Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emailek

prezencik dla 5 latki

Polecane posty

Gość emailek

czesc, niedlugo swieta a ja musze kupic prezent dla mojej chrzesnicy...co polecacie dla 5 latki? o czym teraz marza takie male dziewczynki???? chcialbym jej zrobic niespodzianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży wybór
konik pony lalka barbie domek dla lalek ubranka dla lalek beby born i akcesoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też mam 5-o letnią chrześnicę. Kupiłam jej na Mikołaja ładną, kolorową piżamkę, książeczkę, Mikołaja w śniegowej kuli (taką do potrząsania, bo była zachwycona moją kiedy mnie odwiedziła) i słodycze. Ja zrezygnowałam z zabawek bo ma ich mnóstwo od tabunu ciotek, wujków itd. Wiem, że ogromnie ucieszyła się z takiej zabawkowej kasy fiskalnej od rodziców, wydającej rozmaite dźwięki, z pieniążkami zabawkowymi. Dziecko w tym wieku cieszy się z wszystkigo. Udanych zakupów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslowa ona
a moze taki duuuzy zestaw do malowania, w zestawie farby, mazaki, kredki, pedzleitp, i dodatkowo wzestawie ktory widzialam do zrobienia i pomalowania teatr, mysle ze fajny prezent dla 5cio latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja proponuję telefon a własciwie interkom . Sa takie połączone kabelkiem lub na radio. Koszt to od 25 złw promocji do 50zł Moja mała ma 6 lat i juz od 2 lat bawi sie nim namietnie z koleżankami .Przydają się zwłaszcza w zabawie w dom .Jedna ,,miesza\" w jedny pokoju a druga w drugim i dzonią do siebie zapraszając się na kawę:))0. naprawde suuuper zabawka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzz
albo jakieś odlotowe ubranie, kolorowe, błyszczące, spinki, gumi i inne strojnisiowe drobiazgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZ
A co było w liście do Mikołaja?Moja siostrzenica narysowała list i stąd wiem.Marzy o Barbie z Magi Pegaza,bo to najnowszy film.A lalki barbie z tego filmu są teraz w promocji i kosztują ok.80zł.Kupiłam więc taką księżniczkę z różdżką co świeci,mała będzie zachywycona.....i o to chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×