Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dżemidło

Jakie imiona są ładne waszym zdaniem? mam wrażenie, że wasze dzieci mają numery

Polecane posty

Gość dżemidło

bo wszystkie imiona są be! Tak wiem, że każdy ma swój gust i nie ma czegoś takiego jak imię na kafe ale wam się nie podoba żadne! Mam wrażenie, że do każdego wymyślicie jakąś historyjkę albo z głuia frant powiecie, że bez polotu (cokolwiek to znaczy tak jakby imię miało polot :o no masakra). Nigdy nie podajecie tu imion które są waszym zdaniem ładne jedynie potraficie zelżyć jakieś imię ale swojego typu nie chcecie podać dlaczego? zawsze debilnie odpowiadacie, że jest caaaaała paleta imion pomiędzy Vanessą, a Kunegundą (od skrajnosci do skrajnosci) ale jak się jakieś wyciąga to też nieładne i ta sama propozycja, że jest tyyyleee innych przecież.... w kółko Macieju :o no żenada! Jan, Henryk, Stanisław, Zofia - dla starych dziadków Kuba, Julia, Kacper - oklepane, wyeksploatowane do bólu w ostatnim czasie Nicola, Jessica, Brajan - patologia Zuzanna, Maja - infantylne Basia, Kasia, Magda - komuna i PRL (UWAGA! INFO TYLKO DLA DEBILI! oczywiscie podałam tylko kilka imion z każdej grupy jakie się tu utworzyły na forum - piszę, bo zaraz się jakieś jełopy uczepią, że tylko kilka imion podałam i jest przecież milion innych - UWAGA: to tylko przykład) nie wymijając zdawkowo, że "inne" podajcie konkretnie dla was ładne imię dla dziewczynki i dla chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się podobają stare imiona, ale nie wszystkie. Uważam, że Zośka, Antek, Franek, Jasiek - to urocze imiona, są klasyczne, ładne ale i zadziorne. A córce najchętniej dałabym Maria/Marysia. Poza tym podoba mi się moje imię Magdalena, a także: Anna, Ewa, Zuzia, Ola (ale już Aleksandra średnio, Ida, Kaja. bardzo podoba mi się Halszka i Klementyna, ale mąż nigdy by się na takie nie zgodził. Dla chłopca same klasyki czyli: Jan Wojciech Michał Maciej (moj mąż) Tomasz Antoni Paweł Franciszek Stanisław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi podobają się: Emilia, Kinga, Karolina, Marta, Tomasz, Piotr, Marcin, Adam. Ale nie krytykuję imion innych, mam w d***e czy ktoś nazwie dziecko Nikola czy Marianna, czy Brajan czy Zdzisław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podoba anatol, tymoteusz, gabriel, sylwester a dla dziewczynki duuużo stefania, zofia, laura, róża, rozalia, jagoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla dziewczynki Vivienne dla chłopca Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżemidło
no to podajecie imiona milion razy tu wyśmiewane widzę :) czyli jesteście normalne i jedynie jakieś sfrustrowane maliniaki tutaj jojczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziewczynki sonia Dla chlopca dzeki Bardzo oryginalnie co tepa dzido?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki: joanna katarzyna anna ,chlopca:jan karol waldemar tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-Mnie się nie podobają imiona dla mnie "stare", czyli takie, jak NA PRZYKŁAD: Bogumiła, Krystyna, Elżbieta, Maria, Zofia, Antonina, Aniela, Franciszek, Jan, Antoni, Stanisław, Mieczysław, Ignacy, Roman, Zbigniew... więcej wymienić nie będę, ale wiadomo chyba, o co mi chodzi. - Z żeńskich nie lubię też takich wg mnie twardych, zakończonych na "ta", czyli Anita, Aneta, Żaneta, Marietta, Jowita, Judyta -a z męskich natomiast takich jak to mówię "flaki z olejem"- Kamil, Emil -oprócz tego jakoś bardzo nie podobają mi się następujące imiona: Sebastian, Patryk, Patrycja, Emila, Emilia, Mikołaj - imię, na które reaguję teraz skrzywieniem i niemal wkurzeniem, to Jakub.. po prostu mam go dość.. Co mi się podoba? Jakoś najbardziej przemawiają do mnie imiona, które chętnie nadawano w latach 75-85, czyli Marta, Agnieszka, Ewa, Tomasz, Adam, Piotr, Paweł, Krzysztof. Ale jestem teraz w ciąży, będzie drugi syn.. i nie mamy dla niego jeszcze imienia, chociaż niedługo rodzę. Po prostu nie jestem do żadnego w 100% przekonana.. Z pierwszym dzieckiem nie było problemów, ale teraz jest ciężko z wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to oczywiste, że padakę sieją sfrustrowane wariatki. mnie nie obchodzi jak inni ludzie nazywają dzieci, mogą mi się te imiona nie podobać, mogę je uważać za śmieszne, ale nie palę za to nikogo na stosie. szkoda mi dzieci, które nazywają się śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yy sonia?:o jak dla psa.. ASIA PAULINA MARCIN TOMEK PATRYK KORNELIA NIKOLA SANDRA LAURA ANIA -Ladne i nikt nie bd w piaskownicy sie z nich smial.. dzieci sa okrutne pamietajcie. Wszyscy by sie smiali gdyby do piaskownicy przyszedl chlopczyk o imieniu tymoteusz,jan itd. Moze alfons jeszcze co? Tez stare i nie oklepane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy do jakiej piaskownicy ;) u mojego dziecka w przedszkolu jest jedna nikolka. matka ubiera ją na różowo i robi blond pasemka. za to jest trzech janków, trzech stasiów i nawet jeden stefanek. zgadnij z kogo się śmieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorośli są okrutni moja droga zwłaszcza suki z kafe, a dzieci? biorą wszystko jak leci, teraz jest tyle różnych zagranicznych i polskich dziwnych imion, że nikogo to nie bedzie dziwiło poza zapierdziałymi popłuczynami z umysłem w zatęłum PRL-u :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba Zosia, ale już Zofia jakoś do mnie nie nie przemawia. A tak by się dziecko później przedstawiało w urzędach itp. Z innych damskich: Oliwia (tak będzie miała na imię moja córka), Liwia (bardzo fajne, ale już zajęte), Pola, Agata, Małgosia (Małgorzata już brzmi jakoś tak twardo). A z męskich : Grzegorz, Piotr, Łukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się nie podobają wanessy dżesiki brajany itp oraz imie Tomek - straszna gejówa wszystkie tomki jakich znam co jakieś miękkie ryby i maminsynki, a tak ogólnie to pozostałe wszystkie imiona sa fajne dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadem kipiąca
Strasznie nie lubię amerykańskich imion, których namnożyło się na polskich ulicach: Natan, Alan, Sandra, Jessica, Wanessa, Brajan, Denis, Kevin. Jestem tolerancyjna i zaakceptuję 10 Maję czy Lenę w rodzinie, oraz powrót do starych imion, choć słyszałam na ulicy Fryderyka i Krystynę- lat 3, ale tych amerykańskich jakoś strawić nie mogę. Z reguły są to imiona kojarzone z patologią, w której wódka leje się strumieniami, a dzieci siedzą w kłębach dymu papierosowego, dlatego tym bardziej mnie denerwuje, jak normalni ludzie nazywają tak swoje dzieci. Nie wiem co kierowało moją przyjaciółką, jak nazwała córkę Nicola i co kierowało siostrą męża, jak nazwała syna Brajan, ale naprawdę idiotycznie się czuję, jak wołam te dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy do jakiej piaskownicy oczko.gif u mojego dziecka w przedszkolu jest jedna nikolka. matka ubiera ją na różowo i robi blond pasemka. za to jest trzech janków, trzech stasiów i nawet jeden stefanek. zgadnij z kogo się śmieją? x mam nadzieję że nie z Nikolki tylko z jej matki, bo w sumie co to dziecko winne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety śmiały się z nikolki. że paniusia, że lalka barbie, że koraliki ma we włosach jak w kołach rowerków, że imię jak z jakiejś tam kreskówki. moja córka mi powtarza co mówią. nie brzmi to jak powtarzanie po rodzicach, po prostu dzieci są okrutne. fakt, że dziewczynka specyficzna, nosi lusterko do przedszkola. ma głupią matkę, która jej robi ogromną krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi właśnie Małgorzata miękko brzmi i fajne są tradycyjne imiona bez tych durnych zdrobnień, bo jak juz nadaję dziecku imię to po to aby miało tak na imie, a nie patrzę na zdrobnienie jako główne kryterium. Mam córkę Małgorzatę i tak do niej zazwyczaj mówię :) ew Małgorzatka anie nigdy Gosia - fuj :P w szkole też sie nauczyli i koleżanki też do niej mówą Małgorzatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natan to akurat jest hebrajskie imię tak jak Anna, Jakub i jeszcze parę innych więc się doucz najpierw :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natan jak dla mnie spoko, podobnie jak estera, rachela, piękne imiona z długą tradycją, aczkolwiek w naszym antysemickim kraju strach dawać. nie wiem jak można go stawiać w jednym rzędzie z brajanami, denisami, czy kewinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podoba imię Dagna, spolszczenie od "Dagny" czyli nowy dzień :) 10 lat staraliśmy sie o dziecko i to będzie odpowiednie imię dla mojego słońca. W maju rodzę córkę i tak jej damy na imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobają mi się: dla chłopca: Jacek, Jerzy, Marcin, Tadeusz, Waldemar, Jan, Piotr, Stefan dla dziewczynki: Małgorzata, Jadwiga, Aleksandra, Felicja, Aniela, Barbara, Halina nie dałabym dziecku na imię: Kamil, Nikola, Nadia, Amelia, Jessica, Alan, Kevin, Aleksander, Henryka, Krzysztofa nie wszystkie wypisałam ale chyba wiadomo o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadem kipiąca
Te imiona, które wymieniłam, kojarzą mi się z Ameryką. Nie sprawdzałam skąd się wywodzą, ale są dla mnie amerykańskie i dlatego Natana wrzuciłam do tego samego wora, co Jessickę czy Brajana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy by sie smiali gdyby do piaskownicy przyszedl chlopczyk o imieniu tymoteusz,jan x Chyba na głebokiej prowincji, Polska C lub D. Wszędzie indziej z Nikolki, Waneski, Dżesiczki, Kewinka- Brajanka- Alanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w jednym z największych polskich miast i imię Tymoteusz jest dość powszechne, a Jan - normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antysemicki kraj? matko ty też łykasz tę nagonkę z Izraela? mam wielu przyjaciół Żydów i oni smieją się z tej propagandy Tel Awiwu, a już z tych przecudownych filmów, hitów ostatnich lat typu Ida i Pokłosie to ryczą ze śmiechu! Jakoś w naszym "antysemickim" kraju pełno Jakubów, Dawidów, Adamów, Danieli, że nie wspomnę o Annie i Marii :) I takie właśnie tępe dzidy nałykają się durnych informacji, a potem bezmyślnie powtarzają :o żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko tylko nie Waldemar :) Taki Waldek z wąsem spod sklepu albo Walduś Kiepski hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz, każdy ma takie skojarzenia na jakie go stać. dla mnie Waldemar to bardzo inteligentny facet - znam dwóch i naprawdę chciałabym żeby moje dziecko tyle w zyciu osiągnęło co oni. i żaden nie ma wąsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waldemar za bardzo mi się z władimirem kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×