Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomóżcie... Jakie są różnice między fotelikami Be safe z przedziału 0 18 kg?

Polecane posty

Gość gość

Moja córka ma już 14 miesięcy, nadal jeździ w Maxi-Cosi Cabrio Fix, bo jest dość mała. No, ale wiadomo, że nie będę jej w nim dłużej wozić. Rozglądam się za fotelikami do 18 kg i na początku bardzoo chciałam kupić Maxi-Cosi Tobi, bo ufam tej firmie, fotelik ma świetny design i 4 gwiazdki w testach adac, ale jest mocowany przodem do kierunku jazdy :(... I teraz już jestem pewna, że kupię Be safe, tylko który :(? Jest ich tam w kategorii 0-18 kg chyba 9 i nie wiedzę różnic. Pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam be safe izi plus bo jest do 25 kg wiec najdluzej w tym modelu pojezdzi tylem. izi combi mozna montowac tylem a jak bedzie wieksze to mozna tez przodem (tylko po co ;)? ). izi plus noe ma isofixow a combi ma przy montazu przodem. obydwa montowane tylem sa na pasy (polecam obejrzec filmiki z montazu na youtube). izi combi kest do 18 kg wiec na krocej starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest ich tyle bo sa w wersjaxh z isofixem i bez ;) jednak jesli chcesz wozic tylem to i tak nie wykorzystasz montazu isofixem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na izi kid nawet nie patrz bo to najstarszy i najbiedniejszy model ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech jak nadłużej jeździ w tym foteliku, są najbardziej bezpieczne, co z tego że ma 14 m-cy jak się mieści to niech nadal w nim jeździ, kryterium jest takie że trzeba zmienić jak nie można prawidłowo zapiąć pasów albo jak wystaje już główka dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgodze sie. wczesniej tez mialam maxi cosi i nie ma porownania do be safe izi plus. dopiero teraz widze jak powinien wygladac porzadn fotelik. maxi cosi ma 3 punktowe pasy, be safe 5, be safe jest duzo stabilniejszy obydea sa tylem. zaluje ze przy pierwszym foteliku dalam sie nabrac na pr maxi cosi. ja swojego przesadzilam do be safe jak mial 8 m-cy. wiem ze jest w nim bezpieczniejszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka A ja właśnie chciałam izi kid isize... Ale skoro jest najbiedniejszy to na pewno go nie kupię. To który wybrać najlepiej? Oprócz tego do 25 kg, bo ten to wiem, że najdłużej pojeździ. No i oczywiście chcę wozić tyłem do kierunku jazdy. Ale może wybrałabym taki, który można przestawiać tyłem i przodem do kierunku jazdy... No, bo tek sobie już wyobrażam jak wkładam na przykład takiego 4 latka tyłem do kierunku jazdy zimą, w śniegowcach brudnych od pluchy, kombinezonie, z kawałkami śniegu na rękawiczkach, żeby przewieźć go 1 km tylko do przedszkola... :( Zwątpiłam :(. Pomóżcie, podpowiedzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoj kupilam ma osiemgwiazdek, tez mialam watpliwosci ktore rozwiali, po paru mailach (m.in jakie auto) zdecydowalam sie na plusa. poszukaj w google 'osiemgwiazdek' sklep maja tez bloga gdzie fajnie pisza o fotelikach do przewozenia tylem. polecam zapytac mailowo, zadzwonic. moze akurat okaze sie ze nie be safe tylko jakis inny bedzie lepiej pasowal do auta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka Powiedzcie mi czym się różni izi kid i-size od izi plus. Proszę... Bo na stronie internetowej nie ma wyjasnionych żadnych różnic, a zastanawiam się nad tymi dwoma modelami. Ewentualnie właśnie powiedzcie jaki fotelik Be safe montowany przodem i tyłem do kierunku jazdy jest najlepszy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
be safw izu plus jest najmowszym, najwiewkszym i makbezpieczniejszym modelem. jeali chcesz mintowac i przodem i tylem to izi combi lub izi combi isofix w zaleznosci od yego czy masz isofix w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m1lena
iZi Kid i-Size - do 18 kg montaz tylko tylem na isofx iZi Combi X4 ISOfix - do 18 kg mozliwosc montazu tylem za pomoca pasow samochodowych i dodatkowych lub przdem na isofix iZi Plus - do 25 kg montaz tylko tylem za pomoca pasow samochodowych i dodtakowych iZi Comfort X3 - do 18 kg montowany tylko przodem do kierunku jazdy za pomoca pasow iZi Comfort X3 ISOfix - do 18 kg montowany tylko przode do kierunku jazdy na isofix. Mam nadzieje, że pomogłam, jednak również polecam kontakt z jakimś fachowcem przed wyborem bo w 0-18 sa tez dobre Axkidy, zależy do jakiego auta chcesz go zamontować http://osiemgwiazdek.pl/category/rwf p.s. tez mam izi Plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam besafe izi combi x3 montowany tylem lub przodem. na Twoik miejscu wzielabym taki ktory mozna montowac pasami. ja np nie moge ustawic fotela na przednim siedzeniu tylem do kierunku jazdy i strasznie mnie to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, ze combi nie mozesz zamontowac z przodu na pasy tylem do kierunku jazdy. w moim plusie jest taka mozliwosc (wtedy te dwa pasy normalnie motowane do przedniego fotela zaplatasz o oparcie fotela na ktorym stawiasz besafa i przeciagasz pod fotelem na krzyz -brzmi skomoplikowanie w instrukcji wyglada przyzwoicie jednak nie probowalam bo nie mialam takiej potrzeby - mam zamontowany z tylu na srodku i do tego kupilam dodatkowe lusterko do obserwacji montowane z tylu na zaglowku.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja autorko posiadam wraz z córeczką fotelik EasyGo Galaxy, a więc ten model do 25 kg, ale dopiero od 9 i powiem Ci, że bezpieczne foteliki mogą być ustawiane przodem do kierunku jazdy. Nie ma też co siać strachu, wystarczą mocne pasy bezpieczeństwa oraz mocne zapięcie. I trzeba to robić solidnie, czyli po zapięciu sprawdzać po sobie czy wszystko jest w porządku. Ja bym nie chciała by moja córka jeździła tyłem, czasem ktoś siada obok i chce się z małą pobawić, nie wyobrażam sobie tego z fotelikiem ustawianego tyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotelik o-13 czy o-18? pasy czy baza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem ze wożenie tylem do kierunku jazdy jest bezpieczne. Ale nie widziałam u nas w miescie(80000 mieszkańców) fotelika montowanego tyem do kierunku jazdy w przedziale innym niż 0-13. Wszyscy woza dzieci przodem. A ja sama jeżdżę do miasta codziennie, stojąc w korkach czy parkujac nie widziałam fotelika montowanego tylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxi cosi milofix 0-18, montowany na isofix przodem i tylem do kierunku jazdy polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mysle nad babysafe westie ogladalam go i testowalam w sklepie wyglada obiecujaco od razu z baza 0-18 co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×