Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

PAŹDZIERNIKÓWKI 2016

Polecane posty

Gość gość
Gratulacje dla przyszłych mam. Ja na termin październikowy "polowałam" od... 2010 roku ;) 2 razy się nie udało i mam dzieciaczki z innego miesiąca, ale dokładnie rok temu zobaczyłam 2 kreseczki i teraz mam cudną 3,5-miesięczną dziewczynkę z października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, hej witam wszystkie"październikowe mamusie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej witam :D ja też pozwolę sobie nieśmiało dołączyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni dwa goscie napiszcie cos wiecej o sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG, Może Przyszła Mamusia wróciła :D Normalnie wzruszenie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicki_ina
Witam i ja sie dolanczam na pazdziernik mam termin na 3.10,2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu mamą być
Hej! Test pozytywny, dwie kreski. Termin z OM wychodzi na 12 pażdziernika. Mam już 2 letniego synusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu mamą być gratuluje chociaz jestem w szoku ja o ciąży a identyczny termin dowiedziałam sie ciut pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Gratuluję Dziewczyny i również dołączam - tzn. test pozytywny, końcówka września lub początek października,kiedy miałyście ostatnią @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu mamą być
Ja OM 6 stycznia. Cykle 26-28 dni. Od tygodnia robiłam dzień w dzień testy, rano i wieczorem aż wreszcie tadammmm JEST ;). Wprawdzie już dwa dni temu po 20 minutach wyszła bladziuteńka kreseczka, wczoraj wyszła bladziutka po 10 minutach. A dziś wyszła tak po kilku minutkach. ;) Z lekarzem się nie spieszę - różnie może być. Miesiąc temu ciaża poroniła się u mnie sama, zrobiłam betę wynik był dodatni a niestety 2 dni pozniej przyszedł okres. Także na spokojnie, mysle ze za 3 tygodnie na wizytę do lekarza;) Macie już dzieciaczki czy to Wasze pierwsze? Skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
u mnie OM 24 grudnia cykle ponad 30 dni, wizyta 10 lutego , mam już córkę w trym roku kończy 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja też się przyłączam do waszego grona jeśli można ;) w piątek zrobiłam dwa testy i obydwa pozytywne , w sobotę dla pewności jeszcze jeden i dzisiaj miałam usg na którym widać piękny pęcherzyk i robiłam betę , kolejna dla porownania w sobotę bo nie mogę w piątek niestety. Jedyny problem jest taki ze zaszłam na spirali i dzisiaj ja miałam usunięta , trochę się martwię bo wiem ze jest ryzyko poronienia chociaż moja wkładka była bardzo nisko i dosyć daleko od fasolki wiec lekarka jest dobrej myśli ze wszystko będzie ok. Mam już 8 letnia córkę i mimo że ta ciaza jest niespodzianką obydwoje z tz jesteśmy super szczęśliwi i nie możemy się doczekać na naszą malutka dzidzie. Ostatnia @ miałam 28go grudnia wiec termin wypada na 3.10.2016. Za tydzień w piątek mam kolejna wizytę u lekarza i mam nadzieje zobaczyć pięknie migające serduszko. Jak.narazie oprócz zmęczenia nie mam żadnych ciążowych dolegliwości , ale w pierwszej ciąży mimo komplikacji tez nie miałam żadnych szczególnych objawów. Z niecierpliwością czekam na Październik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Witaj Naughty trzymam kciuki, żeby wszystko było ok:) u mnie za to z samopoczuciem kiepsko, kołatania serca, słabość, miałam problem z nadczynnością tarczycy dziś ide do endokrynologa, ogólnie jestem chorowita nie wiem czy zniosę ciążę i czy z dzieckiem będzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniala ja przyznam że do wczoraj moje plecy i nogi tak bardzo bolały ze myślałam że zwariuje , normalnie podejrzewałam ze mi się poprzesuwaly dyski w kręgosłupie ale od wczoraj jest o niebo lepiej. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze z Twoim zdrowiem , trzeba zawsze byc dobrej myśli kochana , tez miałam kołatanie serca ale myślałam że to dlatego że porostu jestem wykończona ostatnie parę tygodni , na dodatek przeprowadzalismy się i 2 tygodnie temu i przyznam że wcale i siebie nie dbałam , prawie nie jadłam , bardzo mało snu itp. Życzę powodzenia u lekarza i trzymam kciuki żeby wszystko było ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na spirali i zaszlas? Zawsze myslalam ze to najskuteczniejsza metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gościu , na spirali. Ale nie na Mirenie tylko na miedzianej ( jeśli to robi jakaś roznice ). PODOBNO na Mirenie są mniejsze szanse ale czytam ze generalnie spirala ma 99% skuteczności ... moja zawiodła. W szpitalu się dowiedziałam ze ostatnio się zgłosiło całkiem sporo kobiet u których zawiodły spirala i nawet implant. Nie wiem czym się będę zabezpieczala w przyszłości hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta 240 wiec juz potwierdzone Będę znowu mama Oby tym razem było wszystko dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc wyglada ze przyszla mama
Melduje sie. Test w sobote dodatni, w niedziele beta powyzej 100, we wtorek powyzej 400. Ciaza wyczekana upragniona po dlugim leczeniu. Jutro pierwsze usg. Boje sie bardzo ze okaze sie ze cos bedzie nie tak... Termin na 11 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Gratuluje Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
czesc, dziewczyny dostałam wyniki beta hcg 2550 a progesteron 21,40 czy to dobrze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja juz po wizycie u lekarza i ciaza potiwerdzona :) u mnie w rodzinie wszyscy sie ciesza a jaka byla reakcja waszych bliskich? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
u mnie nikt prócz męża nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
gość, który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tydzien :) a u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku,ledwo 5.minut w ciąży i juz wszystkim o tym mowisz? Ja i mąż do casu gdy nie było nic widać nikomu nie gadałam,by..nie zapeszyc. Zreszta to nasza radość,a nie mamusi,tatusia czy teściów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
u mnie coś koło 7 dopiero w srodę będę u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie chwale zawczasu zwłaszcza ze jedna ciężej juz straciłam w 3 miesiacu. Teraz czekam na usg ale zrobić chce za jakiś moment - mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze . Ze zarodek się pojawi ze będzie biło serduszko. Teraz idę do mojego ginekologia tylko biore luteine i folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Czesc Dziewczyny! Ja również spodziewam się dzidzi w pazdzierniku z moich obliczen. Ostatnią miesiączkę miałam 2.01.16. Zrobilam test w dnii sppdziewanej miesiączki i dwie kreseczki. Jedna slabiutka, alw była. Później zrobiłam jeszcze kilka i wszystkie pozytywne. W sobote robilam badanie beta hcg. Wynik ponad 2000. Dzisiaj poniedzialek, 2 dni po pierwszym badaniu powtorzylam beta hcg i wynik ponad 4000. Bardzo sie cieszę. :) Mąż jeszcze nie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
hej, u mnie również 5 tydzień więc termin w granicach 10 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Laura jak wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×