Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podwyzszony kwas moczowy we krwi w ciazy!!!!

Polecane posty

Gość gość

Witam Czy ktoras z was miala podwyzszony kwas moczowy w ciazy? Ja wlasnie odebralam wyniki i jest powyzej normy ! Nie wiem czy jest to grozne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją miałam. Musiałam robić morf i mocz dwa razy w tyg. Dawna razy dziennie mierzyć ciśnienie i potem byłam już w szpitalu. To był 34/35 tydzień. To znaczy że nerki nie pracują całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkretnie musiałam kontrolować mocznik i kreatynine we krwi i białko w moczu. Żyje i ją dziecko i mamy się dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja i dziecko miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz :) No wlasnie bialka nie mam w moczu. Wszystko w normie oprocz wlasnie tego kwasu moczowego. Wiem ze jeszcze jakby bylo bialko to juz grozniej sie robi !! Cisnienie mam podwyzszone zawsze na wizycie a w domu mam idealne :) U mnie 35tc jest Wizyte mam w poniedz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałem milurit ale nie wiem czy jest on wskazany dla kobiet w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sumie tez białka nie miałam, ale bardzo puchłam, np. po weekendzie przybywało mi 2 kg no i ciśnienie i tętno miałam dośc wysokie na wizytach, dlatego mój gin chciał mnie widziec 2 x w tyg i sprawdzał tetno dziecka, które było wysokie i dał mi skierowanie do szpitala z podejrzeniem gestozy. Pod koniec 36 tyg miałam cc, bo ktg wychodziło nienajlepiej i puchłam i puchłam, choć w białka moczu nie było, a i tak mi w karcie gestoze wpisali. Tak czy siak wszystko skończyło sie ok. Pilnuj ciśnienia i regularnie badaj mocz i newralgiczne parametry we krwi i powinno być ok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×