Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieluchy

Polecane posty

Gość gość

Witam was serdecznie mam do was pytanie wytlumaczcie mi proszę otóż jestem mamą dwójki dzieci mam koleżanki które również mają małe dzieci i spotkałam się z teorią na temat pieluch że do roku kupują pampersy a potem szkoda kasy i przejdą na tańsze zdziwiło mnie to bo ja od początku kupuje dla córki dady a syna babydream bo dady przeciekały raz kupiłam pampersy zielone i modliłam się żeby jak najszybciej paczka sie skończyła strasznie śmierdzą. Pampersy są jakieś cudowne?? czy tylko cena gra tu role bo najdroższe to niby najlepsze?? nie piszcie tylko głupich komentarzy bo nie o to chodzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn miał do roku uczulenie wszystkie pieluchy poza białymi pampresami. Mimo że mu minęło to i tak dalej kupowałam tylko te białe pampersy bo są najbardziej chlonne co zwłaszcza w nocy ma duze znaczenie. Zielone się u nas kompletnie nie sprawdziły są duzo gorsze niz białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba chodzi o markę... Ja na początku też szalałam Pampers i to oczywiście białe Sensitive bo na pewno są najlepsze itp. Jak dla mnie kasa wyrzucona w błoto... Na pewno dziecko nie miało uczucia suchości jak to mówią w reklamach, zostawały jakieś "farfocle" z pieluchy na pupie - porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw pampers pozniej naprzemiennie z dada ale niestety czasami Synek mial uczulenie. Aktualnie pieluszki z kauflanda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My uzywalismy Pampersow do czasu az soe okazalo ze pupa jest po nich podrazniona. Przeszlismy na Dady i tylko na noc maly ma pampersy bo Dada nie wytrzymywala calej nocy i przeciekala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×