Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Karmienie piersia po rozszerzeniu diety

Polecane posty

Gość gość

mam pytanie do mam ktore karmily swoje dzieci do ok 6 mies tylko piersia. 1.Co podalyscie najpierw swoim dzieciom? 2.Czy kolejnego dnia podalyscie to samo czy cos innego? 3. Czy jak na ,,kolacje'' podalyscie cos bardziej gestego, kalorycznego, np. Kaszke, to pierwszy sen byl dluzszy? 4. I najwazniejsze pytanie jak czesto podajecie piers? Ile karmien piersia zastepuja inne posilki? Moja mala ma 5 mies. Je co 2-2,5 godz- w nocy tez. Niedlugo zaczne cos podawac, ale nadal chce karmic. Ciekawa tez jestem czy lepiej bedzie spala w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało prawdopodobne, że będzie lepiej spała w nocy skoro teraz też nie śpi. Na noc i tak pewnie będzie chciała cyca... Moja zaczęła spać dopiero jak przestawiłam ją na mm (8mcy). Tego dnia jak makiem zasiał cisza do 4 rano i tak już zostało... Dietę rozszerza się od tych samych rzeczy niezależnie czy od 5 czy 6 mca. Na początku to i tak będzie bardziej smakowanie niż jedzienie. Gdzies dopiero po 3 -4 tyg. zacznie tak jeść, żeby się czymś najeść. I wtedy po kolei się zastępuje posiłki. Mniej więcej co 2 -3 tyg wprowadzasz "podmiankę". Najpierw obiadek, potem jakiś deserk itd. W końcu dojdziesz do tego, że w dzień będziesz karmić raz albo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele osób poleca blw do karmienia dziec****ersiowych ja jednak nie chciałam takiej metody bo do roku chciałam zamieścić maksymalnie duzo karmien stałym jedzeniem. Piers została jedynie rano i to z kubka :D po roku juz było normalne jedzenie. Laktację jeszcze miałam wiec dawałam do picia normalnie mleko jeszcze kilka mc. Dawałam najpierw sok z marchewki i czekałam dzien pozniej znowu i pozniej jabłko. Pozniej zupe marchew i ziemniak-hak widziałam ze jest ok to pietruszkę dodałam, selera, pora, natkę pietruszki czy koperek i tak stopniowo brokuły itd i owoce tak jak w tabeli żywienia. Nic nie uczulalo i jadła naprawdę ładnie . Kaszki nie gotowe a gotowałam-owsiankę, płatki ryzowe, kasze manne, jaglana i dodawałam owoce albo musu owocowe. U mnie to sie sprawdziło na nocne spanie-jadła wieczorem kasze i spała do rana. Wiem ze nie u kazdego tak to działa . Powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×