Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olaxc

Jak wywołać poronienie?

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego od razu : moralistki i katolki? Nie jestem ani moralistka ani tym bardziej nie jestem katoliczka. W ogole nie jestem zwiazana z zadna religia. Nie potrafilabym jednak pozbyc sie dziecka. I nie wyobrazam sobie jak mozna to zrobic. Ok, zgodze sie, ze ciaza jest wczesna. W tym momencie jest to tylko zarodek, zlepek komorek. Ale za kilka tygodni bedzie to juz maly czlowiek. Dlaczego mowicie: usunac ciaze? Nie usuwacie ciazy tylko dziecko/plod/zarodek. Najbardziej wkirza mnie jak lekarze mowia np. usunąć produkty zapłodnienia. Nie dopuszczaja do siebie mysli,ze zabijaja dziecko czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szmaty z was,goowno wiecie jak bylo,moze akurat stosowali zabezpieczenie i zawiodło?najlepiej zaraz wyzywac dziewczynę od różnych ja wpadkę zaliczyłam,przy stosowaniu plastrow evra i jednocześnie globulek patentex(!!tak!!!jak widac mozna w XXIwieku wpaść!),i teraz mam różnicę wieku miedzy dzieciakami 13lat,gdybym wpadla z kolejnym juz bym nie urodziła a usunęła autorko,mozesz zamowic tabletki ze strony WOW,tyle ze trzeba zaplacic,a jak poronic?ja czytałam ,ze trzeba się kąpać w gorącej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2-3 tydzień i wie o ciąży :D he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia mowila,ze jakis napar z czarnej malwy powoduje poronienie. Ale nie wiem czy z kwiatu czy z lisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam wasze zje ** ba ** ne komentarze w których obraażacie te dziewczyne to az mnie krew zalewa. pewnie połowa z was która pisze że ona była pierwsza do rozkładania nóg puszcza sie na lewo i prawo a komentując ją stara sie zawyżyc swoja samoocene i wybielac sie przed samymi soba. nie znacie sytuacji a komentujecie głupie lafiryndy. Matki polki sie znalazły. mimo że jest XXI wiek zabezpieczając sie tez idzie wpasc, co pisze na każdych ulotkach środków antykoncepcyjnych debilki. ( co pewnie nie umknęło waszej uwadze skoro tak doinformowane jestescie.) Naprawde kretynki. Nie dziwie sie że polak jednym z mniej cenionych ludzi na swiecie jak same takie debile jak wy psują nam reputacje. Czytac ze zrozumieniem jak widze tez nie umiecie bo pytanie brzmi jak wywołac poronienie więc nie rozumie na chusteczke sie wypowiadacie nie pytane o zdanie . takie mądre jestescie to pomóżcie jej potem wychowac dziecko boo pomocy z mopsu dostanie góra 247 zł miesięcznie co nie starczy jej nawet na pampersy głupie patałachy. W polsce nie pomaga sie rodziną potrzebującym pomocy a zabiera im dzieci więc jeżeli ona uważa że nie da rady tego dziecka wychowac z jakich kolwiek względow to widocznie tak jest. Pozdxro szmaciary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaciara i kretynka jestes Ty. A o to kilka dowodow: - nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Napisala,ze jest zmuszana przez chlopaka do seksu bez zabezpieczenia. No blagam... - mamy XXI wiek jak to ladnie napisalas (wooow znasz rzymskie "znaczki" :>) , a dziewczyna pyta "jak WYWOLAC poronienie". Jasne jest,ze chodzi jej o domowe sposoby, a nie kupowanie tabletek za kilkaset zlotych. Takimi sposobami naraza rowniez swoje zycie. Moze dostac krwotoku. Tepa dzida nie potrafi nawet obliczyc, w ktorym tygodbiu ciazy jest. Wg Ciebie powinnysmy jej napisac krok po kroku co ma zrobic,zeby zabic zarodek? - zamiast rodzinOM napisalas rodzinĄ, a taki blad otrograficzny robia tylko polmozgi i oszolomy bez szkoly. Jak to widze to krew mnie zalewa... - wiesz ile wynosi zasilek z MOPS,bo pewnie sama z niego korzystasz. Zamiast siedziec na kafe zainwestuj w internetowy kurs ortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępa dzido kurs ortografii przyda się Tobie bo w języku polskim nie ma słowa rodzinom :) coś Ci pocisk nie wyszedł :) i co z tego że korzystam z pomocy mopsu? Nie widze w tym nic złego. A TY poprzez to jak bardzo starałas sie mi pociś pokazujesz jak tępą puszczalską próbującą się wybielić szmaciarą jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slabe prowo ale jednak się łapią :-) 3/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze widzisz i nie grzmisz... W jezyku polskim nie ma slowa "rodzinom"... Nie mam wiecej pytan... Bez sensu jest dyskutowac z Toba... Proponuje, zebys po prostu zajrzala do slownika i sprawdzila slowo rodzina w liczbie mnogiej w celowniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„JA czy TY?” Telefon Zaufania (58) 6 915 915 i Netporadnia www.netporadnia.pl dla osób, które rozważają aborcję oraz tych, które już jej dokonały. Godziny kontaktu: od 16.00 do 6.00 Oferujemy bezpieczną przestrzeń rozmowy dla osób, które myślą o aborcji. Jesteśmy po to by towarzyszyć i wspierać w poszukiwaniu rozwiązań. Osoby, które się z nami skontaktują, uzyskają wiedzę z zakresu: medycyny, farmakologii, procedur wsparcia instytucjonalnego, psychologii prawa, A także wsparcie emocjonalne. Wyznajemy zasadę, że „droga do mądrej decyzji prowadzi przez wiele pytań”. Swoje działania kierujemy do kobiet, mężczyzn, personelu medycznego oraz wszystkich osób, które doświadczają skutków aborcji. Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moim zdaniem źle jest oceniana autorka bądźmy ludźmi każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ale nie ma prawa ublizac a na twoim miejscu nie wiem co bym zrobiła zależnie jaką masz sytuację ja mając 19 lat urodziłam córkę i nie żałuję swojej decyzji życzę Ci tego samego powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×