Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajajaja

posciel do wózka---pytanko

Polecane posty

Gość ajajaja

Witam Dziewczyny,powiedzcie mi,jak to jest z ta poscielą do wózka.Mam wózek wielofunkcyjny bebe car ze spora gondolą(nawet bardzo)i po pierwsze jaki wybrac rozmiar poscieli do wózka,a po drugie wszelkie oferty tego typu na allegro formuowane sa tak,jakby poscieli do wózka nie nalezało juz powlekac dodatkowo.Czy faktycznie się tego nie robi?Pytam,bo widze,ze są np bardzo ładne,wzorzyste kompletry z falbankami na obrzezach,więc tego się chyba nie powleka?Bardzo prosze o odp.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalii
a po co ci posciel do wózka? dziecko i tak ubierasz i śpiworek zupełnie wystarczy. Zawsze można też przykryc jakimś kocykiem. I szczerze mówiąc ile to dzieciatko z tej pościeli się na korzysta? Będzie miało z pół roczku i będą nici z leżenia :-) zachęcam do kupna śpiworka którego będzie potem można użyc też na nózki i starczy na dłużej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
własnie,podobno równiez rozki mozna wykorzystac w celu kołderki w chłodniejsze dni..Czyli lepiej nie kupowac?..A jesli chodzi o kocyk,jakie polecacie jako najlepsze i ile ich kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
a co do spiworka,na początej jaki rozmiar kupic najlepiej?bo maja specyficzna numeracje i nie bardzo wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
bardzo ładny i fajnie,ze z kapturkiem.A jak wygląda sprawa z poscielą w łozeczku?Czy na początek warto ja miec,czy uzywac spiworka i np kocyka.Niunia przyjdzie na swiat na poczatku kwietnia,więc nie będzie juz tak zimno..co radzicie Dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalii
posciel do łóżeczka wykorzystuję się tylko jak dzidzia jest maluteńka . Spiworek jaki poleca czacza jest extra :-) Mozna też obyc się bez śpiworka a zwłaszcza ze ty dzidzie bedziesz miała w kwietniu. Zawsze możesz użyc rożka czy też kocyka (polecam takie puszyste - są śliczne, ciepłe i miłe w dotyku no i pozniej dziecko zawsze bedzie mozna nim nakryc. Ja nakupiłam mnostwa rzeczy których tak naprawde nigdy nie wykorzystałam. Szkoda kasy a zwłaszcza ze jak już "obędziesz" się z dzidzią to najlepiej bedziesz wiedziała co wam pasuje i co się przyda. Ze swojej strony polecam bodziaki - są wygodne, cieplutki, nie przesuwają sie jak kaftaniki. A do łóżeczka KLIN zamiast poduszeczki http://www.allegro.pl/item89057728_najlepsza_poduszka_dla_niemowlat_super_cena_.html mój synek mimo ze ma juz półtora roczu nadal na nim spi zamiast podusi (lepsze jest to np dla kręgosłupa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co macie w łóżeczku jak nie macie pościeli? Bo ja nie znam żadnych alternatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
szali----dziękuje Ci bardzo,jestem w sumie mało doswiadczona w "obsłudze "dzieci,więc z radoscią i wdzięcznoscią przyjme kazdą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalii
Rafinka --> nie za bardzo cię rozumiem - przecież my rozmawiamy o pościeli do wózka. W łóżeczku mam kołderkę dzieciecych rozmiarów i ten klin. Poduszka jest ale nie jest używana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie wierzę
Rafinka - chodzi pewnie o śpiworek. Do łóżeczka często zamiast na poduszkę i pod kołderkę mamy wkładają dzidziusia w śpiworku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w ostatnich wypowiedziach wyrażnie pisałyście o pościeli w łóżeczku, napisałaś, że wykorzystuje się tylko jak dzidzia jest maluteńka, dlatego mnie to zdziwiło, bo jak maluteńka to kładłam w rożku, a z pościeli korzystałam później. Co do śpiworka - używałam ale tylko do roku, potem mała nie dała się już w niego pakować, uważała to za ograniczenie wolności. a spała w łóżeczku do 3,5 roku, tak , że pościel była niezbędna. Poza tym to tak fajnie wtulić się w kołderkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
a przescieradło do wózka?Czy szukac specjalnego na wymiar,czy uzywac duzych pieluszek np z flaneli,które mozna podwijac pod spód dna w gondolce i które mają od spodu ceratke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalii
Rafinka --> masz rację - gapa ze mnie :-) pisałam o jednym a myślałam o drugim - wybacz :-) ja zimą do wózeczka dawałam też kocyk :-) pieluszek z flaneli i ceratki używałam tylko przy przebieraniu dziecka by nie ubrudziło np wersalki ajajaja --> proszę o następny zestaw pytań :-) fajnie się tak wspomina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
Napewno wkrótce ułoze jakis nowy"zestawik"Pytan mam od groma,za to czasu niewiele,więc bardzo cenie sobie Waszą pomoc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że śpiwotek i kocyk będą wygodniejsze i praktyczniejsze do wózka niz pościel, mimo, że wzorów jest wiele to chyba tylko na pokaz się je kupuje. Pościel to do łóżka i to nie od razu bo najpierw śpiworek, a dopiero jak wyrośnie to można pomyśleć http://www.elway.biz/35-posciel-3d-200x220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka O
Ja dla dziecka kupuje pościel w CocoBird https://minkycm.pl/ ogólnie wszystko jest w tym sklepie od kocyków, po poduszki, mufki, ochraniacze i prześcieradła, które niedawno tam nabyłam, 100% bawełna, wypełnione antyalergiczną włókniną. Naprawdę marka mało znana, ale zapewniam, że produkty są wysokiej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do swojego wózka anex cross zamówiłam pościel na http://amaloo.pl ale teraz na zimę szukam jeszcze śpiworka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Jako mama dwójki dzieci jestem w stanie wypowiedzieć się w tej kwestii. Otóż pamiętajmy,że więcej kurzu i zanieczyszvzen gromadzi się w kocach niżeli w pościeli. Doskonałą odpowiedzią na Twoje pytanie jest artykuł,który znalazłam jakiś czas temu ->http://krol-net.pl/tania-posciel-do-wozka-dzi eciecego-jest-idealna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×