Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja corka poglasklala psa a ten ja ugryzl okropne baby z psami

Polecane posty

Gość gość

A ta wslascicielka nawet nie przeprosila nas ani nie zaproponowala zaplaty za to ugryzienie tylko sie smiala ze ugryzl mi corke pies! Corka 14 lat chciala tylko poglaskac i pobawic sie, pobaraszkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pobaraszkowała w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głaskać obcego psa? Gratuluję pomysłowości. Kocham psy, ale obce traktuje z należytym szacunkiem i nie pcham do nich rąk czy buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twoja wina, że tak uczysz dziecko. Mi nie raz dzieci z matkami podlatuja nawet się nie zapytają czy można pogłaskać. No a potem pretensje. Obcych psów się nie glaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli te baby z psami są takie okropne to po co się do nich zblizasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można mieć pretensje do dorosłego o poglaskanie psa ale dziecko to tylko dziecko. Jeszcze poznaje świat i się go uczy. Poza tym mozna delikatnie zwrócić uwagę a nie tak żeby dziecko się popłakało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 lat, to stara krowa a nie dziecko, jesli chciała baraszkować z psami to juz przynajmniej od 10 lat powinna wiedzieć, ze obcy pies może jednak nie podzielać jej potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRPOWO odnośnie ostatnich wątków z pasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam, 14 lat to wielka dziewczyna, panna. To nie czterolatek, który i tak powinien wiedzieć że tak się nie podchodzi do psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ze prowokacja a wy głupie gęsi lykacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj głupia właścicielko, nie znalazłaś poparcia dla swojego chamstwa, tego okropnego "nie życzę sobie"i teraz wymyślasz prowo jak to pies może ugryźć :) Przecież na kilometr widać, że to jest Twoje prowo. Wszystko byłoby ok, gdybyś nie warczała na dzieci, tylko spokojnie informowała "proszę nie głaskać". Zrozum to wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, to jest raczej kpina z tej właścicielki, a nie sama właścicielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeszcze poznaje świat i się go uczy" No to się przecież nauczyła,że nie głaska się obcych psów, w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×