Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moja cala rodzina jest zła bo zaszlam w ciąze bez slubu...

Polecane posty

Gość gość

sa na mnie zli ,ze ja to powiedzialam w pracy ...musialam powiedziec ,bo przeciez i tak by sie dowiedzieli... moja matka jest zla i ukrywaja to przed wszystkimi ..kiedy sąsiedzi podchodza do niej to ona ucieka szybko zeby nie spytali czasem o mnie...slub bedzie tuz tuz ale brzuch juz widac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam ,ze mam juz 30 lat i mam chyba prawo do zajscia w ciaze kiedy chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się. Ta sytuacja nie jest tego warta. Świat się zmienia, powinnaś się cieszyć, że jesteś w ciąży. Wiele kobiet Ci zazdrości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób im na złość i podkreślaj ciążowy brzuszek - noś go z dumą i uśmiechem :) ciąża to nie powód do wstydu - powodzenia! a ślub lepiej zaplanuj po porodzie, przynajmniej sobie potańczysz na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki ,ale mowie wam jakie to dołujące ..wlasna rodzina wkurzona ,że córka smiala zajsc w ciaze bez slubu...moja rodzina jest bardzo katolicka więc wg nich to jakas masakra.. ciągle pretensje ,że ja mowilam o tym komus..oni przekonuja mnie ,żebym nie mowila nic nikomu i zeby to ukryc jakoś bo straszny wstyd bedzie itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołtuństwo ma się dobrze w PL i to się jeszcze długo nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz im, że jest ci przykro, że wstydzą się własnego wnuka / siostrzeńca / bratanka. i że wstyd to jest kłamać, a nie dziecko nosić pod sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach te polskie wsie i ich obyczaje,z podlasia jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam dziecko i nie jestem po ślubie a mała zaraz ma 4 msc. Nalega tylko ta strona od męża a moja podchodzi na luzie bo sama moja mama powiedziała szkoda pieniędzy na wesele bo można kupić za to coś innego a jeśli chce mieć męża nazwisko to do urzedu i po sprawie. Ja generalnie też ślubu nie chce bo dla mnie to nie potrzebne wydawanie pieniędzy. A stronę faceta to mam w nosie niech mówią co chcą. Facet też podobnego zdania co ja tylko ze on do urzedu pół rodziny by zaprosił a ja to tylko rodziców czy rodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku miałas potrzeby sexualne,i po bzykaniu zaciążyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×