Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ktora spacerowka lepsza

Polecane posty

Gość gość

Taka od wozka trzy w jednym czy osobna typu parasolka. Mam dylemat nie wiem jaki kupic wozek czy taki zeby pozniej przerobic naspacerowke czy lepiej dokupic ja pozniej osobno. Z jednej strony taka spacerowka typu parasolka napewno lzejsza wygodniejsza w podrozy itd ale taka od wozka trzy w jednym na tym solidnym stelazu moze by byla wytrzymalsza?? Hmm nie wiem juz sama. Prosze podzielcie sie swoimi doswiadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka lepsza ktora przed kleszczami uchroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktos jeszcze odpowie. . . jaki wy macie i czy sie sprawdzaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wózek głęboki i potem spacerówka oddzielnie, ale nie parasolka tylko coś bardziej komfortowego dla dziecka - większe koła, rozkładane oparcie itp. ale jednocześnie mniejsza waga niż przy wielofunkcyjnym i składanie w całości. Jest tego ogromny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mama spacerówkę teraz z Tutka - mode Grander. W zimie jeździliśmy w głębokiej gondoli i było świetnie. Teraz jak jeździmy spaceróweczką i tez jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaSokal
Mnie wystarcza wózek 3w1 super się sprawdza, jest lekki, wygodny, można zamontować w nim fotelik albo zmienić z wersji głębokiej na spacerową. Piszę o modelu Aspena, duży plus za wentylację w gondoli oraz dobre jakości materiał materacyka. To polski produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im lżejsza tym lepsza zwłaszcza jak trzeba schodzić z kilku pięter z wózkiem, moja waży mniej niż 5 kg jak kiedyś miałam wóżek 3w1 to ważył ponad 13 kg różnica ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za model???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justella
Nie ma lepszego rozwiązanie jeśli chodzi o spacerówki niż Amelis Super six , jest przede wszystkim lekki, można łatwo zrobić z niego bezpieczną nawet dla noworodka gondolę a po złożeniu można postawić albo prowadzić dosłownie jak walizkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.26 to spacerówka recaro easylife waży około 4,7 kg i można ją złożyć jedną ręką, warto dokupić dodatkowe osłonki na insekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwigaes
Sprawdźcie sobie wózki od Adamexu, bardzo dobry, polski producent. Mają wózki wysokiej jakości w przystępnych cenach, z jednymi z większych gondoli na rynku. Warto brać pod uwagę nowe modele, ze względu na to, że one mają najwięcej udogodnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×