Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka butelkę polecacie na początek?

Polecane posty

Gość gość

Doradźcie która butelka jest z takim smoczkiem przypominającym pierś, która nie zaburza ssania piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0,7 żubrówka koniecznie ciemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
avent natural

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywalam tommy tippe i avent. Ta pierwsza ma taki smoczek i jej uzywalam dlugo. Potem kupilam avent i moim zdaniem lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas super sprawdził sie dr brown.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 21.48: nie rozumiem po co wchodzisz na forum dla kobiet, matek, cały internet stoi przed tobą otworem a ty tu akurat pokazujesz swoją inteligencję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy butelka dr brown to jest ta bezkolkowa niby i szklana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są dwa rodzaje dr browna szklane i plastikowe. U nas lepiej sprawdzily sie plastikowe. Szklane tez mielismy. Faktycznie są berzkolkowe. Dziecko nigdy z brzuszkiem nie mialo problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam dr brown. My używaliśmy plastikowych Karmiłam piersia, później dawałam moje z butelki. Dwoje dzieci tak samo, żadne nie miało kolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plastikowe maja wiekszy gwint i smoczek niż szklane. Przez to plastikowe wygodniejsze w użytkowaniu. Przy szklanych zawsze mleko dookoła rozsypywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tylko plastikowe, my na poczatek mielismy taka małą z kaczuszką z akuku (bardzo dobre smoczki do butelek mają jak dla mnie) teraz butle daję dwa razy dziennie i mam tez z akuku tylko większą szerokootworową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my mieliśmy antykolkową firmy MAM, taką z odkręcanym dołem. Nie było żadnych problemów, ale też rzadko ją używałam bo karmiłam piersią, także raz na jakis czas dziecko dostawało z niej herbatkę lub odciągnięty pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używałam philips avent natural i jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medela Calma . Inne zaburzają odruch ssania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie butla Antycolic firmy MAM Baby. REWELACJA !!! (miałam TT i jeszcze jakąś i to było nieporozumienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avent ze smoczkiem przypominającym pierś bo mojemu synkowi taka najlepiej pasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medela Calma. Nie zaburza odruchu ssania. Doradca laktacyjny nam poleciła jako najlepszą butelkę na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak.. doradcy to polecają.. mnie też chciała wcisnąć w szpitalu laktator tej firmy, butelki itp... jeszcze się zarzekała, że ona to na prawdę poleca, że to nie tak, że coś z tego ma... a całe pomieszczenie w sprzęcie i ulotkach tej firmy... jasne.. Najlepsza butelka dla dziecka, a i łatwa w obsłudze dla rodziców to MAM baby, butelka Antycolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antykolkowe Zestaw startowy SCD270/00 firmy Philips AVENT zawiera 2 butelki do karmienia o pojemności 125 ml i 2 butelki o pojemności 260 ml. Butelki nie zawierają bisfenolu A. Mam takie same i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lovi aktywne ssanie - po powrocie ze szpitala był mały problem z karmieniem i bez problemu wróciliśmy do piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo bardzo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178356/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Philips avent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
medela calma laktatory tej firmy rówież są najlepsze, nawet modele szpitalne robią lepiej kupować z firmy,która się specjalizuje w wąskiej dziedzinie, a nie jak filips... telewizory i smoczki, pełen rozrzut....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×