Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

PAŹDZIERNIKÓWKI 2016

Polecane posty

Gość sepik
Ja bylam u lekarza tydzien temu bo mialam troszke rozowego sluzu i wypadl mi taki kawaleczek "mieska" przepraszam ze tak to ujelam. Przestraszylam sie bardzo, bo testy wychodziły mi już pozytywne a tu coś takiego. Polecialam od razu do ginekologa. Nic nie było jeszcze widać wiec nie wiadomo czy to ciaza się rozwija czy nadejdzie okres. Teraz jak okresu brak, żadnych plamien beta chyba ok myślę że nie ma innej możliwości tylko po prostu było za wcześnie żeby lekarz cos zauważył. Mówił że widzi jakąś mala kropeczke ale ciężko jeszcze stwierdzić czy to ciaza. Jak myślicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
sepik musisz cierpliwie czekać ale bądź dobrej myśli:) a kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Jeszcze w grudniu umowilam sie na wizyte 22 lutego. Ot tak profilaktycznie. A tu moze pojde juz z dzidzia:) stwierdziłam że skoro tydzien temu nic nie było widać, poczekam do 22:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
A Ty Aniala jak sie czujesz? Jutro wyjeżdżamy z mężem do zakopanego na weekend i zamierzam mu powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka dzidzia czy fasolka?!to zarodek,potem płód-ogarnijcie sie swiruski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha mi by bylo czasu szkoda na takie zenujace wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Aniala narazie wszystko ok, z racji że to tak wcześnie to na USG było widac tylko pęcherzyk płodowy. Za wcześnie na akcje serca, narazie pozostaje mi tylko brac kwas foliowy i czekać na kolejna wizytę-8 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sepik Ja tez miałam ostatni okres 02.01.2016 i gin mówił ze usg juz powinni stwierdzić 18 .02 ze to ciaza wiec się umówiłem i idę za parę dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Sepik udanego weekendu i spokojnie czekaj do 22 na pewno będzie już coś widać:) Laura ja mam wizytę 2 marca u mnie było widać już serduszko dziś dokładnie 7t1d Moje samopoczucie różne: strasznie mi zimno i mam jakieś dreszcze martwię się tym. Poza tym lekkie mdłości. A Wy dziewczyny jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula2225
Hej dziewczyny. Chyba się zmówiłyśmy, ja też ostatni okres 2.01. Wizyta u ginekologa we wtorek 16-go. Nie wiem czy nie za wczesnie. Ale właśnie od dwoch dni meczy mnie przeziebienie. Boje sie czy z dzidzia wszystko ok... Tym bardziej ze pracuje dosyc ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, czytam wasze posty i bardzo wam przyszłym mamusia gratuluję zafasolkowania. Ja się o dzidzie nie staram mam już córcie i syna. Ale od dwóch ni spóźnia mi się okres,bolą mnie piersi nie wiem co o tym myśleć. Bo kochałam się z mężem w dni płodne i prawdopodobne ze w owulacje bo bardzo bolał mnie jajnik Ale był to stosunek przerywany więc chyba mało realne abym była w ciąży. Dwa dni po owulce bolały mnie bardzo sutki kilka dni potem przestały i od tygodnia zaczęły piersi Ale nie sutki tylko tak jakby pod brodawkami. Jak do jutra nie przyjdzie @to w poniedziałek zrobię test. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zafasolkowanie :O przy pelnym stosunku zajscie w ciaze to ok 30-40% szans. A przy przerywanym szansa jest jeszcze mniejsza. Skoro ci sie spoznia okres, to test juz bedzie wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaHa
Hej dziewczyny☺ Również się dolaczam. Termin na 1 październikaa. Pierwsza wizyta za mną. Dzidzia rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczcie za to określenie zafasolkowaniE, jeśli kogoś urazilam przepraszam,już nie będę wam się wcisnąć to waszego topiku pozdrawiam Was wszystkie i życzę powodzenia w staraniach i przy rozwiązaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Witaj Marta jesteśmy w tym samym czasie;) Gościu zostań i koniecznie daj znać jak test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamiiaa
Cześć dziewczyny! Może chcecie się przenieść na grupę? Wczoraj zrobiłam test a dziś byłam u lekarza ;) Obstawiam październik właśnie. Teoretycznie to 3-4 tydzień. https://www.facebook.com/groups/1706426952965929/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jeszcze nie wiem na kiedy dokładnie mam termin bo owulację miałam 7 stycznia a 5 lutego usg wykazało pęcherzyk na 4-5 tydzień więc z moich wyliczeń wynika że termin mam między 30 września a 12 października. Jestem mamą dwóch dużych chłopaków więc teraz czas na malutką dziewczynkę :) mam nadzieję że znajdę tu nowe przyjaźnie i wsparcie bo mam już swoje lata i dwa poronienia na koncie więc teraz siedzę jak na szpilkach i zamiast cieszyć się ciążą to się obawiam i zamartwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunek przerywany to zadne zabezbueczenie i powinien byc traktowany jak normalny stosunek bo nawet w prejakulacie sa plemniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
hej dziewczyny, we wtorek ide do lekarza. Ostatnia @ byla pod koniec grudnia...mam nadzieje, ze wszystko bedzie juz widac. Pozdrawiam ps.termin wypada na ok. 7 pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamiiaa
Magdakate1 ja też mam dwóch chłopaków i liczę na dziewczynkę no ale co będzie to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny mezus juz o wszystkim wie:) byl w ciezkim pozytywnym szoku:) Mecza mnie mdlosci...nie wymiotuje...jeszcze....ale te mdlosci sa strasznie nieprzyjemne... Czy wie ktoras z Was co pomaga? W pracy to duzy dyskomfort. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam test kilka dni temu. Termin wypada na 19 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami1809
To i ja się dołączę. Dwa testy pozytywne. Zaraz pedze do lekarza. 19.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Jak się czujecie? ja od rana do późnego popołudnia mdłości wiec nawet nie chce mi się jesć, za to nadrabiam wieczorem i spodnie już dają mi o tym znać, że źle robię. Ale co poradzić jak nawet wczorajsza próba zjedzenia rosołu zakończyła się wypiciem samego wywaru bo od makaronu mi się cofało. Tylko na słodycze mam nieustanna ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
I co robicie dziewczyny z tymi mdlosciami?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
szklanka wody, kilka łyków kawy i czekam aż mi przejdzie żeby coś zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja wlasnie cale zycie nie lubilam wody, ale chyba pora sie przestawic. Narazie przegryzam winogronem. Jak cos zuje w buzi robi sie troszke lepiej, ale ile mozna jesc... Zaczne wiecej wody pic. Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Mmira i jak po usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek001
Witam! Mam pytanie, czy ciągnący i przezroczysty śluz na początku ciąży (4- 5tc) oznacza kłopoty z estrogenami . Coś mi się kiedyś o uszy obiło, że tak jest. I że to nie jest pozytywny objaw. Bo się szyjka chyba nie zamyka. Wiecie cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa mama synka
Hej;) Ja w 4 tygodniu rowzniez miałam ciagnacy sluz;) Teraz jest 6tc+2 i uspokoiło się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×