Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Które Imię wam się bardziej podoba Marcel czy Natan.

Polecane posty

Gość gość

Natan czy Marcel☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcel i Natan to dla mnie jakieś brzydkie skróty bardzo ładnych imion. Wiem, że można teraz tak nadawać ale to zwyczajnie głupie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dwojga złego to już Marcel lepsze. Natan jest okropne, pretensjonalne i brzmi jak szatan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani jedno ani drugie ale jesli juz to bardziej Marcel. Ja lubie takie jak Ignas, Antoś, Jaś, Wiktor, Adaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcel jest fajne. Natan okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Marcel! Natan straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie obydwa są wprost obrzydliwe,,, i nie przesadzam. Natan to brzmi jak szatan, jest pretensjonalne i zwyczajnie brzydkie. Marcel jest bardzo wiejskie, bez gustu, na Śląsku jest taka kopalna Marcel. Zresztą wszystkie imiona typu Marcel, Kornel, Karol są dla mnie małomęskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pretensjonalne" - wasze ulubione nowe słowo na kafe. Prawda jest taka, że to bardzo subiektywne odczucie które imię jest pretensjonalne, nie macie bowiem monopolu na ustalanie ogólnoswiatowych norm. Dla mnie Nathaniel, Natan wcale nie jest pretensjonalne. Właściwie nie wiem czy jest coś takiego jak pretensjonalne imię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pretensjonalne to są tutaj wypowiedzi mamuś ciekawe jak wasze dzieci mają na imię skoro wszystko jest ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obydwa bardzo, bardzo mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nathaniel, nataniel - dla mnie małomęskie, dobre dla jakiegoś cherubinka a nie chłopca. skoro tak ci przeszkadza słowo "tandetne", to powiem inaczej: Natan to brzydkie imie, brzydki wydzwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natan - szatan :D no dokładnie, tez mi się tak kojarzy i widzę że odezwała się mamusia NAtanka lub Waneski, co to nie rozumie słowa pretensjonalny. Otóż wyjasniam za słownikiem: zbyt wyszukany, świadczący o złym guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie imiona noszą dzieci w 80% z rodzin niskich lotów bądź dzieci z rodzin normalnych, których rodzice nie maja zbyt wyszukanego gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natan- szatan? mnie się w ogóle tak nie kojarzy do każdego imienia się znajdzie jakiś debilny rym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałybyście miec męża o tych imionach? bo ja nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, ze do kazdego imienia mozna cos glupiego wymyslic, ale tak mi sie tutaj akurat kojarzy, a skoro autorka pyta, odpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "rodzina niskich lotów" hahahaha padłam z twojej głupoty! wyszukany gust? a co to jest? o gustach się nie dyskutuje, to jest indywidualna sprawa, że tak powiem kwestia gustu :P Czemu twój gust jest niby lepszy niż mój? Twój gust jest dobry dla ciebie, a mój dla mnie. Nie znam żadnego Marcela ani Natana ale nie pokusiłabym się o takie orzekanie o rodzinie czy guście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż, statystyki mówią same za siebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chciałybyście miec męża o tych imionach? bo ja nie! xxx Łaaaał ale błysnęłaś :P Jak się człowiek zakocha to imię nie robi nikomu różnicy ale tobie jak widać miłość jest obca. "wiesz fajny jesteś, zaradny, wykształcony, przystojny, kocham cię ale nie wyjdę za Ciebie, bo jesteś Natan" :o no i w sumie dobrze, bo który normalny facet związałby się z tak płytka babą, która nie chce faceta ze względu na imię :P Cóż - mam już twój obraz pustostanie umysłowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś statystyki gustu? super! gdzie je można znaleźć :P buahahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie gustu. Jeśli jakimś sposobem miałabyś dostęp do bazy danych klientów pomocy społecznej/ rodzin z niebieską kartą/ alkoholizmem/ zaniedbaniem i patologią to dowiesz się, że królują tam dzieci o imionach wyszukanych, typu NAtanek, Brajanej, Olivierek, Waneska, Nikolka, Dżesika itd. To są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natan jak brat Brajana. Bez komentarza. Marcel - cóż, niby ok, nie jest jakies krzywdzące, ale jednak nie pasuje mi to imie do jakieś poważnej osoby. Kojarzy mi się z jakimś wiecznym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natan? ja nie lubię żydowskich imion. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego, że jakaś patolka nazwała dziecko Natan? nie wrzucaj tego imienia do wora z Brajanem i Kewinem spolszczonym amerykańskim dziwactwem. Natan to stare imię biblijne i tylko dlatego tu obrywa, że jest mało popularne w Polsce. Biblijne imiona to też Tomasz, Paweł, Łukasz, Szymon, Dawid i jakoś nie robicie z tego halo! Mnie się podoba choć nikogo o tym imieniu nie znam osobiście. Tobie się nie podoba i spoko ale nie dorabiaj durnej ideologii, bo tak samo można dorobić ją do imion Twoich dzieci i też mogę powiedzieć, że są w słabym guście, bo JA mam inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że jest coś takiego jak dobry i zły gust. przejawem złego gustu jest np słuchanie disco polo, pomalowanie domu na majtkowy róż, spalenie ciała na solarium, jest także mnóstwo innych przykłądów, jak np nazwanie dziecka Natan, Jessica czy Brajanek. a ze nie miesci się to w twoich horyzontach myslowych to juz nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natan-Szatan, a marcel kojarzy mi sie z bajka wladcy móch tam byl ten marcelek co chlal tanie wina na cmentarzu. Tak czy siak imiona tandetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czegoś takiego jak zły gust, bo równie dobrze twój brązowo-beżowy salon z dekoracjami w kolorze kawy z mlekiem i meblami do kompletu w kolorze wenge jest dla mnie w złym guscie, a dla ciebie to szczyt stylu. dla ciebie Natan jest w złym guscie, a dla mnie nie. Nie ty ustalasz słuszny gust moja droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba mi się imie natan ale zgodzę się, że o gustach się nie dyskutuje dlatego tu ludzie pytaja czy podoba wam się jakieś imię czy podoba się pojedynczej osobie i jedni odpowiadaja tak, a drudzy nie i to jest bardzo prywatna kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natan nie :O Marcel ok!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×