Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MamaMloda39 kiedy ty zajmujesz się dzieckiem? Jest sobota

Polecane posty

Gość gość

A ty już od rana siedzisz na forum. I będziesz tu klepać w klawiaturę do późnego wieczora. Nie spędzasz w ogóle czasu z mężem i dzieckiem? Jestem teraz w pracy i siedzę sobie w necie, przeglądam różne strony w wolnych chwilach, ale jak skonczę o 13, to na kafe wrócę dopiero w poniedziałek w pracy. Nie wyobrażam sobie spędzać weekendu i w tygodniu czasu po pracy z kafeterią. Moi bliscy to dla mnie priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, i powinna jak dziecko spi prac sprzatac gotowac i prasowac.maz zapewnie oglada TV lub gdzies wybyl z koelgami a kobietam ma byc "sluzka wyjdz spod lozka" dla matki z dzieckiem kafe to jedyna rozrywka (oprocz sprzatania, prasowania, gotowania, prania).bo sporty, muzyka, podroze i spotkania z przyjaciolmi odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanko wyżej przed "i" nie stawiamy przecinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotni gość
jej mąż nigdzie nie wybył z kolegami bo pamiętam jak był tu niedawno temat o tym czy nasi mężowie gdzieś wychodzą sami, to pisala, że on nigdzie nie łazi i, że cały czas rzuca się na nią jak myśliwy na zwierzynę i ją bzyka:D Myślałam, że pokulam się ze śmiechu, bo chyba musiałby ją bzykac miedzy jednym postem a drugim:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 09:47 jeśli wg ciebie kafe to jedyna rozrywka dla matki z dzieckiem, to ja nie mam pytań:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe bo ona tylko do bzykania sie nadaje glupia pusta dziewucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:57 Twój mąż Ciebie pewnie nawet nie dotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież mloda nie odpowie na to pytanie, bo co ma powiedzieć? Nierealne jest fajne spędzanie czasu z rodziną, gdy wciąż siedzi sie przed lapkiem lub wgapia się w telefon. No nie oszukujmy sie. Jak można stuprocentowo bawic sie z dzieckiem jak wciąż naciska sie F5 i gapienie sie co kto napisał, lub rozmawiac z mężem i tak samo z wypiekami na twarzy czytac posty internetowych obcych bab? No gdybym ja chciała pobyć z mężem a on ciągle by coś bazgrał to koor/wicy bym dostała. Mloda pisze, ze jest tu od trzech lat, i miała w tym czasie tu trzy niebieskie nicki( dziecinada w chooy:O i nie mowcie, ze ona nie żyje kafeterią) więc nie dziwne, ze jej córka nie mówi.Mamusia nie ma czasu z nią rozmawiac, bo niby kiedy jak tematy na kafe ważniejsze. Swoją drogą jeśli to rzeczywiście jej trzeci nick, to ciekawe dlaczego zmieniala dwa pozostałe? Czyżby wówczas wszyscy mieli jej dość tak jak teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie totalnie denne życie musi mieć autorka, że analizuje życie obcej kobiety i tematy o tym zakłada. Co ci tak żal dupę ściska? Tamta o której piszesz przynajmniej w weekend jest w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona cały czas jest w domu, bo siedzi na l4. Ale co z tego, ze jest ciałem a nie duchem, bo duch na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty Autorko też nie masz co robić? Za nudne życie masz skoro interesujesz się co ona robi a czego nie ? Jak widać dziewczyna może sobie pozwilić na siedzenie tutaj a Tobie żal tyłek ściska że Ty nie masz aż tyle wolnego czasu? No tak,mentalność ludzka w tych czasach polega tylko na krytyce innych i zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zazdroszczę jej, że bliższe są jej osoby z forum niż rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może byś się zajęła swoją robotą, a w net byś weszła i założyła temat jak przyjdziesz do domu? Każdy w swojej pracy ma coś do zrobienia. Jakbyś chciała to byś sobie coś w tych wolnych chwilach znalazła, a nie kompromitowała się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, gdybys uważnie czytała to wyłapałabyś, ze w domu mam gdzieś kafe, bo mam rodzinę z, którą wolę spędzać czas:D A w pracy mogę sobie tu wpadać, bo mam swoją działalność i szef mnie nie pogania do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to niby ja jestem poy*****. Watek ten sam mówi za siebie a skoro znacie każdy szczegol mojego życia oraz godzinę udostępnianych postów to chyba o czymś to świadczy. Albo jakaś chora glowa nie ma kompletnie swojego zycia albo ma ścisk d**y ze inni moga pozwolić sobie na spędzanie wolnej chwili tak jak im sie podoba. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes taka młoda i tak wulgarna :( nie dziwie sie ,ze nikt w rodzinie cie nie lubi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda naucz bękarta mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i sobotni wieczór mamusia znów spędza na forum hahahahahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sobotni
I to niby ja jestem poy*****. Watek ten sam mówi za siebie a skoro znacie każdy szczegol mojego życia oraz godzinę udostępnianych postów to chyba o czymś to świadczy. Albo jakaś chora glowa nie ma kompletnie swojego zycia albo ma ścisk d**y ze inni moga pozwolić sobie na spędzanie wolnej chwili tak jak im sie podoba. Nara xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Na fakt, my nie mamy swojego życia:D za ty ty masz SWOJE na forum :classic_cool: jakże ci zazdrościmy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20.48 a ty przepraszam bardzo co robisz? Czyżby telepatia czy moze przypadek ze spotykamy sie tu w sobotni wieczór ;) 20.53 jak widać nie masz swojego zycia skoro moje cię tak podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda mamo to ty miałaś w gimnazjum kuratora za wagary i złe oceny? Już cię na innym forum zjechali. Swoją drogą jak można mieć kuratora za wagary i złe oceny? Niezłe ziółko musiałaś być... I taka osoba wymądrza się na forum dla matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio miała kuratora? czyli patola:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to ona, czytałam jak się żaliła na kuratora, który się głupot przyczepiał, potem nie zdała, bo coś jej się nie podobało w szkole, przeniosła się do innej szkoły i jak się zaczęła uczyć to się go pozbyła. Też nie wierzę, że za takie głupoty dają kuratora, musiała coś nawywijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj link do tamtego tematu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młoda skończyla tylko podstawówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahhahahahahanah ciekawe. Forum Ci powie prawdę o Tobie. Chyba masz zbyt duża obsesje na moim punkcie skoro laczysz jakieś dziwne wątki. Nie miałam kuratora, a rodzice chyba mnie zabili jeśli by do tego doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młoda jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mloda opowiedz nam jak to bylo z tym kuratorem , .Wiem ze mialas problemy . Nie wstydź sie i tak siedzisz tu cale dnie wiec kafe jest jak rodzina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×