Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaja

leki antyhistaminowe w ciąży

Polecane posty

Gość majaja

Dziewczyny może któraś wie jak to jest z lekami przeciwalergicznymi w ciąży (5 tydzień). Od lekarza nie dowiedziałam się nieczego konkretenie a moja alergia (pewnie znowu dermoza) poważnie utrudnia mi życie. Do dermatologa mogę pójść dopiero za tydzień więc się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABRONIONE jestem alergikiem pytałam lekarza powiedział że absolutnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaja
a możesz znasz dozwolone metody radzenia sobie z tym, dla mnie najgorsze jest potworne swędzenie skóry, zapalenie jestem w stanie wytrzymać tego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbel
napewno nie można się odczulać ale leki nie przeszkadzają choć rozwaga jest wskazana pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM Płyn do kąpieli Hascosan stosuje się do pielęgnacji skóry suchej, skłonnej do podrażnień. Zalecany jest również do pielęgnacji skóry ze skłonnością do świądu, alergii. Oraz smarowanie tych miejsc CUTIBAZA krem lub DERMOBAZA maść POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM Płyn do kąpieli Hascosan stosuje się do pielęgnacji skóry suchej, skłonnej do podrażnień. Zalecany jest również do pielęgnacji skóry ze skłonnością do świądu, alergii. Oraz smarowanie tych miejsc CUTIBAZA krem lub DERMOBAZA maść POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxyy
majaja zabronine takie leki w ciazy, powiedzial mi to nie jeden lekarz alergolog, jedynie przy astmie mozna jakis tam wziewne ale tez z ostroznoscia...odczulania tez nie mozna w czasie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12121212
Nie zgadzam się Choruje na przewlekła pokrzywka idiopatyczna najgorszego stanu cala 1 ciaze brałam leki typu amertil synek 4lat zdrowy lekarka pozwoliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
jak to ni mozna się odczulac? ja odczulanie zaczelam w 2005. a w 2008 zaszlam w ciażę i lekarka nie widziala przeciwskazan,kontunuowalismy immunoterapię przez całą ciazę. tylko zaczynac nie wolno ale jesli organizm juz jest poddawany odczulaniu to jelsi po wywiadzie i badaniach nie ma przeciwskazan to nie przerywa się odczulania,zresztą zalezy jakiego czy sezonowego czy stałego bo ja akurat wybralam formę 5letią ( w innej formie odczulanie przerywa sie na czas pylenia). leki antyhistaminowe normalnie bralam,bo gdybym nie brala to juz bym, się dawno udusila,czasem trzeba wybrac mniejsze zło. choc nie wiem jak to jest w przypadku alergii skórnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×