Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje 2,5 letnie dziecko nie dostało się do przedszkola

Polecane posty

Gość gość

Chciałam pójść do pracy, do państwowego się nie dostało , i do prywatnego też , odkąd jest 500 plus to i prywatne są zapchane. Jestem na liście rezerwowej mam czekać może ktoś zrezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedszkole jest od 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz odwołania - chociaż to akurat powinnaś była zrobić w kwietniu, jak były zapisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo... system zapisów do państwowych przedszkoli odrzucał od razu dzieci, które w dniu 01 września 2017 nie będą miały ukończone 3 lat...czyli rodzice taikiego dziecka nie mogli nawet wysłać formularza! a w prywatnych zapisy i wyniki były też wiosną wiem co piszę, bo mam dziecko 2lata i 4 mce, do państwowego nie dało się wysłać zgłoszenia dla rocznika 2015!!! a do prywatnego zapisywałam wiosną i po 2 tyg, była odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwołania g****o dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie provo, w wyjątkowych sytuacjach czyli jak mama chce pracować a dziecko jest samodzielne może pójść do państwowego mając 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:32 to, ze jest samodzielne mało kogo obchodzi, moje było samodzielne w wieku 20 mcy w lutym i wówczas byłam pytac w PAŃSTWOWYM czy zostanie przyjęte od września, ale odmówiono mi, poniewaz brakuje miejsc nawet dla 3 latków (mieli liste rezerwową dla dzieci mających ukończone 3 lata!!!) ! a po drugie, system komputerowy jest tak skonstruowany, że nie przyjmował zapisów od rocznika 2015, umiesz czytac???na szczęście w prywatnym było miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rekrutacja trwa caly rok, nie spotkałam się jeszcze ani z państwowy, ani prywatnym które odrzuciłoby podanie jeśli miało wolne miejsca. To że ur******* się rekrutację na nowy rok wiosną, to inna bajka, teraz zdaje się że jest po drugim naborze i można sprawdzic czy gdzieś w mieście nie ma jeszcze wolnych miejsc bo niektórzy się rozmyślają. Można też poszukać jakiejś lokalnej grupy dla mam na facebooku i popytać o wolne miejsca. A dziecko spokojnie może być w żłobku w tym wieku. Chyba że u autorki jedno przedszkole prywatne, jedno państwowe i wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj chyba nie umiesz... owszem, formalnie, prawnie moze byc przyjęte takie dziecko, ale w praktyce wygląda to inaczej, bo pierwszeństwo mają 3 latki, a wolnych miejsc wszedzie brak! a ja pisałam właśnie o takiej sytuacji, gdzie nawet 3 latki były na liscie rezerwowej, więc nikt by mi 2,5 latka nie przyjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy się rozmyślają. xx haha, w dużych miastach ludzie trzymają (blokują) miejsca w żłobkach i przedszkolach nawet jak dzieciak chodzi 3 dni w miesiącu bo wiecznie chory. Nie spotkałam się jeszcze z sytuacja, aby ktoś zrezugnował z miejsca w państwowym przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W państwowym trzymają W prywatnym czasem się rozmyślaja jak dziecko źle znosi przedszkole lub dużo choruje a mama nie pracuje to rezygnują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd jest 500 plus to i prywatne są zapchane. xx są zapchane odkad powstały, we Wrocławiu sa kolejki po kilkanaście osób do prywatnych i to nie od 1,5 roku a od wielu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziecko jest z grudnia 2014, to w chwili przyjęcia do przedszkola ma pi razy oko 2,5 roku. i pewnie o to chodziło autorce. takie dzieci można zapisać do przedszkola. ja mam dzieci z listopada więc w chwili pójścia do przedszkola też nie miały skończonych 3 lat. to jest "przewaga" z posiadania dzieci z końca roku - dziecko z 31.12.2014 zostanie przyjęte, a to z 1.01.2015 musi poczekać jeszcze cały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem, w jakim mieście mieszkasz, że nie ma miejsc w prywatnych przedszkolach. Ja mieszkam w mieście wojewódzkim i tu prywatne przedszkola wręcz proszą się o klientów, a miejsca wolne są o każdej porze roku. Zresztą, widać to nawet po kafe, gdzie na początku września w każdym przedszkolnym temacie pojawia się całe mnóstwo nieudolnych reklam jakichś Chatek - Puchatków, Dzieciaczkowów i innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc19.47 Niestety nie każdy mieszka w mieście wojewódzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądziłam że będzie problem z przedszkolem myślałam jak nie państwowe to prywatne i się przeliczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jednym jestem pierwsza na liście rezerwowej i tylko tutaj jest jakaś szansa że może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie jako niania zaopiekuję się twoim dzieckiem za 13 zł za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×