Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak wygladaja. skurcze do porodu .. pierworodka

Polecane posty

Gość gość
tak samo jak te przygotowujące, tylko one już nie ustępują, aż do czasu "urodzenia łożyska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze ja nie wiem jak wygladaja skurcze wogole to moja 1 ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bolał cię kiedyś brzuch w trakcie okresu? To są właśnie skurcze. Takie napinanie i twardnienie podbrzusza z towarzyszącym bólem, pojawia się na kilkanaście-kilkadziesiąt sekund, a potem ustępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polianna 91
Ja nieraz mam taki bol raz gora 2 razy dziennie. Jestem w 35 tyg ciazy. Czop i wody na miejscu. Najczęściej boli podbrzusze jak cos robie np. Myje naczynia czy tam obiad robie. To wszystko z przerwami i nie zawsze. Maz mi pomaga duzo. Ja gora raz dziennie naczynia myje. Co pare dni obiad zrobie.. Jak wciazy nie bylam to praca nie bolala i wszystko sama robilam. Teraz wez ciagnij odkurzacz. Za chiny od 5 mies ciazy nie moge. W krzyzu mnie czasami tak Boli ze masakra. Czuje sie jak stara babcia a mam dopiero 24 lata. Od 3mies ciazy slabo mi sie robi. W ciagu dnia ciemnosc przed oczyma. Nic ze mnie pozytku nie ma. A Co bedzie jak w 2 ciazy bede i dzieckiem bede musiala sie zajac. Puki Co to pierwsza dzidzia wiec mam luzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez cały dzień miałam takie wrażenie, jakbym miała okres. Takie pobolewanie brzucha na dole, napięcie, delikatne skurcze. W miarę upływu czasu, częstotliwość większa, ból też. Na pewno zauważysz... ;-) a później... to już masakra. Jestem teraz w drugiej ciąży i na samą myśl dostaję gęsiej skórki i palpitacji serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam taki bol.tylko z 1 strony bol na okres i ucisk na noge ale boli i przestaje a brzuch twardy boje sie ze urodze w. Domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skurcze odczuwam tak czuje w jednym momencie ze się brzuch spina i uciska mi na przeponę co powoduje duszność (36 tydzień). Ból czuć na początku delikatny ale z biegiem postępującego porodu ból sie nasila i skurcze wydłużają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×