Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozstep na cycku

precz z ciezarnymi!!!

Polecane posty

Gość rozstep na cycku

Tyle sie namnozyło topicow o wygladzie kobiet w ciazy i ich wartosci dla Panow Mezczyzn,ze mam propozycje-skoro te wstretne baby w ciazy sa dla Was panowie takie obrzydliwe(hehe-esteci) to moze zaczac je usypiac???Jak niepotrzebne pieski???Jakis zamkniety obozik stworzyc???Rozstrzelac???No bo kto to widział,zeby takie pokractwo po ulicy chodziło...fuj!!! Czekam na Wasze propozycje Panowie.Jak dojdziecie do jakiegos porozumienia to sama pomaszeruje w pierwszym rzedzie(na rozstrzelanie,do obozu-zalezy od Was)jako ciezarowka z 7 msc stazem!!! :-D :-D :-D A obiadki sobie wtedy sami gotujcie...i brudne galoty pierzcie...i WSZYSTKIE laski Wasze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak bo sami modele po
ulicy chodzą!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo brawo
racja! a oni sami zapominaja jak wyglądaja...obwisłe brzuszyska od piwska, mordy nieogolone, zaniedbani, rzucajacy kurwami na prawo i lewo....tak właśnie sam miodzio.......i wysoka samoocena na dodatek(zawyżona !) ale nie tylko dla nich jesteśmy obleśne w ciąży niejaka Monikas jak widzi babe w ciąży to jej sie chce rzygać ponoć...biedna ona a tak naprawdę to okres ciąży to najpiękniejszy okres w życiu kobiety!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo tak
sami piekni i przystojni supermeni:-P I gdzie nam,ciezarowkom do nich? Precz z grubymi dupskami i cycochami ciezarnych bab i swiezo upieczonych matek!!! Tez wstretna:-D ciezarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dojrzałych facetów, a nie obszczymurków z mlekiem pod nosem jak autor wątku kobieta w ciązy jest piękna. Nie dajcie se wmówić nic innego. Ciaża dodaje niezwykłego erotyzmu. Fakt że w Polsce jest z tym źle. Cieżarne czesto mają jakiś społeczny przymys nie dbania o siebie. Wyciagniete ciuchy XXL, tłuste włosy i ogrodniczki... Szkoda, ale i to się powoli zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka watku
Dell-skarbie-przeczytaj poczatek raz jeszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co
złego jest w ogrodniczkach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka watku
ok,Dell...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co złego w ogrodniczkach? Są asekualne i zgrzebne, i nie wiadomo czy chodzi o nadwagę czy ciaże. Plącze sie troche po swiecie. I nigdzie jednak kobiety w ciaży nie robią z siebie takich ofiar losu. We Włoszech , Francji, ubierają sie obcisle i chwala ciążą, promienieja. Jest nawet taki zwyczaj obwiązywania sobie brzucha jaskrawą , pomarańczowa albo czerwoną hustą zeby to podkreślić. U nas ciąża traktowana jest jak jakiś stan chorobowy... Ale to chyba zupełnie inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka watku
faktycznie,cos jest w tych ogrodniczkach,sama ich nie lubie... Brzuch mam juz dosc pokazny i nosze go dumnie w spodniach "pod brzuch".Czasem nawet kawałek tego brzuszyska wylezie na wierzch i wiecie co?Jeszcze sie nie zdarzyło aby ktos uciekł badz zwymiotował (ukłony dla Monikas-fuj,obrzydliwe ciezarne) na ten widok... No i nadal nie wiem,co z nami ciezarnymi,brutalnie szpecacymi Polskie chodniki bedzie...?Odstrzał???Tak wszyscy krzyczeli,ze jestesmy be,a teraz cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem ze w młodzieży faktycznie jest jakaś nieuświadomiona awersja do ciąży i brzuszków (w realu, bo na forum to każdy przedstawia sie jak chce). A że młokosy tu bryluja czasem, stad chyba te opinie... A facetów w poźniejszym wieku, to dzidzie moze rzadziej wzruszają, ale brzuszki, zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta, która swiadomie przechodzi przez upragnioną ciążę ma gdzieś rozstępy na cyckach i opinie facetów. Do tego jeśli ma przy sobie odpowiedniego partnera i ojca dla swojego dziecka wie, że w tym stanie jest piękna i takich przeżyć wam życzę drogie ciężarówki! 🌼 Faktycznie w ogrodniczkach nie wygląda się zbyt atrakcyjnie, ale ciąża dodaje kobiecie szczególnego uroku trzeba go tylko umieć z siebie wydobyć i cieszyć się tym stanem bo on nie trwa wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka watku
Monikas-przyznaje,ze lepiej czułam sie w swojej skorze jakies 13 kg temu;-)Ale z drugiej strony wiem,ze bez paru dodatkowych kg teraz sie nie obejdzie.Do siebie tez czujesz obrzydzenie?Bo własnie tego nie moge zrozumiec...Przeciez, powtorze za Maya32-to nie trwa wiecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka słów parę
No wybaczcie ja jestem w ciązy ale nie przepadam za tym stanem... co do eksponowania brzucha...mi to nie odpowiada, wolę luźne rzeczy, wasze opinie są tylko wasze i nikomu ich nie narzucajcie jeśli łaska. Mnie odstrasza wystający brzuch ale proszę bardzo wasza sprawa wywalajcie go ile wlezie i dajcie mi nosić to co mi odpowiada (są jeszcze inne ciuszki oprócz sarafanów i ogrodniczek - ja preferuję bojówki i t-shirty) Polki w ciąży WCALE NIE SĄ ZANIEDBANE - co to za bzdety? Polki ogólnie są piękne, zadbane, uczesane i "wymakijażowane". Też trochę się włóczę po świecie. Proszę obejrzeć sobie Angielki albo Niemki. Zastrzeżenia mam tylko do Polaków facetów - okropnie ubrani, fatalne fryzury i cery, bezguścia. Wszędzie na świecie rozpoznam Polaka w tłumie - ten niepowtarzalny obleśny styl i wąsy... Kobiety zadbajmy o tych naszych panów - jak idzie taka super laska z obwiesiem za rękę to już nie wiem do kogo tu mieć pretensje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oligarchia
racja - precz z ochydnymi niedbającymi o siebie ciężarnymi w ochydnych ogrodniczkach, z nieumytymi włosami i śmierdzącymi potem. Przez was az odechciewa się zachodzić w ciąże bo człowiek mysli ze sam tez mógłby się do takiego stanu doprowadzić. Co do kobiet ciężarnych, zadbanych to az miło popatrzec na taką kobietę. Od razu widać ze nie straci głowy dla dziecka bo potrafi o siebie zadbac. A wy co niechlujne ciężarówki ?? Dziecko się was przy porodzie przestraszy - WSTYD zeby bedac kobieta tak wyglądać - naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka coś jeszcze
Pomijam doznania estetyczne ale no naprawdę śmieszne są opinie kobiet typu "ciąża to wspaniały stan". Po co te kłamstwa? jest ciężko: najpierw mdłości i śpiączka, potem galopująca waga, cięzki brzuch i bolący kregosłup, rozstępy, nogi puchną, problemy ze snem, co miesięczne pobieranie krwi, bolesny poród. To tylko niektóre z zalet. Już nie mogę się doczekać końca (8-y miesiąc)- dzidziuś będzie nagrodą za te wszystkie katusze. Jeszcze tylko modlę się żeby mi się zęby nie posypały w trakcie karmienia. Uważam, że natura urządziła to bardzo niesprawiedliwie: ciąża i poród na głowie kobiety... I dlaczego do cholery na dodatek, facet tak łatwo osiąga orgazm?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga ciężarówko :) myślę, że kobiety, które piszą , że ciąża to wspaniały stan mają na myśli doznania psychoczne z tym związane. Bo oczywiście ból kręgosłupa i mdłości nie sa miłe dla niekogo, jednak one raczej nie mają tego na myśli mówiąc tak. Poza tym cudowne może być np uczucie poruszającego się w nas dziecka :) Ta świaqdomość, ze rozwija się w Tobie nowy człowiek jest taka cudowna. Myślę, że o to chodzi Pozdrawiam wszystkie drogie ciężarówki! Osobiście uważam, że kobieta w ciąży wygląda cudownie. uroczo jak żadna inna. oczywiście, w zaawansowanej ciązy nie da się chdozić z gracją w obcasach 15 cm . Mimo wszystko kobieta z takim brzuciem wywołuje we mnie same posytywne skojarzenia. Mojemu chłopakowi też się podoba. powiedział kiedyś, ze lubi jak takiej kobiecie widac brzuszek, wygląda w tedy jak czołg który wszystkich może swoim brzuszkiem staranować, jest taka mocarna i wygląda jakby wszystko mogła! ( Nie obrażajcie się za ten czołg, to było powiedziane jako komplement). Kobiety są piękne a w ciązy to już w ogóle. Życzę zdrowych bobasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka się śmieje
He he dobre...Doznania psychiczne powiadasz...Zwłaszcza te z początku ciąży: w ciągu godziny 10 razy przechodzisz od rozpaczy do euforii. Nic miłego. Nagłe napady złości na wszystko... momentami męża to mi naprawdę żal. No i lęki pod koniec ciąży - psychiczny raj... Taaaak, te ruch bobasa to całkiem miłe są ale niestety mocno przereklamowane...zwłaszcza pod koniec ciąży - mój bobek na ten przykład upodobał sobie wątrobe i nasuwa a zgaga pali... Bądzmy szczere kobiety ciężko jest znaleźć pozytywy w samym byciu w ciązy... Ale jak widzicie humor mi dopisuje...tyle tylko, że ja matką Polką nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Ciężarówko, oczywiście :) masz rację. Zgodzisz się jednak chyba ze mną że świadomośc tgo, że wydasz na świat istotkę malutką jest niesamowita? :-) Myslę też że wszystko zależy od kobiety. Większośc pragnie dziecka, ale jedne ciążę przejdą łagodnie i przyjemnie a inne jak istna katorgę. Pozdrawiam i życzę dobrego humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota 32
Chyba nie ma czegoś takiego jak łagodna i przyjemna ciąża. Niestety...Zgadzam się z Ciężarówką. Jestem w trzeciej ciąży - poprostu szybko się zapomina o niedogodnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×