Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedaczka1

Mam dylemat Kupić sobie buty i nowy płaszcz na zimę czy

Polecane posty

Gość Biedaczka1

zrobić drogie prezenty dzieciom pod choinkę? Jeśli to drugie to piąty sezon będę chodziła jak dziadówka w łachmanach i starych zdartych buciorach. Jeśli to pierwsze to będę wyglądała jak człowiek ale za to dzieci nie dostaną zabawek fajnych. Co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty i płaszc a dzieci zabrać do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to oczywiste, że podstawowe potrzeby jak porządne ubranie czy jedzenie są przed rozrywką i zachciankami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczka1
No ja niekoniecznie potrafię tak mysleć. Dlatego piąty sezon sobie już odmawiam. Ale macie rację w końcu kiedyś trzeba pójść po rozum do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A musisz i buty i plaszcz? Ja bym kupila jedno i na prezenty by zostało. Albo poszukaj jakiś fajny plaszcz który ktoś chce sprzedać, moja znajoma kupila za mniej niż polowe ceny płaszcz który babka kupila w zeslym roku a sprzedala bo przytyła. Plaszcz jak nowy. Buty mozna kupić w dobrej cenie w Deichmann, jak zostaje ost para z numeru to kosztują grosze, ja tak dziecku upolowalam zimowe ze 149 na 29 i sobie z170 na 39 zeszlej zimy. Tylko trzeba czesto sprawdzać co maja na wyprzedaży w danym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bez przesady ! Dzieciom nic się nie stanie jak gorsze prezenty dostaną! Matka polka to nawet butów sobie nie kupi. Druga mądra jej doradzi żeby jedno wybrała. Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze kup sobie płaszcz o buty dzieciakom kup po p*****lce i czymś słodkim i tak wyrosną z tych super prezentów a ważne abys dobrze się czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz sie spodziewalam odpowiedzi matek polek ze dzieci najwazniejsze, kup przede wszystkim drogie prezenty a o ciuchach zapomnij matka jestes. kup to co potrzebne,sobie plaszcz i buty a dzieciom cos tanszego, bo inaczej je przyzwyczaisz do coraz wiekszych wymagan na ktore cie nie stac i do tego ze Boze Narodzenie to komercjalny X-mas gdzie sie liczy tylko zysk.juz piaty sezon chodzisz jak dziadowa a dzieciom kupujesz drogie prezenty.przy takim dzialaniu doprowadzisz do tego ze jako nastolatki nie beda cie szanowac, tylko doic kase i wysmiewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz tańsze zabawki i trochę słodyczy, żeby miały radochę. A sobie wybierz tańsze buty i tańszy płaszcz, żeby na wszystko starczyło. Poszukaj dobrze i zaplanuj wszystko. A jaką kwotą dysponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup tańsze prezenty i buty. A z płaszczem poczekaj do styczniowych wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, ze nie można zachcianek dzieci stawiać nad swoimi faktycznymi potrzebami. Teraz zaczyna się czas przecen więc może nawet tak bardzo finansowo nie popłyniesz na tych zakupach. Ja ostatnio kupiłam porządną kurtkę zimową przecenioną z 400zł na 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kupila buty u szewca skorzane za 1/3 ceny z galerii, plaszcz w ciuchach (naprawde bywaja rewlkacyjne), a potem drugi nowy po swietach na wyprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup dobre buty i płaszcz na ciuchach, albo gdzieś okazyjnie a za resze prezenty, Ty będziesz się dobrze czuła, a i dzieci dostaną coś fajnego.Kompromis, ale w granicach rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz kupić płaszcz na ciuchach, albo gdzieś w sieci za śeiszne pieniądze typu: http://allegro.pl/zara-trf-welniany-plaszcz-krata-granat-czerwien-m-i5812648781.html poszukać też butów i będzie ok, nie chodż w starych łąchmanach, bez przesady, a za reszte kupić dziecoim prezenty.A ile mas z tak mniej więcej kasy na płaszcz i na buty?To pozwoli zobaczyć gdzie ia jak szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×