Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KTÓRA CHĘTNA ZABRAĆ SIĘ ZA SIEBIE?

Polecane posty

Gość gość

Laski, zmieniam nawyki żywieniowe i zaczynam ćwiczyć z Mel B Która też? W grupie raźniej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mel B czyli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WroclawskaLala
Ja! Moj facet bedzoe teraz wyjezdzal w delegacje i nie bede musiala gotowac ciezkich sosow i nikt nie bedzie mi podtykal slodyczy Ja dzis juz pocwiczone. 20min orbi 10 min ramiona i 10 brzuch z natalia gacka. Pozniej spacer z dzieckiem 1,5h Zainstalowalam sobie krokomierz i pilnuje zeby zrobic 10tys krokow dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia to akurat po sąsiedzku, jestem z Bydgoszczy :P Super, że się odezwałaś :) Jaki masz cel? Jak wyglądają Twoje posiłki? Ja jestem szczupła, ale brzuch mam wydęty, ciało jakieś luźne... chcę poćwiczyć dla kondycji, uwidocznić mięśnie, uelastycznić ciało... Rozpisuję właśnie menu:) żeby było zdrowo i bez bankructwa heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie z nia cwiczyc. Kobitka zna sie na rzeczy. Ja 2 miesiace temu urodzilam dziecko co lrawda w ciazy przytylam 8kg ale brzuch zostal i biodra mam wielkie jak nigdy. Przed ciaza mialam 12kg nadwagi. Zdazylam schudnac 2 kilo i okazalo sie ze udalo sie za 1cyklem. Teraz wracam do odchudzania. Moim celem jest redukcja wagi. Prowadze regularny tryb zycia bo wstaje zawsze o 7 razem z maluchem. Najgorszy jest dla mnie glod. Po ciazy rozciagnelam sobie tez zoladek troche bo nigdy nie bylam taka glodna jak teraz. Ale to minie:) Jutro ide kupic wage i hantelki:) Jesli chodzi o jedzenie to wykluczam biale pieczywo, ziemniaki i slodycze. Bede gotowac na parze. Mysle ze na poczatek wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WroclawskaLala
Lubie z nia cwiczyc. Kobitka zna sie na rzeczy. Ja 2 miesiace temu urodzilam dziecko co lrawda w ciazy przytylam 8kg ale brzuch zostal i biodra mam wielkie jak nigdy. Przed ciaza mialam 12kg nadwagi. Zdazylam schudnac 2 kilo i okazalo sie ze udalo sie za 1cyklem. Teraz wracam do odchudzania. Moim celem jest redukcja wagi. Prowadze regularny tryb zycia bo wstaje zawsze o 7 razem z maluchem. Najgorszy jest dla mnie glod. Po ciazy rozciagnelam sobie tez zoladek troche bo nigdy nie bylam taka glodna jak teraz. Ale to minie:) Jutro ide kupic wage i hantelki:) Jesli chodzi o jedzenie to wykluczam biale pieczywo, ziemniaki i slodycze. Bede gotowac na parze. Mysle ze na poczatek wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się dołączam. Od wakacji stopniowo tyłam i obecnie jest 8 kg więcej niz latem. Dramat, tyle to juz dawno nie ważyłam. Muszę całkowicie wyeliminować słodycze i piwo, trochę ograniczyć posiłki i bardziej zwracać uwagę na ich kaloryczność. I wracam do biegania, bo mrozy i smog już się skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WroclawskaLala
Ja zainstalowalam se dziennik posilkow. Zawsze myslalam ze malo jem pierwszego dnia przy wpisywaniu wyszlo prawie 3tys kalorii. W koncu mam nad tym kontrole. Ustawilam se limit 1700kcal myslicie ze ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina90xx
Ja chodzę na siłownię, niestety nie mam za dużo kilogramów a za mało, przez co jestem cholernie chuda mimo że odżywiam się dobrze, a czasem to aż za bardzo, nie oszczędzam sobie słodyczy czy fast foodów. Stwierdziłam, że jeśli nie mogę przytyć to chociaż zbuduję sobie troszkę mięśnie, rozglądam się za odżywkami, kolega polecił mi http://glutamina-odzywki.pl/kreatyna/jablczan-kreatyny.html ale czy któraś z pan korzystała z takich odżywek? mój kolega regularnie chodzi na siłownię i efekty widać,a le to facet, nie wiem jak działa na panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×