Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Każda kobieta musi mieć dziecko!!!

Polecane posty

Gość

Nie ma zmiłuj każdą to czeka , nawet ciebie Monikas i Taka szara ja i inne frustratki. Jesteście po to stworzone i czym prędzej czym później i tak ktoś was zapyli , chyba że współżyć też nie chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa
A jeśli nie może????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie chce dziecka
i nie bede miala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie chce dziecka
i nie bede miala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Te które nie mogą najczęściej dzieci adoptuję , teraz możecie pisać że nie chcecie dzieci ale potem i tak obudzi się w was instynkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie godzę się z tym co napisałaś w temacie.dzieci mają tylko te kobiety które ich chcą.nikt nic nie musi.jeśli komuś wygodniej bez malucha i pieluch to ok.jak wyobrażasz sobie urodzenie dziecka kiedy kobieta nie ma instynktu macierzyńskiego lub jest zwykłą egoistką dla ktorej ważniejsze jest jędrne cialo niż posiadanie dziecka??? za mało jeszcze porzuconych lub oddanych do adopcji maluchów w Polsce??Ja dokonałam wyboru : mam półroczną córkę.Ale nigdy bym nie narzucała nikomu że to jest jedyna słuszna droga w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 100
Jak nie chce dziecka to won !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 100
Jak nie chce dziecka to won !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyyy nie będę cytować Sweet Pink... ale mam na myśli to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 100
WOOOOOOOOOON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie chce
Mam juz 32 lata i nigdy nie mialam instynktu. Nigdy nie chcialam miec. Wolalam sie rozwiesc, niz ulec mojemu ex-mezowi, ktory zreszta doskonale wiedzial od samego poczatku, ze nie chce dzieci. Niedlugo znow wychodze za maz, moj narzeczony wie, ze nie chce..i zaakceptowal to. O tyle latwiej Mu to przyszlo, bo ma juz 2 corki z poprzedniego malzenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny durny topik - musi to na Rusi - a u nas nikt nikogo nie zmusi. Nie chcą mieć dzieci i koniec i wara innym od tego. JEST WOLNOŚĆ!!!Po cholere zaśmiecacie forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny durny topik - musi to na Rusi - a u nas nikt nikogo nie zmusi. Nie chcą mieć dzieci i koniec i wara innym od tego. JEST WOLNOŚĆ!!!Po cholere zaśmiecacie forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×