Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pochwalę się , a co mi tam :)

Polecane posty

Gość gość

Zawsze jak jadę autobusem albo tramwajem to ustępuje miejsca każdej starszej osobie , tak "na oko" po 60 :) ale nigdy w życiu ciężarnej ani kobiecie z dzieckiem :D:D:D wtedy nie odwracam wzroku czy coś, popatrzę się, mam słuchawki i finito :D obserwuje jej minę , bo widzę jak sępia o miejsce jak tylko wejdą :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noi co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ciężarnym też nie ustępuję bo nigdy nie wiem czy w ciąży czy po prostu spasiona, po co mam robić siarę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ustępuje ciezarnym, szczególnie jak jest tłum ludzi i strasznie duszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
no właśnie no i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja im dziecka nie zrobilam :D ciąża to nie choroba dlatego nie ustępuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co ze nie zrobiłaś ?? Kultura tego wymaga żeby starszym, kobietom w ciąży czy osobom np o kulach miejsca ustąpić. Wielka Pani duuupe rozplaszczy i nie laska wstać. Ludzie są kompletnie pozbawieni empatii i kultury. Brak słów. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat powinien brzmieć "Pochwalę się swoim prostactwem i zaimponuję innym patolom, a co mi tam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom tej rozmowy blaga o litosc... Zycie zweryfikuje twoje poglady I zachwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę, jak najszybszego zajścia w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nie planuje :) ale spokojnie mam samochód i prawo jazdy. Sepic o miejsce nie bede bo mi sie nie nalezy jak i kazdej inne ciezarnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie ustepuje tym starszym krowom:D albo jak jest starsza a wymalowana i obcas, wiec sobie myśle wyglada jak 16 to niech soi jak 16:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz..ale to ze nie bedziesz jezdzic autobusem..nie znaczy ze nie bedziesz chodzic np. na zakupy. ciekawa jestem jak ty bedziesz stac w kolejce np. w 8 miesiacu ...i kazda kobieta bedzie miala wlasnie takie zdanie jak ty- nie ustapie i nie przepuszcze- przeciez to nie ja jej zrobilam dziecko. A ty bedziesz stac i stac...az ci sie slabo zrobi... ps. to nie chodzi o to, ze ciezarnej sie nalezy- ale wypadaloby miec "troche serca". jeste egoistyczna i myslisz tylko o wlasnej d****...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawko masz ok:) ale jak bedziesz stac w kolejkach, do lekarza, do kasy to juz sie tak cieszyc nie bedziesz jak bedziesz miała wielki brzuch:) nigdy sie nie nabijaj, bo ja kiedys tez nie miałam dzieci i człowiek nie wie jaki ciaza to ciezki okres, ale kiedys się przekonasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bede sie dobrze czula to pojde stac w kolejce :P jak bede sie zle czula, to sama dziecka nie robilam i mam do tego meza, ktory pojdzie postac w kolejce w sklepie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystyczna
"Nie ja zrobiłam jej dziecko"??? To znaczy, że ustępować ma jej jej facet, bo zrobił? Są wyznaczone miejsca w komunikacji i jako osoba ciężarna czy o kuli kierowałabym się od razu tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad wiesz czy akurat nie zrobi ci sie slabo wlasnie w tej przykladowej kolejce?? Caly dzien mozesz czuc sie wspaniale..a nagle poczujesz ze kreci ci sie w glowie...ze zaraz upadniesz.. Ale co tam, inne cie nie przepuszcza- przeciez to twoje dziecko :O Widac, ze pierniczysz bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego? Ja nauczę swoje dziecko, aby babą po 60 nie ustępować miejsca, więc pewnie w niedługim czasie będziesz stała w autobusie czy tramwaju ze swoim słuchawkami w uszach, a moje dziecko ci nie ustąpi miejsca. Nawet jak zaryjesz w podłogę po ostrym hamowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam w którym momencie to pochwalenie się czymś, ale nie doczytałam sie który to punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zawsze jak jadę autobusem albo tramwajem to ustępuje miejsca każdej starszej osobie , tak "na oko" po 60 usmiech.gif ale nigdy w życiu ciężarnej ani kobiecie z dzieckiem " Nie bój sie. Starsze osoby też kiedyś były w ciąży i miały pewnie nadal mają dziecko a nawet dzieci tyle że dorosłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No starszy po 60-tce to widać że już nie podupczy chyba raczej to można ustąpić. Chociaż kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a jaki jest twój wiek metrykalny ? Pochwal się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz ustępować kobiecie w ciąży, bo ja to chętnie zrobię. Także mimo twojej złości ta ciężarna i tak usiądzie. Chyba nawet z tym większą satysfakcją jej ustąpię żeby popatrzeć sobie na twoją zaciętą mine i szparki w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz mi ustępować bo ja już od dawna nie muszę jeździć brudną komunikacją miejską. Tam za dużo śmierdzących i oszczanych bezdomnych siada na tych siedzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgggag
Ohoho damulka się znalazła :P Auto pewnie masz prosto z salonu i wiesz, że nikt nie siedział na miejscu na którym sadzasz swój arystokratyczny tyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ja pozostawiam po prostu damulce takiej jak ty wolne miejsce w autobusie. W końcu brak ciąży to jak choroba. Należy siedzieć i sie oszczędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgggag
W takim razie uważaj, skoro masz autko z drugiej ręki to kto wie co na siedzeniach było :P Dla mnie nie musisz zostawiać wolnego miejsca bo wyobraź sobie, że również nie poruszam się komunikacją miejską. Nie rozumiem tylko w jakim celu szczycisz się swoim brakiem kultury? Nie ustępujesz miejsca ciężarnym? To świadczy tylko o Tobie. Kiedyś być może ktoś zachowa się w taki sam sposób wobec Ciebie. Nie mówie o poruszaniu się po mieście czy to własnym autem, czy komunikacją, ale np o kolejce w przychodni, albo w szpitalu. Będziesz słaniać się na nogach a ktoś popatrzy cynicznym wzrokiem i celowo nie przepuści Cię w kolejce... Wtedy wrócisz na to forum i założysz wątek o chamach bez kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W takim razie uważaj, skoro masz autko z drugiej ręki to kto wie co na siedzeniach było " Bezdomni nie przemieszczają się samochodami osobowymi. Natomiast autobusy to ich standardowy i jedyny środek lokomocji w dalsze miejsca, bo w bliższe chadzają piechotą. A co do reszty topiku to tobie sie chyba adresat pomylił. Ja nie jestem autorką topiku która szczyci sie nieustępowaniem miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIECZYNY to PROWOKACJA, po co reagujecie i karmicie TROLA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze prowo jakiejś 20-latki Autorko poczekamy jak ty zaciążysz jak ci kilka latek spłynie jak zaciążysz i bedziesz oczami "sępić o siedzenie", ale jak znam życie to pewnie znajdzie sie wtedy taki co ci ustąpi z głupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×