Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olaxc

Jak wywołać poronienie?

Polecane posty

Gość Olaxc

Jestem w niechcianej ciąży i jestem bardzo mloda. To 2-3 tydz. Jak można wywolac poronienie? Czy ginekolog pomoglby mi z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2-3tc? Raczej 4-5 tc -liczy się od dnia ost. okresu. jesteś pewna że to ciaża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policja wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jak zabić dziecko w łonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu pęka serce czytając takie cos .... idiotka !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokcz z okna z 10.pietra. Co prawda skutkiem ubocznym bedzie Twoj zgon, ale czemu tylko dziecko ma umrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze jesteś zbyt młoda na dziecko...ale powiedz czy zatem nie byłaś zbyt młoda na seks? Nie chce cię obrażać bo ludzie popełniają błędy i to normalne. Zastanów się jednak... Spróbujesz poronić a jeśli się nie uda możesz jedynie uszkodzić płód i prócz tego że i tak urodzisz dziecko to będzie ono chore... I to z twojej winy. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że odezwały się wielkie moralistki. Jeśli nie chcesz tej ciąży NIE RYZYKUJ SWOIM ŻYCIEM. Jedz do Wiednia, tam jest klinika gdzie pomagają Polkom, mają polski personel także bez problemu się umówisz i pojedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaak do Wiednia hahaha. Malolata w ciążę zaszła, kasy pewnie nie ma, a tu ja na wycieczke do Wiednia wysylaja hahahaha. Rozumiem, ze zasponsorujesz jej ten cały wyjazd. A do autorki - na ciążę jestes za mloda, a na rozkladanie nog bez zabezpieczenia nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdziwiłabyś się na ile stać człowieka kiedy stoi pod murem. Zresztą tam w Wiedniu rozkładają opłaty i nawet finansowo pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazywasz nas moralistkami? gówniara chce zabić dziecko i jeszcze się pyta jak to zrobić... No błagam. Mamusi się zapytaj jak to się robi droga Autorko. Może ona ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiaraaa
Do rzkładania nóg nóg byłaś pierwsza a teraz chcesz zabić dziecko ? i jeszcze ktos tu ją namawia i pomaga to zrobić no błagam! nie chcesz dziecka? to po urodzeniu je oddaj . Na pewno znajdzie się rodzina która obdarzy je miłością gówniaro! a ten post powinien trafić na policję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zasponsoruj autorce wyjazd, co ci szkodzi hahaha. Bo autorka nie pójdzie i nie powie - mamo daj parę tysiecy, bo do Wiednia jadę na wycieczke, a tak przy okazji ciążę usune. A gdzie jest autorka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, moralistki. Bo mądrzycie się i obrażacie dziewczynę w ciężkiej sytuacji życiowej. Niejedna z was rozkładała nogi i nie chciałaby żeby ktoś ją obrażał. Więcej miłości życzę do blizniego. A dziewczynie dobrych decyzji. Pamietaj że jeśli zdecydujesz się usunąć ciążę rób to LEGALNIE za granicą, w higienicznych i godnych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ile masz lat mogłabym Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób wszystko to czego ie wolno robić w pierwszym trymestrze. Z ogólnodostępnych ziół to podobno tymianek w jakiś kulturach jest ziołem poronnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znam sytuacji autorki i nie oceniam, ale nie wyobrazam sobie zajsc w ciaze, sama bym pewnie wymyslala takie rzeczy :/ przykre, ale prawdziwe... Jakos w PRL-u pelno bylo aborcji i nic sie nie dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanaa123
Gość 14:59 Niejedna z was rozkładała nogi i nie chciałaby żeby ktoś ją obrażał. A owszem może i rozkładamy nogi ale nie jesteśmy mordercami i wiemy co to jest odpowiedzialność. Do 3 msc może robić co chce? Czyli w 3 miesiącu dziecko to nie dziecko? Tak jak tu jedna z Pań napisała : nie chcesz? ok. Po urodzeniu oddaj dziecko i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wam się wydaje że oddanie to taka bajka. Bzdury gadacie. Na chwile obecną to nawet nie jest twór człekokształtny tylko komórki bez świadomości życia. Każdy popełnia błędy, jeśli da się je naprawić to super. Ona usuwając nie skrzywdzi nikogo, co najwyżej siebie. Za 2tys złotych w super warunkach może usunąć ciążę, dostać edukację antykoncepcyjną i dalej żyć szczęśliwie. Oczywiście moralistkom i katolkom to się we łbach nie mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do tej pory nie dostala edukacji antykoncepcyjnej? Nie wiele do czego sluza np prezerwatywy? Nogi wie jak rozlozyc, facet wiele gdzie wlozyc ale nie wiele jak gumke założyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, najwyrazniej nie wiedziała. A może gumka pękła? znasz sytuację? a łatwo oceniasz. Uważaj żeby kiedyś Twojej Dulszczyzny tak ktoś nie ocenił. Autorko trzymam kciuki za dobre decyzje i szczęście w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zmuszana do seksu. Jestem sama i naczej niekt by mi nie pomógł. Też boję się zajsc w ciąże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skocz z mostu idiotko skończona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:16 O mnie się nie martw, bo nie jestem malolata, która myśli dolna częścią ciala. Nie chce być w ciazy to się porzadnie zabezpieczam i nie płacze. Gumka pękła tak, tak. Po prostu dała na żywioł i teraz jest lament. I wcale mi nie jest żal takich głupich dziewczyn. Na ciążę za młoda, na seks juz nie, dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, nie jesteś małolatą, jesteś mądra, odpowiedzialna i rozsądna. Pogratulować. Każdy kłania ci się w pas. Nie każdy jednak jest tak doskonały i jeśli zawiedzie ma prawo ratować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jak facet zmusza ze ma być bez zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy zmusza? A co ty bezwolna kukła jestes? Czy boisz się, ze odejdzie? Boszszsz jakie niektore kobiety są głupie to się w glowie nie miesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórrzy nie mają pracy ani rodziny i żadna pomoc im nie przysługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się szuka pracy, a nie siedzi i płacze, ze zle. A widocznie podoba ci się, ze facet cię g***** ( tak g***** ) skoro nie robisz nic zeby się z tego wyrwać. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i żadna "mundra" pomóc nie potrafi a gdacze jak p******a:D nie każdy chce mieć bande bachorów. Autorko- polecam Arthrotec i tabletkę RU- do kupienia w internecie. Paczka wysyłana z możliwości spr zawartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×