Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Które Imię wam się bardziej podoba Marcel czy Natan.

Polecane posty

Gość gość
Natan tak sobie Marcel fajniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obstawiam Marcela chociaż tak na prawdę nie wybrałabym żadnego ,ale każdy ma swój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo równie dobrze twój brązowo-beżowy salon z dekoracjami w kolorze kawy z mlekiem i meblami do kompletu w kolorze wenge jest dla mnie w złym guscie, a dla ciebie to szczyt stylu. xxx o co chodzi? nie mam żadnego salonu w takich kolorach mitomanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani , która nie lubi żydowskich imion, przecież Maria, Józef, Anna, Dawid oraz wszystkie imiona z bibli są żydowskie, Jakub, Mateusz, Marek. Jan, Łukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcelek piękne☺ Natan szatan skojarzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.03.17 nathaniel, nataniel - dla mnie małomęskie, dobre dla jakiegoś cherubinka a nie chłopca. xx Poniekąd masz rację. Z takimi miękkimi imionami trzeba uważać, bo one nie pasują do każdego typu mężczyzny. Nie wiemy jak będzie wyglądać nasz dorosły syn. Takimi imionami są też Filip, czy jeszcze lepiej Alan. Wyobraź sobie kulturystę o tym imieniu. xxx Do autorki. Dla mnie Marcel, Marceli. Natan mi się bardziej kojarzy z grupą imion którym przewodzi Nikola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwij Leonard zdrobnienie Leo.Dla dorosłego męskie dla małego nowocześnie i napewno nie ma dzieci o tym imieniu dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie Marcel,dla mnie przepiękne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×