Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie boicie sie ze wasze dzieci nie beda mialy przyszlosci w tym kraju i skoncza

Polecane posty

Gość gość
to vpo wuj wypowiadają się te wyjechały, a co do tej co ma męża za granicą a sama jest w kraju - gość wczoraj - to ona myśli, że mąż za granicą żyje bez kobiety, jaka ona pusta, to normalne, że oprócz zony ma za granicą inną, nie po to chłop się żenił aby żyć w celibacie, jakie wy p**********e, za granicą faceci mają inne kobiety dla przyjemności,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL jest coraz lepiej. Praca jest, zarobki są coraz wyższe a dobrobyt widoczny na każdym kroku. Tak dobrze jak jest dziś nie było nigdy w histori tego kraju. Nie ma już powodu do wyjazdu chyba że ktoś nie ma zawodu i nie chce mu się ciężko pracować. Dla nierobów którzy tylko bełkocą o zachodnich zarobkach nie ma u nas miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś zacznij sie leczyć jak ci zostało jeszcze trochę szarych komórek do uratowania, jest praca za ile, 1760 zł brutto mając wyższe wykształcenie, a ci z mniejszym, wypada im umierać z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz w psychiatryku internet??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś tyle zarabiam w tym j*****m kraju, wałesa winien beknąć za to, że uczciwi (nie złodzieje) pracownicy klepią biedę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że nasze pensje są niższe niż na zachodzie ale u nas wszystko jest dużo tańsze więc to się wyrównuje. Co z tego że w Norwegii zarobisz pięć razy tyle jak tam mieszkanie czy dom jest pięć razy droższy. Nasze zarobki są dopasowane do naszych cen i dlatego nie musimy tyle zarabiać. A z resztą zarabiamy coraz lepiej więc wszystko będzie coraz droższe. Sami tego chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś ale p********z, mam siostrę w niemczech i co, przyjeżdża i jest zdziwiona, ceny takie ja u niej a wynagrodzenia dużooooooo wyższe, bo 8,5 euro za godzinę a u nas 8,5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak słabo zarabiasz w PL to znaczy że jesteś leń, niekumaty nieudacznik i obibok. Ja na nic nie narzekam, kasy mam w bród a jestem tylko skromnym adwokatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba marnym raczej skoro upadlasz się na takim forum ,jako człowiek wykształcony a przede wszystkim jako mężczyzna nie powinieneś wiedzieć nawet ze takie coś wogóle istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To prawda, że nasze pensje są niższe niż na zachodzie ale u nas wszystko jest dużo tańsze więc to się wyrównuje. Co z tego że w Norwegii zarobisz pięć razy tyle jak tam mieszkanie czy dom jest pięć razy droższy. Nasze zarobki są dopasowane do naszych cen i dlatego nie musimy tyle zarabiać. A z resztą zarabiamy coraz lepiej więc wszystko będzie coraz droższe. Sami tego chcemy. xxx idąc twoim tokiem myślenia - jakbyśmy pracowali za darmo to nie musielibyśmy za nic płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest własnie drożej w stosunku do naszych zarobków. Ceny sa takie jak na zachodzie albo nawet większe a pensje 4 razy mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 14.28'dokladnie tak samo mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adwokat, który specjalnie przedłuża sprawę aby wydrzeć jak najwięcej od tych najmniej zarabiających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty adwokacino, żeby ci bez wykształcenia toby musiał biedaku po szkołach ulicę zamiatać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież nasze pensje idą cały czas w górę. Ja płacę moim pracownikom po prawie 2.000 zł/mies + opłaty socjalne a oni cały czas niezadowoleni i chcą jeszcze więcej. Więc jak im się nie podoba to ja im mówię: otwórzcie swoją firmę i płaćcie najemnym zachodnie stawki. A wtedy zapada cisza. Koniec dyskusji. Albo won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×