Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość złota mamuśka

Jakie jest przedszkole Kubusia Puchatka w Bytomiu???

Polecane posty

Gość złota mamuśka

Czy ktoś posyłał lub posyła swoje dziecko do przedszkola w Bytomiu - Szombierkach? To proszę napiszcie mi jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość które przedszkole
Które przedszkole jest Kubusia Puchatka - bo jest tam kilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota mamuśka
To przedzkole na Szombierkach na podhalańskiej, niedaleko poczty, elektrowni i duzego placu zabaw. jedno z większych na Szombierkach. Proszę napiszcie jak tam jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota mamuśka
Czy ktoś mieszka na Szombierkach i wie coś o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaardzo fajnie
bardzo fajnie, moja corka tam chodzila - najlepsze przedszkole na Szombierkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota mamuśka
A coś więcej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hem
Przedszkolanki z powolania, dzieci zadbane. Budynek w srodku i sale ladnie zagospodarowane. Sympatyczne kucharki. Nawet stroz to zlota raczka: dba o teren jak o swoj, wszystko naprawia i stara sie, zeby wszystko bylo ladnie odnowione, naprawione. Czysto, duzo zieleni, przestronny plac zabaw, duzo miejsca. Moja corka juz chodzi do szkoly, ale przedszkole wspomina bardzo dobrze, bardzo lubila tam chodzic. Jakbys chciala wiedziec cos jeszcze, to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota mamuśka
A długo musiala sie zaklimatyzowaywać??? płakała przy rozstaniach???? A często chorowała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hem
Czas adaptacji zależy od indywidualnych cech dziecka: nieśmiałe, zamknięte w sobie potrzebują więcej czasu, otwarte, żywiołowe znacznie szybciej.,. Moja córka wcześniej chodziła do żłobka, więc nie było płaczu przy rozstaniach. Ale patrząc na inne dzieci, to większość dawała sobie z tym radę najpóxniej do końca września (pracowałam w przedszkolu, więc miałam okazję obserwowac różne dzieci). Co do chorowania, wyznaję taki poglad, że dziecko po oddaniudo tego typu placówki przez pierwszy rok jednak choruje, prawie każde tak ma. I potem zależy: jak dziecko idzie do żlobka, to choruje w żłobku, jak do przedszkola to w przedszkolu, jak od razu idzie do szkoły - rok na chorowanie przechodzi w szkole. W wieku 5 lat moja mała miała wycinane migdały i od tego czasu było o niebo lepiej - koniec problemów z anginami. Od tego czasu w ogóle nie choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota mamuśka
Moje dziecko w wrześniu będzie miało niecałe 4 latka. Ja będę musiała iść do pracy, ale potwornie boję się o niego. Jest bardzo zywym i komunikatywnym dzieckiem, jedynakiem. przez te pół roku chcę go przyzwyczajać poprzez zabieranie go w różne miejsca, częstsze kontakty z dziećmi. mam tylko jedno obawę: czy nie będzie z jego strony płaczu, histerii i czy nie pomyśli, że chcę go tam zostawić i nie wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hem
Twoje uczucia są zrozumiałe - każda mama martwi się o swojego dzieciaczka. A każde dziecko płace na początku. Pod tym linkiem znajdziesz coś dla siebie... http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/1,52304,402551.html Uszy do góry, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota mamuśka
Dziękuję za odpowiedź i za pocieszenie. Ja chciałabym by mały się zadoptował w przedszkolu, bo uważam że przy babci się tego nie nauczy. Nawet nie chcę by teściowa go wychowywała. Myślę że dla dziecka będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×