Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolezanka chyba nie chce aby jej corka do nas przychodzila

Polecane posty

Gość gość

Znamy sie dosc dlugo bo od liceum.Mamy corki w tym samym wieku i nawet razem chodza do 1 klasy.I chodzi o kwestie zapraszania dziewczyn do domu.Jak kolezanka napisze ze hania zaprasza basie to czesto sie zgadzam.Bo wiem ze dziewczyny bardzo sie lubia.Natomiast jak taka propozycja wyjdzie z mojej strony to ma pelno innych planow.Zaczelo mnie to wkurzac.Bo moja tez chce aby hania do niej przychodzila.A dzis dowiedzialam sie ze pojscila hanie do innej kolezanki z klasy.Co ja mam myslec o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie lubi twojego męża / może macie (jej zdaniem - nic tu nie sugeruje) niezbyt czysto w domu / może woli tamtą matkę od Cikebie - powodow może być wiele... niemiłe to, ale co poradzisż. możesz z nią porozmawiać, zapytać, dlaczego, o co chdozi tak naprawdę - może ci odpowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale ewidentnie che nawizac ze mna bliska relacje.ale ja pracuje nie mam czasu w tyg.A sms zapraszam w srode na kawke o 18 ale mi nie pasuje bo w tm czasie wioze corke na zajecia.A moze dzis pobiegamy wieczorem- np. 21.nie moge bo moj jeszcze w pracy.Po tym jak jej odmowie to czuje ze jest obrazona bo potrafi przez tydzien czy 2 nic sie nie odzywac.A wiem gdybym pokazala jej ze mam czas nie odgonilabym jej od siebie ciagle by mi na glowie siedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×