Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieperfekcyjna mamuśka

Obłęd. Histeria 2 latka.

Polecane posty

Gość Nieperfekcyjna mamuśka

Od jakiegoś czasu mój 26 miesięczny syn doprowadza mnie do frustracji. Często płacze, często coś mu się nie podoba, najczęściej jak się coś nie robi po jego myśli. W ciągu dnia bawię się z nim, idę na pole, nie jest nudno a on nie potrafi się pobawić sam i ciągle marudzi co powoduje że nic nie mogę zrobić w domu. Kto ma podobnie i jak sobie z tym radzić? Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj o buncie dwulatka, to raz. Dwa - jakbym chodziła NA POLE, to też bym się w********a i urządzała sceny, pole to jednak do dworu nawet nie pretenduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz np. ustawić budzik w telefonie i powiedzieć, że jak zadzwoni to Ty do niego przyjdziesz. Albo zaproponować zabawę np. w kuchni na stole, kiedy gotujesz obiad, żeby Cię widział i wiedział, że jesteś zajęta. Możesz powiedzieć, żeby wybrał jakąś bajkę do czytania, albo wymyślił zabawę i jak skończysz to tak spędzicie razem czas. Fajnie by było gdybyś go zaangażowała w małą pomoc (podawanie czegoś, przytrzymanie itp.). Musisz na niego patrzeć, kiedy do niego mówisz, a wtedy on więcej zrozumie :) No i chwal kiedy się stosuje do Twoich próśb, mów że jest zuchem, dużym chłopcem, i super synem, że jesteś z nigo dumna itp, itd :)Jeśli będzie jakaś większa histeria bez powodu to już musi być kara, np. siedzenie kilka minut na krzesełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×