Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pobieranie krwi u dwuletnich energicznych dzieci

Polecane posty

Gość gość

Czy jest w ogole mozliwe? Moja córka ma mieć pobraną krew, ale na pewno będzie walczyć. Czy w takim wypadku jest to możliwe? Czy możecie podzielić się "wrazeniami"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że będzie musiała być przytrzymana siłą, niestety.poplacze chwilę i przestanie. A na koniec warto mieć dla niej jakiś upominek; -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko. Moje dziecko w wieku 2lat było w szpitalu i tez musiało mieć pobierana krew i co? I nic! Pielęgniarki wiedzą jak dobrze przytrzymać rękę dziecka. Spokojnie! Nie twoje dziecko pierwsze i nie ostatnie. To pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,dwuletnim energicznym dzieciom krwi sie nie pobiera :O Siła ja przytrzymają i pobiorą,nie martw sie,nie z takimi sobie radzą :) Ja ze swoją energiczna trzylatka przechodziłam cewnikowanie,to jest dopiero wrzask..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dacie radę. Przede wszystkim nie podchodź do tego w ten sposób- jak będzie widziało stres, nerwy czy próby uspokajania, to dopiero się zdenerwuje. Sama wyluzuj, może pójdzie "bezboleśnie"? Mój zawsze jazdy robił przy badaniach, nie dał sobie zajrzeć do ucha czy nosa, ale w labolatorium akurat tak mu się podobało że poszło bezboleśnie, widział "huśtawkę" dla probówek, jakieś plakaty, lodówkę, piłeczki i w ogóle masa atrakcyjnych dla dzieciaka gadżetów. Wyjaśniłam pokrótce co się będzie działo i poszło nie tylko bez wyrywania, ale i bez płaczu. Za to rok później zrobił mi jazdę stulecia na testach alergicznych, no ale to już był gabinet lekarski i wszedł wrogo nastawiony :P Ale i tak się da, ty przytrzymasz dziecko, pielęgniarka wyprostowaną rękę, druga pobierze krew i po krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×