Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nowy prezydent daje 500 zł na dziecko

Polecane posty

Gość gość

cieszycie się? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorzysta na tym: - patologia - wielodzietne zjeby - fanatycy religijny ktorzy beda miec kolejną motywacje do rozrodu Czeka nas wysyp patologicznych, psychicznych bachorów :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tak będzie,rzucam robotę. Po odliczeniu przedszkola, żłobka i dojazdów zostaje mi 750 zł, a tak będe mieć 1500 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj bardziej szczególowe info.komu przysługuje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,tak bo już jutro daje :P Może spełni obietnicę tuż pod koniec kadencji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem komu, powiedział, że jak wygra, na każde dziecko rodzina będzie dostawać po 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy chyba tak, bo tak ochoczo głosowali, ciekawe jak będzie się teraz wykręcał z tej obietnicy. Lechu też obiecywał po 100 milionów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Panie Prezydencie moja siostra 3 lata szukała pracy, znalazła za najniższą krajową . Za co ma przeżyć ? - Niech znajdzie lepszą pracę i weźmie kredyt Niech najpierw zapewnią normalne warunki i płace...co ze studiów ? praca w fast foodach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu bedzie przyslugiwac to 500 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to komu? darmozjadom. przyjadą tu z tej cudownej brytanii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeee tam, mi nie potrzeba.... mam jeszcze od Wałęsy niewykorzystane 100 mln ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam. sciema. Oni chca wymusic siano z Unii na ten cel. A unia sie wypnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A komu zabierze? emerytom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak niech zabiera emerytom.wojskowym na emerytrach i policjantom. ktorzy maja po 3 tysie emerytury i pracuja np stare dziady w szkolach. to samo auczycielki na emeryturze. koszą i emerytury i pensje.a mlode nie maja pracy bo stare pierdle etaty zajmuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już widzę, jak patolki zacierają ręce i wypinajążadki, w końcu 500 zł piechotą nie chodzi, a jak ma taka 3-4 dzieci to już do pracy iść się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore juz sie podniecily. A co wy myślicie, ze da? Teraz, zaraz? Z czego? Kiełbasa wyborcza i tyle. Lepiej zeby były dofinansowania do zlobkow i przedszkoli, praca dla młodych matek, a nie kasa do ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tv mówili że on się z tego wycofuje bo sam wie, że to są za duże pieniądze i Polski nie stać żeby płacić taką kase, wycofuje się też z innych obietnic które składal podczas debaty. Mowili coś że jeśli nawet by przeszło, to 500 zł dostaliby najubożsi, czyli patologia która nie pracuje, bo jak zwykle normalni ludzie nic nie dostaną. Mam nadzieje, że nic z tego nie przejdzie, nawet najubożsi nie dostaną tej kasy, bo dopiero patologia zacznie się mnożyć. Lepiej niech będzie więcej miejsc w przedszkolach, żłobkach,nie wiem niech dopłacą do niani, albo ubranka, buty niech będą tańsze, ale nie kasa do ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kretynki dostaniecie :D Polska jest biednym krajem, w ktorym sie wegetuje (bo nawet te wasze "wysokie" zarobki to na podobnym stanowisku w normalnym kraju sa kilka razy wyzsze :D) Polska to stan umyslu, jak Rosja :D Ale grzejcie sie tymi 5 stowkami, hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że ktoś może być tak naiwny, żeby w to wierzyć. Choć osobiście znam osobę, która jest pewną na 100%, że dostanie 1500 na 3dzieci :-D. I to osoba z doktoratem cha cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sa ludzie którzy faktycznie w to wierzą i aż zacieszaja . Żal mi tych ludzi no ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie co wy macie w głowach, że wierzycie w takie brednie? Pis niezle pranie mózgu wam zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa z Bretanii przyjadę do Polski tu kokosów od państwa nie dostaje bo tylko 20 funtów tygodniowo jak każdy bo mi dochody przekraczają nawet tutaj patologia ma dobrze a normalni muszą pracować. W każdym kraju tak jest a po drugie osoby które pracują na śmieciowych mogą coś wreszcie dostać i to jest jak najbardziej usprawiedliwione bo pracują studentów też to może objąć.ale nieroby i patologia niech za pracę się weźmie bo nikt ich dzieciarów nie będzie sponsorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy 'daje'? Ze swojej kieszeni bedzie rozdawal? Wiecie w ogole, co tak naprawde w Polsce prezydent moze zrobic? Bo obiecac napewno moze wiele. Powinny byc egazminyz kompetencji wyborczej przed otrzymaniem prawa wyborczego bo kretyni maja tak samo wazny glos jak ludzie, ktorzy naprawde rozumieja o co chodzi w stanowieniu prawa w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×