Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bunga3

jaki kocyk najlepszy?

Polecane posty

Gość bunga3

hej, pomozcie mi w wyborze jaki kocyk bedzie najlepszy - mniejszy (75x100) czy większy (100x150)?? chce zeby byl cieply i dorbej jakosci, i w przyzwoitej cenie.. czy moglybyscie polecic jakis konkretny produktu, firmę, namiary bo nie mam zbyt wiele czasu na szukanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahajiji
dziewczyno a co to za roznica jaki koc? masz problemy buahhaahhahaha moze zapytasz jeszcze zapytasz w co masz ubrac dziecko do spania nbuahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno większy. Mi się sprawdza i ciepły akrylowy z Baby Ono i cienki polarowy. Mam też 100% wełnę, ale zbyt drapiący - przyda się na potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Ikei i Jysku sa bardzo fajne i do tego ladne i tanie. Jest duzy wybor. Przejedz sie tam. Ciekawe zdarzaja sie tez w Pepco i sa rownei tanie. A jak chcesz cos ciekawszego to ladne mozna kupic w H&M, Mothercare, Smyku, Peticado (przez internet) i Motherhood (w sklepach lub przez internet). Najladniejsze i najdrozsze sa Davida Fusseneggera (mozna nabyc przez internet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodzę w czerwcu mam jeden kocyk bawełniany, dokupię tez drugi 100% bawełny. Po starszym Synku mam taki większy puchaty i mało razy użyłam więc jest jak nowy.Jak dla mnie te mniejsze są bardziej praktyczne, a jak będzie ciepło to przykryję pieluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonntro
Womar robi dobre kocyki, polecam ci z bawelny i z luny, sprawdzily sie a przeszly juz niejedno .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WOMAR WOMAR i jeszcze raz WOMAR- bawełna 100%. cieplutki, milutki, kolory piekne, mam 75x100 i większy 100x150- oba niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy 4 kocyki, duży i gruby, taki z biedronki, trochę cieńszy od tego z biedronki no i taki mega cieniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kilka kocyków, ale dwa - najmilsze w dotyku, i najlepsze, jeśli chodzi o utrzymanie to te z BabyOno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby nie śliski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyteza
Nie ma co kupować małych rozmiarów kocyków, Niemowlaki bardzo szybko wyrastają. Pierwszy kocyk jaki posiadam to bawełniany jj cole collections (100 x 100) , kolejny to bambusowy david fussenegger (100x 150) i trzeci wełniany hipis firmy martello (85 x 120). To były chyba 3 najlepsze inwestycje, długo posłużą i są bardzo dobrej jakości, mięciutkie, super, na wełniaczka trzeba bardziej uważać bo lubi się zaciągać, ale kolor wynagradza :) Nie używam żadnych kołderek, polarów i innych, ciepło reguluję tymi trzema kocykami, jak jest lato i większy upał używam również pieluch bambusowych lub muślinowych jako kocyków. Nie uważam, że 'im cieplej tym lepiej' i nie stosuję do okrywania akryli i polarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszoookowana xD !!!!!
ja mam 2 małe - super pluszowe, do łóżeczka i do wózka, 1 średni i 1 naprawdę duży :) Ja sama kupiłam 1 mały i 1 duży, a resztę dostałam od rodziny, która się opanować na zakupach nie mogła xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile chcesz kasy wydać na kocyk? Ja polecam www.hugme.pl Mam dwa kocyki, jeden ciepły niemowlaka i jeden letni. Ale trochę kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy śliski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panima
dziergany na szydełku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadnych ikea ani jysk - toz to gowno jakich mało. popatrz na kocyki la millou, mam duzo ich produktów i wszystkie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_876
Moim zdaniem najlepszej jakości sa te kocyki z BabyOno, ja mam chyba trzy, dobrze się piorą, nie niszczą w praniu i mają fajne wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtenka777
Ja jakiś czas temu zamawiałam dla swojego dziecka kocyk w sklepie Dekoria: http://www.dekoria.pl/koce - tutaj można je sobie przejrzeć. Koc bardzo wysokiej jakości, z akrylu ( nie polecam wełnianych ponieważ mogą uczulać). Niesamowicie miły w dotyku i w zabawnych kolorach w krateczkę ( zresztą to córcia wybierała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama wie
Ja kupiłam jeden, ale pożądny kocyk ponieważ strasznie spodobał mi sie wzór: http://www.gugadesign.pl/kocyk-smyk-m/169-kocyk-smyk-m-psy-granat.html Jest świetny, Hania go uwielbia. Wymiarowo do gondoli poprostu go składam, a do łóżeczka już idealnie pasuje, w środku ma mięciutkie wypełnienie, także używam go również jako maty do zabawy. Jestem na tyle zadowolono, że dokupiłam jeszcze podusię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie idiotyczne pytania niektóre dziwy zadają,aż w d***e strzyka! O to zapytaj Wasniewską:D ona ci doradzi najlepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kocyki ze strony www.mibebe.com.pl oraz https://www.facebook.com/mibebe.sklep zamówiłam kocyk dla swojego synka, wybrałam z jakich chcę materiałów i rozmiar i w ciągu kilku dni kocyk był już u mnie :) piękny, milutki i najważniejsze z bardzo dobrych tkanin, mają nawet certyfikat, że tkaniny nie są szkodliwe dla maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wózka wybrałabym mniejszy, do łóżeczka może być i większy, widziałam fajne tu i to w obu rozmiarach własnie: https://www.facebook.com/Loolyby mają cudną kolekcję gwiazdkową!!! www.loolyby.com dokładnie, ważne, by miały certyfikat. Te mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaDy MaMa
Ja też jakieś muszę kupić. Termin mam na końcówkę kwietnia ale pewnie będą wcześniaki. Ja kupuję dwa mniejsze i dwa większe. Znam płeć więc nie chcę że by był jakiś różowy czy typowo dziewczęcy. Muszę kupować przez internet bo do sklepu to się raczej nie wybiorę (muszę leżeć). Chyba kupię w Womarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jaki kocyk najlepszy?" Żal!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×