Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie boicie sie ze wasze dzieci nie beda mialy przyszlosci w tym kraju i skoncza

Polecane posty

Gość gość

na bezrobociu? lub kredytach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% dzieci które pójdą w tym roku do I klasy szkoły podstawowej za 20 lat będzie zbierać kiepy po ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z myślą o dzieciach chciałabym wyjechać z tego francowatego kraju położonego na obrzeżach Europy. Żebym tylko wiedziała jak to zorganizować to by mnie tu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo nie jestem nieudacznikiem, który swoje niepowodzenia zwala na sytuację w kraju. Żyję w nim, pracuję, zarabiam i mam się nieźle. Wierzę, że podobnie będą sobie radziły moje dzieci. Popatrzcie dookoła, jakie po Polsce jeżdżą samochody, jakie domy są budowane, przypatrzcie się zawartości wózków w supermarketach... Większość sobie radzi i to nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domy buduja, wozki drogie kupuja i sie widuja raz w miesiacu:) bo maż na budowie w niemczech siedzi, albo innej norwegii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez to nie mam dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domy buahahahaha na kredytach po wsze czasy i już tak nie pojeżdżaj od nieudaczników tylko zobacz ilu ludzi zarabia minimalną krajowa za która nie da się żyć! kasjerki, sprzątaczki, robotnicy też są potrzebni i powinni zarabiać godnie, a nie że za przyzwoleniem tych ku/rew z Wiejskiej zatrudnia ich zachodni skur/wysyn niepłacący podatków w Polsce, mający milion przywilejów, płacący ludziom ochłapy na śmieciówkach lub małopłatnych umowach z których jeszcze doi je/bany ZUS i tu jest problem, bo jakoś Niemnieccy robotnicy mają się nieźle i nikt ich od nieudaczników nie wyzywa. NIe powinnismy się uczyć ustawiać w rynsztoku jak jacyś podludzie podczas gdy rząd nam się śmieje w ryj i pije najdroższe winka do lanczu sranczu, tylko powinniśmy tu wszystko pozmieniać żebyśmy wreszcie czuli się obywatelami we własnym kraju, a nie, że oddaję krwawicę tym szmatom, bo śmiałam założyć małą firmę. Zobaczcie sobie jak się mają mae firmy na zachodzie a jak u nas, zobaczcie sobie ile różnych cudów płaci polski przedsiębiorca na starcie. RZYGAĆ SIĘ CHCE! podczas gdy te chu/je zagraniczne nie płacą nic i to nam nasz polski rząd zrobił. Żeby to chociaż było widać w drogach, miastach, szkołach, szpitalach ale nie widać NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a one myślą, rodzą i opieka społeczna im daje na dzieci na chleb, także te dzieci powiela los mamusiek, też będą rodzić i żyć kosztem podanikow tj. opieki społecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta opieka to myslisz ile daje? tu nie UK ,żeby z benefitow wyzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle co byś zarobiła, także nie opłaci się nawet pracować kiedy można za darmo dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszrm w pl jezdza wypasione fury i widac ze ludzie maja kase. Ale pilowa moich znajomych i ludzi z mojego miasta ma mezow za granica. My mieszkamy w pl z dziecmi poki sa male jezdzimy do meza na 2-3 mies ale dos szkoly juz w pl dzieci pojda bo maz myslo zjechac wtedy. Ale widzimy sie zadko nie ejstesmy caly czas razem. I tak mamy dwa wypasiome auta dom bez kredytu i kase na koncir mimo iz maz na budowue pracuje zarabia 20e na godzine a w pl nawet 20 zl by nie dostal. Wiec w pl nie idzie ssie dorobic. Teraz zakladamy firme w pl ale tylko dzieki oszczednoscia z zagranicy wiec moze biedy klepqc nie ebdziemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [15:04 skad niby wiesz? na dziecko dostaje sie tylko 77 zł, teraz chyba 100 i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 miesiecznie, musialabys miec 12 tych dzieci, zeby dostac dobra pensje z mopsu, ja mowie o normalnych rodzinach 1, 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś proste i oczywiste ale debilom nie przetłumaczysz, bo we polsce przecie taaaakie dumy ludzie majo i taaaaakie samuchody :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przetlumaczysz bo brak myslenie i klepanie bzdur rodem z tvn jest dziedziczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak! tvn jest mistrzem propagandy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nikogo nie dziwi ze w kraju naglasniane sa afery typu dopalacze a nikt nie mowi o przekretach gospodarczych i virusie samobojstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad ten boom dzis na kredyty? gdzie sie czlowiek nie obrjrzy tam mini ratka, przytulanie odsetek, oddluzanie, konsolidacje? czy to waszym zdaniem jest wyznacznik luksusu w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopalacze ja sie nie dziwie tej mlodziezy, ze pije, cpa, w sumie co za przyszlosc ich czeka, ze studiami czy bez pracy nie ma ja jestem porządna, po studiach i drugi rok na bezrobociu siedze, co mi przyszlo z tej porzadnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się bałam o przyszłość dzieci, ale wyjechaliśmy z kraju kilka lat temu i jestem spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie wyjechaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się tak nie spinajcie... za 20 lat w UK na benefity zabraknie zresztą to już będzie wtedy regularny Ciapatystan nie Anglia . Zachód Europy błyskawicznie się kończy szybciej niż ktokolwiek sądził jeszcze 10 lat temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam od kilkua lat w Niemczech Wlasnie ze względu na dobro dziec, za chwile wracam do Polski. Tak Wam się rtylko wydaje, ze zagranica jest lepiej. Za te 20 lat Europejczycy będą w mniejszości we własnych krajach,Juz dziś Francja ma problemy z tym co mogą a nie mogą jej obywatele. W Nie,czech jest spokojnie, poki co, ale na każdym kroku widać uchodzcow. Mysliscie, ze oni będą się asymilować ? To za chwile my będziemy się asymilować z islamem , chustami na buzi itd. Moje dzieci w Polsce będą miały dostep do dziadkow, wujkow, cioc. Będą się uczyc w swoim ojczystym jezyku.Polska za 20 lat będzie innym krajem.Moze gorszyem ale bardzo możliwe, ze lepszym.I wolnym od islamu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes naiwna skoro sadzisz, ze Polska ustrzeze sie islamu :) Islam w Pl ma sie dobrze, na razie po prostu nie rzuca sie w oczy.. az bedzie za pózno .. Muzułmanie od dawna zyja w Pl.. Martwie sie o moje dzieciaki, zawsze bede sie martwić.. Nie mieszkam w Pl, wiem ze mają większe szanse i mozliwości realizacji własnych marzen, jedno juz ma , a drugie bedzie miec lepszy start w dorosłośc, wiecej opcji :) A i tak sie martwie by wwybraly dobra sciezke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kraju, w którym mieszkam, będą miały przyszłość, tak jak i my mamy. Nie jest to oczywiście Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilka dobrych znajomych, ktorym wiedzie się bardzo dobrze (odkładają sporo kasy, mają domy wybudowane za większą część gotówki, widać, że żyją na poziomie - auta, ciuchy, kosmetyki itd): - pierwszej mąż jeździ po całej Polsce, jest non stop w robocie (fizycznej), zjeżdża na dwa weekendy w miesiącu, na święta i na tydzień urlopu latem ale fakt - zarabia z***biście, ona wychowuje 3 dzieci i pracować nie musi absolutnie, nigdzie zresztą nie zarobi nawet połowy co mąż żeby go jakkolwiek odciążyć - drugiej jest specjalistą w swojej dziedzinie, mało takich jak on, bo jest świetnie w tym kierunku wykształcony; zarabia dosłownie krocie, ale w domu jest na kilka dni w miesiącu, w dodatku nieregularnie, a jak już się pojawia - musi być pod telefonem non stop - trzeciej mąż jest częściej w domu, bo jest dyrektorem dużej firmy w Poznaniu, ale bierze antydepresanty i połowę kasy, którą do domu przynosi (a jest tego całkiem nieźle) wydaje na psychiatrę i leki, bo głównie depresji i nerwicy się w swojej robocie dorobił, a nie pieniędzy - czwartej mąż jest właścicielem firmy logistycznej w warszawie, kasy mają full, ale to jakim jest gburem, snobem i sukinsynem dla swoich pracowników, tego się słowami nie da opisać i aktualnie moja znajoma będzie składać papiery rozwodowe. Ja podziękuję za taki dorobek w Polsce, wolę mieć swoje 3 tysie na rękę i żyć normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego wyjechaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama bidota na tej kafe siedzi. Skąd macie na komputery, smartfony czy tablety w takim razie, jak wszyscy tacy biedni w tej naszej strasznej Polsce jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam wokół siebie widzę ludzi majętnych, mających piękne mieszkania albo domy, czssem na kredyt czasem nie, pracujących po 8h dziennie i bardzo dobrze zarabiających. Ci ludzie żyją na bardzo dobrym poziomie, mają auta, urlopy i udane życie i wcale nigdzie nie muszą wyjeżdzac abo brac antydepresantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×