Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie przedmioty maja Wasze pierwszaki?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie j.w. Chce porównać czy u mojej jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam tylko, ze u mojej jest religia, wf pracownia komputerowa i edukacja. No i po tym pojęciem kryje się matematyka i jezyk polski. U Was tez tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edukacja wczesnoszkolna, zajecia komputerowe raz w tygodniu, religia 2 razu w tygodniu, angielski 2 razu w tygodniu, wf 3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 6letni synek chodzi na business english dla zaawansowanych, konwersacje w języku mandaryńskim na poziomie średniozaawansowanym, podstawy programowania w linuksie, elementy projektowania stron internetowych, rachunek różniczkowy i mechanikę kwantową :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J.polski matematyka religia w-f komputery i angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany kobieto! toż jest podstawa programowe, wszystkie dzieci w tym kraju mają identyczne przedmioty i tyle samo godzin!! (chyba,że w profilowanym liceum więcej godzin języka etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej jest jeden? Bo u nas tak i nie ma rozdzielenia na język polski i matematykę i dlatego jedna osoba to prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież juz ktoś wyjaśnił, ze wszystkie dzieci mają tak samo. A nauczyciel w klasach 1-3 chyba zawsze jest jeden od wszystkiego ( w sensie edukacja wczesnoszkolna czy dawniej polski i matematyka) To nawet za naszych czasów tak bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal czytać takie rzeczy, kazdy pierwszoklasista ma takie same przedmioty, nauczyciel jest jeden, jedynie wf, muzyke, plastyke czy komputerowe moze prowadzic inny nauczyciel, angielski i religia tez inny, co za pytanie .... podstawa programowa jest taka sama w calej polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie, mój ma zajęcia zintegrowane (zeszyty do polskiego, matematyki, przyrody i nut), ma wych. fizyczne 2 razy w tygodniu, ang 2 razy w tyg. , religię i szachy :) tak, szachy są w planie wpisane na drugiej lekcji we wtorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedzi. Może dla Ciebie żal czytać takie rzeczy ale dla mnie nie jest żal pytać bo jednak RÓŻNICE SA! pomimo tej samej podstaw programowej. Szkola mojej córki to szkola wiejska, dlatego chciałam sie upewnić czy nic tu nie odstaje od normy. Dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×