturalnej co prawda studia zaczęłam jak mała miała 4 latka ale wszystko się udalo,tak więć jezeli autorka ma przynajmniej emocjonalne wsparcie najbliższych to na pewno da radę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frustraci /pani prawnik -głupia kafeteria wszystko kojarzy z seksem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) ja jak pisze na kafeterii to nie zastanawiam sie nad gramatyka i nie czytam wypowiedzi przed dodaniem rzeczywiście złe napisalama prawdopodobnie przez to ze pisze z telefonu i takie słowa mi sugeruje mój słownik. Tak na marginesie skończyłam 3 rok wiec prawnikiem nie jestem tylko studentem prawa. Jeśli miałabyś atorko jakieś jeszcze pytania dotyczące kwestii prawnych prosze pisać jeśli ja nie pomogę to zapytam sie męża jest adwokatem wiec ma jakaś wiedzę dot. prawa rodzinnego czy tez innego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawnienieprawnie
Nie spodziewałam się że tyle osób będzie uprzejmych ! Dziękuję, jestem o niebo spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz wziąć ślub i wtedy w świetle prawa magicznie staniesz się pełnoletnia i nabędziesz praw do dziecka, inaczej do 18 ich nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że ojciec dziecka ma pełnię praw rodzicielskich, ty jako niepełnoletnia jesteś pod opieką prawną rodziców, więc dziecko chyba do twojej pełnoletności chyba też. Czekaj... ok znalazłam. Ty nie masz władzy rodzicielskiej, chyba że zawrzesz związek małżeński, na który zezwala sąd. Więc, albo czekasz do 18nastki, albo się chajtasz. Jeśli czekasz, to wszystkie podpisy u lekarza, zezwolenia, zabiegi, różnego rodzaju dokumenty i takie tam, załatwiają twoi rodzice oraz ociec dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz to samo nad sobą przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawnienieprawnie
O kurde.. czyli jednak.. na szczęście mój chłopak bardzo sie cieszy z mojej ciąży i chce ślubu więc wsystko wyjdzie na prostą. Mama to akceptuje Ale tata mówi że mogę być w domu dopoki brzucha nie będzie widać, potem do chłopaka mam sie wynieść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×