Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolalolala

Krwawie i plamie miesiac

Polecane posty

Gość oolalolala

Bardzo prosze o pomoc, bo ja juz nie wiem co sie ze mna dzieje.. Biore tabletki antykoncepcyjne Regulon od ponad 2 lat. Nigdy nie mialam zadnych problemow i zadnych skutkow ubocznych. Miesiac temu zazywalam antybiotyk i jednoczesnie wspolzylam bez dodatkowego zabezpieczenia, dokladnie 19 kwietnia, jednak dostalam zwykle krwawienie z odstawienia, wiec zapewne moja niesubordynacja okazala bezkonsekwencyjna. Problem jednak zaczyna sie wlasnie od tego krwawienia. Dostalam je w terminie, 5 dnia przerwy, 26 kwietnia. Mamy dzis 22 maja, a ja krwawie/plamie do tej pory, czyli juz 27 dni. Zaznacze, ze bylam u lekarza 11 maja, kiedy krwawilam 16 dzien, bo juz wtedy bylam przerazona. Nie wiem czy lekarz byl chetny na pieniazki z racji prywatnej wizyty, tak czy siak - machnal reka i powiedzial, ze "zdarza sie". USG zrobil, stwierdzil czystosc jajnikow, ale skad krwawienia - on nie wie. Przez caly czas krwawienie wygladalo tak, ze bylo brazowe, nieraz z mala domieszka krwi. Nazywam to krwawieniem, bo nie bylo to przyslowiowe pare kropelek, potrzebowalam na dzien kilku tamponow, zeby normalnie funkcjonowac. Nie bylo tez bardzo obfite. Nie wiem skad to krwawienie. Swojego czasu podejrzewalam ciaze, ale skoro dostalam krwawienie z odstawienia dosc obfite, a lekarz podczas badania nic takiego nie zasugerowal, a bylby to 3 tydzien od potencjalnego zaplodnienia, wiec na pewno zagniezdzony zarodek byloby juz widac, wiec wykluczylam ja raczej, choc gdyby sie zdarzyla nie plakalabym z tego powodu, nawet sie cieszyla. Zastanawia mnie tez terazniejsza skutecznosc tabletek przy tych krwawieniach-plamieniach. Wspolzylam pare razy podczas tych plamien, ale niestety ograniczaja mnie z powodu braku psychicznego komfortu. Obecnie znow nastala przerwa w braniu tabletek, a ja nie wiem czy krwawie dalej z jakis zaburzen, czy to juz nastepne z odstawienia, bo wygladem nic sie ono nie zmienilo. Prosze o jakies opinie, bo zwariuje z tym sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do innego, dobrego lekarza, to za poważna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolaolala
Sadzilam, ze ten lekarz, u ktorego bylam, jest najlepszy w miescie. Zawsze bylam zadowolona, a i znajomi i rodzina chwala go sobie, a i jego cena nie jest mala. Choooolera, nie wiem co to moze byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaburzenia hormonalne najprawdopodobniej zle dobrane tabletki hormonalne, jak tak plamilam przy implancie poprostu u mni sie nie przyjal, ciazy brak po 3 tyg miala bys juz test poz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest mozliwa ciaza jak sie krwawi i bierze tab.anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mozliwa.Zrób jeszcze raz test.Bez wzgkedu na wynik idz do lekarza.U mnie w 5 tyg.nue bylo wcale widac pęcherzyka ani zarodka,dopiero w 7 tyg.był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jesli krwawienie bylo dosc obfite i tak dlugotrwale jest mozliwa ciaza? bardziej cieszylabym sie z ciazy niz zaburzen hormonalnych.. rozumiem ze plamienia nie wplywaja na test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie ze ciaza.raczej nie jest mozliwa ale nie wiem na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalolala
Znów muszę sie wygadać. Obecnie moje plamienie ma postać brązowych upławów. To nie jest krew, tylko ciągnące zabarwione na brązowo upławy, bezwonne. Nie jest obfite, jedna plamka na podpasce na parę godzin. Teoretycznie przyszedł czas na terminowe krwawienie z odstawienia, ale nie wiem jak to ma wyglądać po całomiesięcznym plamo-krwawieniu. Bardzo nie chciałabym latać do lekarza co chwilę, skoro byłam i nie stwierdził nic niepokojącego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolalolala
a teraz jest krew, ale bardzo mało jej się wydobywa na zewnątrz, wszystko jakby zostaje w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×