Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moja koleżanka jest zoną lekarza a kupuje dziecku ubranka w lumpeksie...serio

Polecane posty

Gość gość

Nie rozumiem tego ,bo jej maz zarabia 14 tysiecy miesiecznie o czym sama mi mowila.kolezanka zarabia natomiast 3 tysiace. Ona ciagle mowi ,że jej nie stac na nowe ubrania dla swego dwulatka i kupuje uzywane.Mowi ,że wystarczy wyprac i sa jak nowe. Budują dom i rozumiem ,że to wydatek ,ale wg mnie troche wstyd ,że zona lekarza kupuje dziecku ciuchy w lumpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki kuzwa wstyd? to, ze niby ma pieniądze, nie oznacza, ze ma je w błoto wyrzucać, czy wiesz, ile kosztują ciuchy dla dziecka a takie dziecko rosnie w zawrotnym tempie. Twoja znajoma to mądra kobieta, oszczędza tam gdzie mozna oszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd jak widac dla ciebie, bo masz jakis kompleks i musisz cos sobie samej udowodnic. Ona po prostu rozsadnie gospodaruje pieniedzmi. Juz nie mowiac o tym, ze rzeczy z drugiej reki sa tansze, wiec pozwala cie to eksperymentowac i nie szkoda wyrzucac, i czesto fajniejsze, bo nie nosisz tego samego co cala ulica. Ale nie, najwazniejsze aby byla nowka sztuka. Bo co sobie ludzie pomysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Wystarczy wyprac.. Ale ty nie widzisz, ze nowe po 2 razach juz nowe nie sa. I musisz komus cos udowadniac, a wlasciwie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynki z was straszne rozumiem ,że biedna rodzina kupuje w lumpie .ale lekarska rodzina too troche dziwne. stac ich na nowe ciuchy dla dziecka przeciez poza tym lekarz i nie wie ,że ciuchy z lumpeksu sa pelne zarazkow i bakterii oraz moze byc tam niedoprany kał ,mocz i krew innego dziecka..moze jakiegos chorego..obrzydliwe poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje i sobie i dziecku ciuchy w lumpeksie, i nic dziwnego w tym nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kał to ty masz pod kopuła. Wsadz leb do pralki moze sie dopierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
No I dobrze. Tacy ludzie zawsze beda mieli kase, bo nie widza sensu w przepuszczaniu ciezko zarobionej forsy na drogie ubranka dla malucha, jak on I tak to zaraz osra I upier/doli I trza zmieniac codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupiłam sobie ostatnio dwie pary butów , koszt jednej to 700 zł a moim chłopakom szukam ubrań z drugiej ręki po prostu nie ma sensu kupować im nowych ubrań jak każdego dnia wyglądają jak powstańcy , kupuje im ubrania nowe tylko na jakieś kameralne wyjścia czy na miasto i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kretynki z was straszne rozumiem ,że biedna rodzina kupuje w lumpie .ale lekarska rodzina too troche dziwne. stac ich na nowe ciuchy dla dziecka przeciez poza tym lekarz i nie wie ,że ciuchy z lumpeksu sa pelne zarazkow i bakterii oraz moze byc tam niedoprany kał ,mocz i krew innego dziecka..moze jakiegos chorego..obrzydliwe poprostu. xxxx czyli dla lekarskiego dziecka obrzydliwe, dla biednego nie? ty masz nasrane we łbie, kto cie tak skrzywił? stać mnie na nowe auto, ale z rozmysłem jeżdże używką bo nie lubię wyrzycać kasy w błoto. pierwsze co zrobisz to zapytasz ile zarabiam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wy to robicie dzięwczyny? Ja nigdy nie potrafię znaleźć nic ładnego w lumpeksie dla dzieci:o znajoma co pójdzie to takie śliczne ciuchy kupi a ja nigdy nic nie mogę upolować:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo podstawa to dobry lumpek-u mnie taki jest :-)kupuje tam dzieciom bo sa super rzeczy-dzis kupilam kurtke przejsciowa North Face za 26zl i zimowa Cubus za 18zl.a sobie kamizelke futrzana Zara za35-zaszalalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i dodam*ze ten lumpek nie ma niv wspolnego ze smierdzacym sklepem z koszami,w ktorych sie grzebie,tylko wszystko jest na wieszakach posegregowane-spodnie osobno,dzieciece osobno itd w koszach sa tylko torebki i buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zawsze wielkie obronczynie lumpeksow. a ja sie zgadzam z autorka. moze nie mam tak wysokich zarobkow, ale stac mnie na nowe ciuchy dla dziecka. i nikt nie przekona mnie, ze lupeks to taka skarbnica ciuszkow. moze znajda sie jakies pojedyncze perelki , ale reszta to stare, znoszone szmaty. i pozniej tak wygladaja wlanie Wasze dzieci. zreszta pracuje w przedszkolu i widze jak ubierane sa polskie dzieci. rzadko trafi sie dziecko naprawde ladnie ubrane. po pierwsze- bez gustu. paskudny roz od stop do glow dla dziewczynek, trafi sie rowniez fiolet. po drugie- ciuchy powyciagane, wyblakle. pomijam ciuchy z motywem bajek. naprawde mozna ubrac dziecko ladnie i wygodnie i nie trzeba wielkich nakladow finansowych. dzieci od malego ucza sie starannosci i dbalosci o siebie. to Wasza wina, ze potem wyrastaja takie flejtuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj jak bedziesz miala swoje dziecko, ktore bedziesz co roku musiala ubrac na nowo od stop do glow co kwartal, bo tak dzieci rosna. Przez parenascie lat uzbiera sie spora suma wyrzucona w bloto. Wystarczy, ze kupuje sie dzieciom nowe buty i ma fundusze na zajecia dodatkowe, to o wiele wazniejsze od nowych ciuchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ona ma jedno dziecko i nie dostaje za darmo 500+ tak jak te królice co naklepią bachorów i nie maja za co je utrzymywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo te baby co dostają za seks 500+ to im lekko przyjdzie i lekko idzie i wydają pieniądze na byle bzdety, bo jakby zapracowały to liczyłyby się z każdym groszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zaczyna się:-) witaj trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam 5 tys a mój mąż 9 tys. Kupuję nam i dzieciom ubrania w lumpeksach. W zasadzie wszystko oprócz butów i bielizny. Mało tego. Później te ciuchy odsprzedaję na allegro drożej niż je kupowałam. Po co mam bez sensu wydawać kasę, którą zarobiliśmy jak mogę ją wydać z większym sensem lub zainwestować? Ciuchy z lumpeksu się pierze i dezynfekuje i są OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to pewnie z tych "nowoczesnych" małżeństw co to mają oddzielne konta, żona utrzymuje dziecko i wszystkiego sobie odmawia a męża stać na wszystko, ale tylko dla siebie. Ważne, że ma wyprane, ugotowane, posprzątane i to za darmo, on natomiast od siebie nic nie musi dać. Takie to "inteligentne, nowoczesne i zaradne" kobietki XXI wieku...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w de. Moj maz zarabia bardzo duzo ! Ja nie pracuje bo nie musze. Mamy 2 dzieci. Buty kupuje nowe; spodnie dla starszego nowe i kurtki na zime,bielizne to wiadomo ze nowa, czasem cos na wyjscie kupie. Reszte kupuje uzywana z drogich marek. I np za jakas bluzke dla malego musze dac 40-50euro to kupie za 10. Dla siebie kupuje nowe wszystko i meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w rodzinie lekarzy, ja tez dobrze zarabiam i nikt z nas nie wybrzydza sie na lumpeksy! Im czlowiek lepiej wyksztalcony i świadomy, tym bardziej sobie zdaje sprawę z tego, jak nieekologiczne jest wyrzucanie prawie nowych rzeczy po małym dziecku! Wstyd kupowac w lumpeksie? Wstyd to niszczyć środowisko i zasmiecać Ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam faceta lekarza i dziecku kupuje część ubran w lumpku...a co to za wstyd? to, że jest kasa to nie znaczy ze trzeba wyrzucac na prawo i na lewo.. szanuje pieniądze. A w lumpku nieraz 100 razy lepsze gatunkowo ubranka niz w tych smykach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam męża lekarza, a większość ciuchów dla dzieci mamy z drugiej ręki: rodzina, znajomi, portale społecznościowe i lumpeksy. Tak samo z wózkami, łóżeczkami, krzesełkami do karmienia, rowerkami, zjeżdżalnią do ogrodu, hulajnogami, zabawkami itd - to w większości za darmochę albo czekoladę grupy feacebookowej. Jak już nie potrzebujemy to sprzedajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak autorka, jeść nie ma co ale ubranie firmowe z wielkim napisem by wszyscy widzieli. Debilizmem też jest kupować rocznemu dziecku spodnie np adidasa za 100zl. Ale szpan to szpan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez lekarze są biedni. Nie widzialas, ze robia protest glodowy ? Ty idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lumpeksie tez mozna kupic firmowe ubrania. Kiedyś sama dla siebie kupiłam narzutke Burberry. Trzeba wiedziec gdzie chodzic, i gdzie szperac. Mozna dostac takie ciuchy fajne, ze glowa mala. Te co sa przeciw komentuja, ze ciuchy obrzydliwe, teraz sa lumpki ktore wygladaja jak butik a rzeczy sa posegregowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lumpeks to dzaidostwo, ale najeidiczniej takie towarzystwo siedzi na kafe.mozna kupic tanie ladne rzeczy w lidlu lub tectilu.poszukac wyprzedazy.kupowac z trzeciej przeceny dobre jakosciowo ubrania a nie ciuchy po chorych/zmarlych.po prostu brzydzilabym sie.co innego dostac ubranie po dziecku kuzynki/kolezanki lub nawet z olx niz po kims o kim zupelnie nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bakterie i zarazki to też można złapać od dzieci z III świata którzy szyją super drogie ciuchy i od biedoty która je tylko przymierza...tak że argument bez sensu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×