Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kowalskaa

polfergan dla corki 2letniej po 1 dawce goraczka....

Polecane posty

Gość kowalskaa

witam. moja corka od marca choruje pierw dostala antybiotyk bo miała angine po antybiotyku nic nie pomoglo poszlam do doktorki okazało się ze ma zapalenie oskrzeli dostala zastrzyki po zastrzykach znow antybiotyk i po antybiotyku syropy deflrgmin i fosidal po nich aerius i wczoraj dostala polfergan syrop na kaszel suchy na noc. czoraj jej dalam na noc i dziś się budzi z goraczka i lekkim katarkiem. czy to normalne?? dzwoniłam do mojej pani doktor i będzie o 11;30. dalam jej nurofen czopki na goraczke i czekam. proszę o pomoc was dopóki nie skontaktuje się z moja pani doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polfergan-korzystam
Używałyście leku co się nazywa Polfergan? No bo wyszukiwałam opinii o preparatu Polfergan i nie wiem co myśleć. Może możecie cokolwiek powiedzieć mi o tym produkcie? Jest sens go kupować, słyszeliście o zamiennikach? Tu jest trochę komentarzy o Polfergan: http://www.listalekow.pl/polfergan/ - myślicie, że warto się tym zasugerować? Wolałabym się nie naciąć i zmarnować bezsensownie pieniądze, dlatego postanowiłam Was zapytać. Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś podawał ten syrop dziecku na uspokojenie? Jak zadziałał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka mną zapalenie krtani a za tydzień planowany zabieg usuwania 3 migdalka między innymi lekami podajemy polfergan dwa razy dziennie po 5 ml na odruch wymiotny jest po nim taka spokojna senna odruch wymiotny też jest mniej szy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podaje ten syrop na uspokojenie 20mies dziecku. Na mojego syna alergika działa lepiej niż hydroxyzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×