Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnatrojki

Prosze i pomoc samotna mama trojki

Polecane posty

Gość samotnatrojki

Witam serdecznie korzystam pierwszy raz z tego forum. Długo się zbierałam żeby prosić o pomoc. Sądziłam, że sama dam radę ale... nie daję. Jestem mamą samotnie wychowującą trójkę dzieci. Ojciec dziecka nas zostawił jak byłam w ciąży z trzecią córcią. Byłam bezrobotna. W ciąży za marne grosze znalazłam zatrudnienie. Zawsze było chociaż na przybory do szkoły. W listopadzie 2015 roku urodziłam Helenkę. I.... zus nie wypłaca mi macierzyńskiego. Sprawa jest w toku. To znaczy czekam na decyzję zusu czy będą mi wypłacać, ile i kiedy. Według zusu kobiet w ciąży zatrudniać nie można.... szkoda słów. Ojciec dzieci raz płaci na dzieci. To tak w wielkim skrócie. Dach nad głową jest. Mieszkamy u mojej mamy także dom samotnej matki mnie nie czeka. I oby tak zostało.... bo relacje z moją rodzicielką są bardzo trudne. Ale to na inny wątek. Bardzo proszę ludzi dobrej woli o pomoc. Od zawsze było nam bardzo ciężko ale nigdy aż tak. Brakuje nam praktycznie wszystkiego. Helenka (ma dwa miesiące) ubranka ma. Tak naprawdę ona ma najwięcej rzeczy z nas wszystkich. To dzięki pomocy innym. Kurtki na zimę dla dzieci też mamy - Pani Basiu, jak Pani tu zagląda to jeszcze raz bardzo dziękujemy. Bardzo trudno jest ogarniać całą trójkę kompletnie sama. Tak jak wspominałam na pomoc mojej mamy liczyć nie mogę. Jestem totalnie sama, radzę sobie najlepiej jak potrafię ale sił już mam coraz mnie. Staram się być silna ale gdy przychodzą gorsze dni najchętniej uciekłabym na koniec świata i nigdy nie wracała. Gdyby nie dzieci nie byłoby mnie na tym świecie. Jedna z mam ostrzegała mnie, że jest sporo hejtu na tym forum i żebym była gotowa na ataki. Ale tak naprawdę nie mam gdzie się zwrócić o pomoc ijestem gotowa stawić czoła. Mieszkamy w Warszawie na pradze południe. Coś o moich dzieciach - Jaś ma 7 lat, ubrania nosi na okk 140 cm rozmiar buta 32, 33, 34 (to zależy od rozmiarówki). Córcia Zuzia - 5 lat nosi ubranka na ok 116 cm rozmiar buta 26,27 i Helenka - dwa miesiące ale ona ma już bardzo dużo ubranek. Mamy problem z pieluchami - nosi "3" Przepraszam, że piszę bez ładu i składu ale kompletnie nie mam dzisiaj głowy do słowotwórstwa. Życie dało mi ostro popalić. Ciekawe ile jeszcze zniosę. Wiem jedno - mam dla kogo żyć. Ponoć dobro wraca...kiedyś ja pomagałam ludziom. Jeżeli, któraś z Was, drogie Mamy, chciałaby do mnie napisać podaję maila samotna.mama.trojki@o2.pl Bardzo potrzebuję też słowa wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło ło::( ja jestem młoda i mam dziecko, nikt mi też nie pomaga.Tobie chociaż mama pomaga, masz gdzie mieszkać,A ja rodziców nie mamy.To co mąż zarabia idzie na dlugi same, a moja 1,5 roczna corka nie ma ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę to dziwne :-) z matką masz źle relacje a utrzymuje was wszystkich ? a ojciec jak nie płaci to się ściąga pieniądze z niego, jest jeszcze MOPS.....koleżanka ostrzegala przed hejtem.....są inne normalne fora gdzie pomagają ale na ogół sprawdzają najpierw jakieś osoby z okolicy bo oszustów mnóstwo, sama przejechałam się tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona już pisała na innym forum,gazeta.pl bodajże ale tam dziewczyny chciały potwierdzenia trudnej sytuacji więc szuka naiwnych na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia 23:55 mozesz cos wiecej napisac? jaki nosi corka rozmiar? ubran i bucikow? moze bede w stanie ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja droga. Zrozum, ze jest sporo osob, ktore bardzo chetnie wykozystuja dobre serca . Musisz sie postarac o dokumenty potwierdzajace Twoja sytuacje a na pewno znajdzie sie ktos, kto Ci pomoze. Moze daloby sie cos zorganizowac ale zanim zaczne dzialac prosze o udowodnienie tego co napisalas. Jestem w stanie zorganizowac zborke dla ciebie ale nic na slowo. Potrzebuje dowodow. Wysylam Ci moj adres e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nirzrozumne
Na pomocne emamy piszesz ze najmłodsza córka urodziła się z wpadki z jakimś przygodnym facetem będąc mezatkom. Niech gach buli na małego bękarta. My nie jesteśmy od utrzymywania Twoich dzieci. I jak nie masz pomocy? Mieszkasz z matka i z jedzeniem na pewnir tez Wam pomaga. To ogromna pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma potwierdzona sytuacje na pomocne emamy ale przysłała tylko zasadzone alimenty na dwójkę dzieci. Bo na trzecie nie ma nic bo pewnie ojciec nieznany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka ma 1,5 roku.Jest szczupła,ciuchy rozmiar 80. Buty rozmiar 24. Potrzebuję body z długim rękawem,bluzki z długim rekawem,skarpetki,rajtuzki,buciki takie na ciepłą zimę,sweterki,no i spodnie ciepłe.Spodnie najbardziej potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi nie pasuje.. Dużo niejasności. Won żebraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00;25 A mozesz napisac jaka dlugos stopy? Bo moja corka ma 2 lata i nosi rozmiar 22,dl 14cm. To co wymienilas moge Ci wyslac,u mnie i tak leza w szafie,a nie mam komu wydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozawieczoor
Ty co się doczepilas pisząc ze nie masz ubrań dla córki 1,5 lat. Dzieciak nie ma ciuchow a na internet masz? W lumpkach za grosze można kupić lub obserwować olx z twojej okolicy czy ma ktoś do oddania ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem gościem z 23.55 ja potrzebuję tylko ciuszki na moją córkę 1,6 roku.Ja pieniędzy nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00;28 a co Cie to obchodzi na co ma,a na co nie. Ktos chce wyslac,dziewczyna napisala co potrzebuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neta mam za 10 zl miesiecznie,ale dobra nie wazne,juz nie musicie pomagac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież dostaniesz w kwietniu po 500 zł na dzieci, więc sytuacja ci się poprawi. Nie narzekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu nie przejmuj sie tym komentarzem. Nie musisz sie nikomu tlumaczyc. Nie wiem co ta kobiete boli,ze chce Ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stopa 12 cm ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwietniu dopiero wniosek a wyplaty dostane pewnie maj czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana podaj @,a jutro napisze ci co z tymi ubrankami. Podasz adres,bo tutaj to sama widzisz jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok podam ci adres na email bo tu jest niebezpiecznie podawac dane,primoport@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedługo ci sie poprawi dostaniesz 500 na drugie i 500 na trzecie wiec nie żebrac prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok juz sobie ciebie zapisuje. Postaram sie napisac przed poludniem. Czy pasuje Ci wysylka paczka pobraniowa? tzn oplata za sama usluge poczty. ok 10zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh ta baba dostanie 1500 zl od kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jakies drobne uzbieram. Moze byc.bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok,fajnie. odezwe sie jutro. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok. See you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to fajnie i milo ze sa jeszcze ludzie niosacy bezinteresowna pomoc. Mi jest glupio o nia poprosic. Moja corcia tez chodzi w wyszperanych ciuszkach z lumpka bo na nowe mnie nie stac. Patrze nieraz na te dzieciaczki tak slicznie ubrane i zaluje ze tak sobie zycie zmarnowalam ze moje dziecko nie ma tego co powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co głupia jesteś jak but bo małe dziecko da rade nie tylko w nowych ciusxkach. Chodzi tylko o to żeby im było ciepło i wygodnie. Ale jak masz ciśnienie na nowe to zresetuj swoją głowę w tym momencie i przestań pierdolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmarnowało życie bo masz dzieci i musisz o nie zadbać.? żal tych dzieci faktycznie mamusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×