Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

PAŹDZIERNIKÓWKI 2016

Polecane posty

Gość moze przyszla mamusia

jest juz ktos na pazdziernik??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co czujesz że ci się udało? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonaola2302
Ja mam termin 3 wrzesien :-) dopiero poczatki ciazy ale juz USG pierwsze za mna i jest wszystko dobrze,serduszko bije :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
tak, czuje ze sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tak, czuje ze sie udalo" nadzieja oczywiście jest dobra, ale ja bym sie nie cieszyla dopoki nie masz pewnosci, po co pozniej smutek i załamanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohhh moze przyszla mamusia jak miło Cię widziec nadal czujesz i nadal nie jestes w ciązy chyba 2 rok juz jedziemy razem na tym samym wózku ja tez czuje ze Tym razem sie udało kiedys robisz teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
ja bede testowac pod koniec przyszlego tygodnia :) juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz robilam z 5 testow blade kreski wychodizli dzis juz ladna rozowa termin @ mam na jutro mam nadzieje ze nie dostane i ze sie uda z kalkuatorow wychodzi mi termin na 1 pazdziernika i dzis to 3 tydz i 6 w przyszlym tyg pojde na bete a za 2 tyg do gina zeby juz bylo widac serduszko mam nadzieje ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tez wczoraj robilam bete bo troche kaszle po katarze i chcialam wiedziec czy moge syrop czy nie. Wyszlo 48:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz sobie te z 2-3 tyg poczekam ale w nast tyg do mojej gin napisze juz maila :-) podam wyniki i zapytam kiedy przyjsc. Poki co od tyg czasem poboluje mnie brzuch jak na okresc albo tak caly Termin wypada 2.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjulka
Niesmialo sie dolaczam. Dzis zrobilam test.pozytywny :-) Gratuluje Typ ktore zobaczyly dwie kreski badz beta pozytywna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dzisiaj zobaczyłam dwie kreski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może staraczki na październik co? A nie październikówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie jest topik dla staraczek, ale dla przyszlych mam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje wszystkim:) na kolejnym tescie ciemniejszs kreska i @ brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
widze ze grono sie nam powieksza :) ja mam jutro termin @ i jutro bede testowac, cos czuje ze tez beda dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolaczam. Termin prawdopodobnie na 4 pazdziernika - testy pozytywne, beta 460 lekarz za tydzien :) tak to sie dzieje!!! Zaczynamy pazdziernik 2016 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pierd..ta mozeprzyszlamamusia to projekt kafe,on ponad 2 lat wkleja co miesiac te same teksty i znika,wkreca,zlosci sie jak ktos ja zdemaskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa28
Hej! Dolaczam! Mam wrazenie,ze u mnie rowniez cos sie tam tworzy :D Jak nie dostane okresu testuje w niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ludzie ale sie nakrecacie-te które czuja ze sie udalo a nwet testu nie zrobily... wiecie ze robicie sobie krzywde?zamiast odpuscic to sie koncentrujecie na objawach-i tak co miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja też dołączam :D blada kreska ale jest ;) w piątek lekarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu ja sie na nic nie nakrecam - jestem w ciazy na pazdziernik, potwierdzaja to testy i beta z krwii ( na ok 4-5 tydz) czekam na wizyte u gina z moich obliczen wychodzi 4.10.... z czym ty masz problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
ale fajnie ze nas coraz wiecej. :) gratuluje dziewczyny :) ja zrobilam test w sobote ale bylo widac chyba cien cienia kreski... nie chce sie nakrecac wiec jutro zrobie znowu i zobaczymy bo @ nie dostalam na szczescie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkaa28
Ja sie na nic nie nakrecam :D Nie staram sie jeszcze o dziecko nawet, to wyszlo prxypodkiem :P Wiem,ze moze to glupie ale czuje,ze jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Gosciu ja sie na nic nie nakrecam - jestem w ciazy na pazdziernik, potwierdzaja to testy i beta z krwii ( na ok 4-5 tydz) czekam na wizyte u gina z moich obliczen wychodzi 4.10.... z czym ty masz problem?? xxx w czym ty masz problem? przeciez nie miałam na mysli lasek które zrobiły test i sa w ciazy ale tych co nie zrobiły i widza wszedzie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkaa28
Oj widze,ze już tu kogos kłuje szczęście innych ;) Nie wytrzymałam do niedzieli,zrobiłam dzis...2 piękne czerwone kreseczki! :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość długo starałam się o dzidziusia,czytałam i udzielałam się na forum.Co miesiąc miałam objawy biegałam po testy a pozniej był płacz.olałam forum,nie udzielam się nigdzie czasem podczytuję.Gdy naprawde zaszłam w ciążę nie czułam zagnieżdżenia,nie czułam nic.w terminie @tylko bolał brzuch jednak nie łączyłam tego z ciążą.po tygodniu zrobiłam test ot tak najpiękniejsze dwie kreski jakie mogłam zobaczyć.dziewczyny dajcie na luz.nie sugerujcie sie objawami ,opowieściami bo to bujdy na resorach zwróćcie uwagę najwięcej objawów maja dziewczyny ktore w ciazy nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje Julka:) u mnie dziś 36dc nie robię testu bo i tak wiem, ze nic z tego...wolę dostać @ niż zobaczyc negatywny test chcielibyśmy dziecko ale nie staramy się specjalnie, po porostu się kochamy a i tak nic nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się staramy, ale nic na siłę. Mamy już jednego bobasa i cieszymy się nim. Nie ukrywam że chciałabym by były te dwie kreski ale u nas to chyba jeszcze za szybko na test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo,tym razem kilka wejsc tej walniętej 'może przyszla mamusia'.Co miesiac zaklada ten sam temat,z tą sama trescią,bodaj z dwa lata. Projekt kafe!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×