Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnatrojki

Prosze i pomoc samotna mama trojki

Polecane posty

Gość gość
Ja też nie rozumiem co takie kobiety mają w głowie . Typowa Jolka po zawodówce ledwie poznaje Sebę, księcia na białym koniu, bez przyszłości bez perspektyw, zaczynają klepać dzieciaków nie mając nawet normalnej pracy a potem biadolenie bo nie mam w co je ubrać. Było myśleć o szkole, pracy i normalnym życiu a nie dzieci robić bo tak to każdy głupi potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia kobieto za mózg się chwyć. Tutaj prosi o ciuchy czy jedzenie, na innych portalach o pieluchy i przybory szkolne. Tutaj pisała ze pracowała a wlasciwie zaczela w ciazy gdzie indziej że mąż jej zabraniał. Od dwóch lat się rozwodzi bo mąż ma kochankę A ona taka biedula sobie pocieszyciela załatwiła który ja w zad kopnął jak w ciążę zaszła. Ty jeszcze wierzysz w cuda ze baba z trójką dzieci od lat niepracujaca pójdzie do pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odechciewa się pomagać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.11 dokładnie. Ja kiedyś pomagałam takim ludziom, serce mi się krajało jak myślałam o krzywdzie dzieci itp. Do czasu aż zobaczyłam, że to w większości lenie i oszuści. Teraz pomagam wyłącznie przyjaciołom i rodzinie, tym, których sytuację znam od podszewki. A jeśli akurat nikt nie potrzebuje pomocy to wolę z nadwyżkowej kasy kupić chociażby kolejną wypasioną zabawkę chrześniakowi czy dorzucić córce do kieszonkowego. Nigdy więcej pomocy obcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem zastanawiam się co was skłania do tych osądów i takich laickich odpowiedzi , niektóre po prostu czytam i nie wierze bo z jednej strony wywód jak powinna żyć i mądrości z ...... a z drugiej prostacka krytyka :-) i tak nie pojmiecie o co mi chodzi ,ale musiałam to napisać :-D NAJLEPSZY SPOSÓB NA PROWOKACJĘ KAFE TO PROŹBA O POMOC ,SZLACHETNA PACZKA I 500 PLUS :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dzieci winne ze maja glupich rodzicow. macie takich rodzicow za nic ale dzieckow wam nie zal. To dla nich jest ta pomoc. Przeciez nie prosi o pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.52 dzieci nie są niczemu winne i tak samo ja nie jestem winna NIC obcym dzieciom, które zresztą i tak prawdopodobnie powtórzą los swoich rodziców. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjjjj
Dzieciaki niewinne, ale to ich rodzice maja obowiązek je ubrać i nakarmić. I są zapomogi dla biednych, mops caritas i inne. A Nie zebrać po internecie . może i to tylko ciuszki ale skąd macie pewność że te ubrania rodzice nie sprzedza i będą mieli na fajki i wódkę. Pomaga się ludziom których sytuacje się zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjjjj
*sprzedadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi, ze rozwód trwa dwa lata , a półtora roku temu pisała, że dopiero zamierz złożyć pozew o SEPARACJĘ, bo rozwodu na razie nie chce. Więc jakie dwa lata trwa sprawa rozwodowa?? Kłamczucha jak ta Anna J. z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba to się wysrać jak się chce, bo doopę rozsadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za pato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciemno się nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpoli
Bieda aż piszczy no ale ci.p.cia i pe.nisek Szwedzi to muszą się iść ******** bez gumy i kolejne dziecko skazać na ubóstwo i głód. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę ci dac ciuszki dla corki 116-122 chętnie się pozbędę i pomoge tyle mogę pani pomóc proszę podac adres alb mejla to się skontaktujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz pewność ze ubrania pójdą w dobre ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freydis82
Witaj. Będę bardzo wdzięczna za ciuszki dla mojej córki. Mój e-mail annajankowska11@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×