Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

neurolog a neurolog dzieciecy blagam pomozcie

Polecane posty

Gość gość

moje dziecko dostalo skierowanie do poradni neurologicznej. dzwonilam do okolicznych miast i na wizyte do neurologa dzieciecego bym musiala czekac do nastepnego roku a nie mam na to czasu. wiec takie moje pytanie- czy ktoras mama poszla ze swoim dzieckiem do neurologa a nie neurologa dzieciecego? Moja Mala ma 7 miesiecy. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obnizone napiecie miesniowe. szukamy przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyny różne. Nawet i geny. Ja bym się wybrała do ośrodka wczesnej interwencji (OWI) bo jak wyjdzie onm to i tak tam będzie rehabilitacja. Jeśli to tylko owi to wystarczy. A do neurologa dziecięcego czekają w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rehabilitacja byla prywatnie. tam babka wyslala nas do neurologa. za dwa tygodnie rehabilitacja ze skierowaniem. dziekuje za odpowiedz. ale czy mozemy pojsc do zwyklego neurologa czy musi byc koniecznie do dzieciecego? bo na dzieciecego do przyszlego roku bedziemy czekaly i tak niewiadomo do ktorego miesiaca. nawet problem jest zeby dostac sie prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Neurolog nic Ci nie da, żaden pewnie nie zgodzi sie przyjąć dziecka. Wiem bo sama miałam podobny problem z urologiem. Pozostaje Ci czekac albo iść prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha. dziekuje za ta informacje. wiec bedziemy czekaly na wizyte prywatna do neurologa dzieciecego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże to gdzie ty mieszkasz, że prywatnie też musisz czekać??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zadupiu:) w lubelskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na prokocim dzwoniłaś ? tam jest super babka Zawadzka sie nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech pediatra napisze skierowanie na CITO. Może Ci się uda coś wskórać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest roznica oczywiscie miedzy neurologiem a neurologiem dzieciecym i jesli dostalas skierowanie to ja na Twoim miejscu bym nie czekala do nastepnego roku i tak masz malo czasu bo dziecko najlepiej rehabilitowac do ukonczenia roczku bo wtedy jest najbardziej plastyczne i podatne na korygowanie wad... jedz do innego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko na zadupiu się czeka nawet prywatnie, ja czekałam z noworodkiem ze wrocławiu do neurologa jakiegokolwiek miesiąc a do znanego 2 mce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie NFZ jest informacja, że praktycznie od ręki można się dostać. Nawet jeśli jest niewielkie przekłamanie to na pewno nie terminy na przyszły rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Chełmie, Zamościu, Lublinie, Białej Podlaskiej terminy są na przełom lipca/sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tamtych (niektorych) miast mam ponad100 km. a dzwonilam pytalam na nfz w moim miescie napewno w tym roku sie nie dostaniemy. ostatnia nadzieja na siedlce. jak tam szybko sie nie dostaniemy to pewnie warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prywatnie ? W mojej okolicy w ogole nie ma neurologa dzieciecego. Jest tylko prywatnie. Od razu szukaj dobrego, bo lekarz lekarzowi nie rowny. Mnie zbywano, dzisiaj juz jestesmy po kilku pobytach na neurologii dzieciecej. Przed nami badanie EMG miesnia. W miedzy czasie zrob dno oka. Oslabione napiecie, mozna podciagnac pod wiele chorob. Dlatego przygotuj sie na dluzsze diagnozowanie. Moj syn ma 11 lat, od pol roku napiecie obniza sie systematycznie. Od urodzenia mial z tym problem. Ma rehabilitacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w siedlcach jest super neurolog kobieta poszukaj w necie bo nie pamietam naxeiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witkowska-w tym regionie jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego że 100 km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z tego ze jak moge miec blizej to szukam blizej. bardzo dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie ważniejsze jest zdrowie i to żeby trafic do lepszego specjalisty niz to zeby bylo bliżej. jeśli jesteś zainteresowana możesz spróbować www.neurologwroclaw.com Ten neurolog ma dobre podejście do dzieci i naprawdę jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o polecenie dobrego specjalisty, to moim zdaniem naprawdę warto jest zaufać http://neurologprzygodzice.pl/. Mi naprawdę bardzo pomógł, świetnie sie czuję teraz, a miałam naprawdę duże problemy, ale diagnostyka widać pomogła razem z zastosowaniem odpowiedniego leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sobie zobaczyć śmiało oferte http://neurologprzygodzice.pl/ moim zdaniem naprawdę warto zaufać tym specjalistom. Mają naprawdę bardzo dobre podejście, diagnostyka jest na wysokim poziomie i można im śmiało zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się odezwij tutaj, na pewno Ci pomogą http://neurologprzygodzice.pl/. Moim zdaniem warto jest zainwestować w wizytę tam. Bardzo fajne podejście do pacjenta no i diagnostyka świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest róznica, neurolog dzieciecy to pediatra ktory ma dodatkowa specjalizację dla dzieci z neurologii, wiec zajmuje się tylko dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×