Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje 7 miesięczne niemowlę cierpi na bezsenność

Polecane posty

Gość gość

Mój synek jest pełen energii...żywe srebro...raczkuje, chodzi w łóżeczku trzymając się szczebli, jest noszony, zabawiany, całowany, huśtany w huśtawce...wszystko pięknie je...nadal jest "na piersi" ALE...no właśnie: wystarczają mu 2-3 drzemki w dzień, które trwają 30 minut, kąpię go ok.20 i zasypia mi między 22-23. Padam na pyszczek...Wiem...dziecko dziecku nierówne...ale ja już nie mam siły...są tu mamy z podobnym "problemem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka bezsenność? Normalne dziecko i normalny rytm dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka też tak miała, ale odkąd zauważyłam że lepiej zasypia przy włączonej pralce jest lepiej. Wstawiam pranie jak mała idzie spać i po krzyku. Spróbuj może i tobie pomoże. Dzieciaczki lubią zasypiać przy jednostajnym dźwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej normalne, moje dziecko ma 5 miesieczne w dzien spi dwa razy( czasem 3) I nie dluzej niz pol godziny, a w nocy budzi sie co godzine na cycka albo przytulanki, jeszcze mu sie nie zdarzylo przespac wiecej niz 3 godziny ciagiem a I to zdarza sie bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, no spoko. Fajnie, że jest "żywy". Ale dzieci moich koleżanek w podobnym wieku śpią w dzień po godzinie...dwie, a o 20 już śpią na noc. A mój ancymon spał dziś: rano ok.11-pół godziny, po obiedzie ok.14- 20 minut i ok.17- 15 minut...no i zasnął przed chwilą ululany na rękach bo by brykał do teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak napisalas- dziecko dziecku nierówne. Na pewno nie ma tu mowy o zadnej bezsennosci. Wszystko ok. A probowalas kłaść sie z dzieckiem i karmic na lezaco? Moja corka tez ma 5 miesięcy. Jak usnie sama to spi 30-60minut w dzien. A jesli klade sie z nia i zatykam piersia to potrafi spac 2-2,5h. Possie troche,wypluwa i spi.. Czasem wspomagam sie smokiem. Po prostu musi czuc,ze jestem obok. I tak spimy sobie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak...lubi tak spać i wtedy śpi dłużej tylko, że ja potem wyspana w dzień-w nocy spać nie mogę, a poza tym ten czas kiedy on śpi chciałabym poświęcić chociażby na to by obiad ugotować czy usiąść i odsapnąć i kawę wypić spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj śpi 3 x po 10-30 min. Na noc zasypia o 20 i śpi do 8 - z przerwami co 3h na piers. Ma 5 miesięcy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, widzę, że tu więcej takich dzieci. Ale żeby ten mój chociaż jak nie śpi troszkę zajął się sam sobą- to nie. Jak z nim siedzę i się bawię jest ok-czasem wystarczy, że tylko przy nim np leżę, a gdy go tylko w kojcu zostawię z bandą zabawek i zniknę za drzwiami kuchni od razu ryk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×