Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

klucie w pachwinach glownie lewej 34 tc

Polecane posty

Gość gość

Hej mam napady bolu w pachwinie glownie lewej nie wiem jak okreslic ten bol taki rwacy ciagnacy kilka chwil i przechodzi mam tak od rana drogie kobiety dorazcie od czego to moze byc ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więzadła się rozchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagMami
Spokojnie, to więzadła się rozciągają. Nic groźnego. Typowe dla tego tygodnia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale do tego mam klucia w pochwie to tez. Normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza rozcoaganiem co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taki ból w lewej pachwinie, ale odczuwam go jakby mnie ktoś ogniem przypalał, a nie kłucie, to lekarz stwirdził, że mam krzywy kregosłup i zmienił się środek ciężkości i tak boli, że na jakiś nerw moze uciskać i tak oto cierpię sobie już jakiś dobry miesiąć (37tc), każdej nocy mnie to łapie, aż łzy same się cisną... zmiana pozycji nie pomaga, ani nic.... teraz trochę już to opanowałam, że siadam na skraju łóżka i tak się bujam, jakbym wypychała miednicę do przodu... i tylko to pomaga... tysiąc innych sposobow próbowałam i nic... także jak masz to co ja to współczuje bo to jest coś strasznego, ciężko nad tym zapanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkie forumowiczkiusmiech.gif kobietki, ktore oczekuja dziecka moze beda mogly mi w jakis sposob pomoc. Otoz ostatnia miesiaczke mialam 20.02 i wszystko przebiegalo normalnie jak podczas kazdych cykli, ktore wynosza 35 dni. W marcu 14 i w kazdy kolejny dzien odbywalam stosunki ze swoim partnerem po przerwie 2 miesiecznej. Dni plodne w marcu mialam na pewno gdy sie kochalam. Miesiaczka mi sie spoznia niestety wykonanie testu jest niemozliwe gdyz w kraju w ktorym mieszkam obecnie jest swieto i jutro tez co wiaze sie z zamknieciem wszystkiego:/. Ale do sedna od kilku dni zauwazylam u siebie sluz taki mleczno przezroczysty czasami ciagmacy sie a czasem wodnisty, brak bolow piersi ( (przed zawsze bolaly mnie piersi) jedynie plecy cholernie mnie pobolewaja. Z poczatku gdy dostalam ten sluz myslalam ze miesieczka przyjdzie drugiego dnia zawsze tak mam ze dzien przed okresem mam sluz podobny do plodnego ale tym razem nic. Sluz utrzymuje sie a okresu brak. Czy ktoras z Pan miala juz taki przypadek ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×