Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MOKRY KASZEL u dziecka

Polecane posty

Gość gość

Co pomoże? Podobno Mucosolvan nie, bo zwiększy jeszcze ilość wydzieliny, wiec co stosujecie na mokry kaszel u swoich dzieci? Syrop z cebuli, prawoslazowy, inhalacje z soli fizjologicznej czy jeszcze coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalacje z soli, zmiażdżony czosnek przy łóżeczku - dobrze działa na katar i kaszel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamrabAAS
Czosnek - jak najbardziej - to naturalny antybiotyk, ale najpierw trzeba sprawdzić bo może działać alergicznie na malucha. A na kaszel tylko i wyłącznie fenspogal. Te ziołowe czy cebulowe syropy to może działają ale jednak nie można ich brać od ręki. Ja sobie i dziecku aplikuje właśnie te działa jak trzeba. W aptece jest bez recepty i nie zawiera żółcieni pomarańczowej a dodatkowo można go podawać już od 3 roku życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syrop z cebuli jest bardzo dobry. Inhalacje jesli sziecko pozwala robic to tene nebulizator nawet z sama sola fizjologiczna dziala bardzo dobrze. U mojej corki przy bardz duzym kaszlu mokrym jak miala zapalenie oskrzeli speawdzil sie flavamed. Szybko pomogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podoba mi się jak działa Novama Familino Pro. Nie buczy nie hałasuje nie zacina się, aerozol leci równo płynnie do celu. Irygator też bardzo wygodny, prosty w użyciu ładnie oczyszcza nos i zatoki z wydzieliny która niepozwala normalnie oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 31.12.2018 o 10:17, Gość gość napisał:

Podoba mi się jak działa Novama Familino Pro. Nie buczy nie hałasuje nie zacina się, aerozol leci równo płynnie do celu. Irygator też bardzo wygodny, prosty w użyciu ładnie oczyszcza nos i zatoki z wydzieliny która niepozwala normalnie oddychać.

Też polecam ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×