Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po raz 2 wycinanie migdałków możliwe ? biję się z myślami pomózcie

Polecane posty

Gość gość

witajcie moja córka ma 5 lat w tamtym roku miała wycinany 3 migdał i podnicane boczne. W następnym tygodniu znowu musimy iść na zabieg. PODCIĘCIA BOCZNYCH bo ma problemy z oddychaniem przez nos chrapie ma otwartą buzię mówi dość nie wyraznie byłam u 3 laryngologów kazdy mówił to samo zabieg zabieg ale cholernie się boję. \ czy to możliwe zeby boczne mogdały odrosłu ? moze po prostu wcale nie podcieli ? moze przeczekać aż sam zamleją ? lekarz ostatni powiedział że są tak duże że się całują tzn migdałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytałam też pediatry mówiła ze nie am co dziecka męczyć tylko podciąć i złowy dodam ze córka WCALE nie choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziecko chrapie, niewyraźnie mówi, ma problem z oddychaniem to chyba należy słuchać 3 specjalistów...? Ja jeszcze wczoraj byłam też z synem w szpitalu na otolaryngologii. Była w sali z nami dziewczynka- jakieś 9 mies temu miała wycinany 3 migdał i podobno odrósł. Robili badania krwi, dostała już nawet kroplówkę(!) i... kazali jej iść do domu bo jednak wszystko było ok. Nie potrzebowała zabiegu. Idź d tego szpitala i niech lekarze tam zdecydują czy zabieg jest konieczny czy nie- Ty chyba nie masz żadnego medycznego wykształcenia by dyskutować nawet z lekarzem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×