Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnatrojki

Prosze i pomoc samotna mama trojki

Polecane posty

Gość gośćgrr
Po co się rozmnazacie jak was nie stać na utrzymanie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O znowu nastąpiło rozmnożenie Ani czy jak?? Od paru dni znowu produkuje tematy,zmienia się ilość dzieci w razie potrzeby rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad żebraczki rozplodowe, potem nawet na chleb dla dziecka nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma faktycznie 3 dzieci to zaraz dostanie 1500 zł i dorobić sobie następne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalas na wszystkich mozliwych forach,na pomocnych emamach, na gumtree, na ogłoszenia24.pl itd i wszedzie taki sam tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co prosisz o zabawki edukacyjne dla 2 msc. dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając takie wpisy czy słuchając opowieści zawsze mi żal.zawsze chce pomóc.niestety zawsze sie przejadę nie wiem komu ufać komu nie.wiele razy ofiarowałam od serca, a pozniej ktos to sprzedawał itd.znam przypadek matki ktora zarabiają fajna kasę zdolala wyludzic wyprawkę do dzidziusia.nie wiem juz komu ufać komu nie.przestalam zwracac uwagę czasem czuje sie jak ostatnia nieczula c*****a ale z doświadczenia wiem ze biedny nie wyciąga reki po pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na każdym portalu żebra. A na emamy udaje ze to nie ona tu napisała yhy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prześledźcie trochę samo kafe w ostatnich dniach rozmnożenie znów żebractwa.Jaki wniosek robią to co jakiś czas te same osoby,szkoda tylko że jeszcze żadnej się nikt do d**y nie dobrał. Żebrzą też o ciuchy czy art dla dzieci a potem allego,lub olx i kasa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę ja też mam kiepsko , mi nikt nie pomaga . Straciłam pracę , mężowi ucieli pensje a miało być tak fajnie i to wszystko w przeciągu 3 miesięcy . Pożyczyliśmy znajomym sporą kasę bo im brakowało a u nas sie układało, teraz nie oddają bo "niby nie mają " a mi 50 zł zostało na 3 osoby do przyszłego piątku na jedzenie . Życie jest niesprawiedliwe , ja od nikogo nic nie proszę . Codziennie szukam pracy , bo dziecko małe a nie ma z kim zostawić i godziny pracy nie pasują . Zwolnili mnie bo mam dziecko , taki chory kraj . Nic tylko spierdalać stąd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież dostaną te 1000 i 500 na bachory i jeszcze żebrają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialas autorki dopisać ze trzeci bękart spłodzony przez faceta NN. Brawo. A teraz płać za swoją głupotę sama. My Nie jesteśmy od utrzymywania waszych małych bachorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś pomogłam pewnej mamie z forum. Też ją tu zjechali. Pogadałam z nią na priv. Okazała się fajną kobietą w chwilowej sytuacji kryzysowej. Prosiła o pomoc rzeczową. Przedstawiła dokumenty świadczące o trudnej sytuacji choć jej o to nie prosiłam. Akurat miałam parę groszy odłożone więc wysłałam jej paczkę. Gdy ją otrzymała to podziękowała. A najbardziej ucieszyło mnie gdy nagle napisała (po kilku miesiącach) że u niej już jest dobrze-że wszystko się ułozyło :-) Ja chwilowo jestem w finansowym dołku więc nie mam z czego zrobić paczki ale może znajdzie się dobra dusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.02.04 Jak ma faktycznie 3 dzieci to zaraz dostanie 1500 zł i dorobić sobie następne oczko.gif ========== N I E!!! jezu zapamietajcie! na pierwsze (jedno) dziecko NIE MA KASY!! tylko na drugie (2) i kazde nastepne!! czyli ona dostanie 1000 zl jezeli ma 3jke dzieci. jezeli ktos ma dwojke dzieci dostanie 500zl! zawsze, w kazdym przypadku jedno dziecko nie dostaje kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy niskich dochodach pierwsze tez dostaje. Wbij to sobie do głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pomocnych mamach twierdzi, że to nie ona założyła tu wątek. Ciekawe kto...? Trochę się tam pogubiła w zeznaniach i póki co siedzi cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:"...Od zawsze było nam bardzo ciężko .." takie baby toby lała w łeb tylko by odskakiwał, od zawsze ciężko i ona rodzi dziecko za dzieckiem, baby, czy u was to zamiast rozumu posiadacie cipę, i wy się nazywacie matkami, bo myśląca matka jak ma ciężko to nie rodzi tyle dzieci, kochająca matka nie mogłaby przepatrzeć na to, że sama swoim dzieciom stworzyła biedę, to nie są matki, to egoistki, próżniaki, które kosztem dzieci chcą przeżyć własne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz jak to jest? Raz da jeden, potem drugi, kolejno trzeci i jakoś leci, a mamusia może rodzić do woli bo zawsze kogoś ściśnie za serduszko jej historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I trzecie SE machneła z przypadkowym kolesiem. Poczytajcie ja na pomocne emamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty króliczyco dymać się potrafisz jak dzicz a nie pomyślisz jak utrzymasz dzieciaki łapy wyciągać bo myślisz mózgiem między nogami zupełnie jak jedna znajoma jej konkubent wiecznie bezrobotny szuka pracy po dwóch tygodniach go zwalniają ona siedzi w domu i narzeka że jej nikt nie pomaga narzeka ze jej luby chla i nie ma pieniędzy a tu drugiego bachorka sobie strzelili chociaż ona mówiła że się go brzydzi chce go zostawić ahh te 500+. Jak słyszę te durne gorzkie żale to mi się śmiać chce.Dobrze że mój mąż jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że ją tam pomocne e mamy nieźle zjechały i dobrze kłamliwe babsko wiecznie wyłudzające. Łapy bym leniwej krowie obcięła za to łgarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GENONEFA
Jo ci moga pomuc chcesz robote w chlewni i przy krowach dom ci wikt opierunek i trocha kasy dlo dzieci jok chcesz to zdzich ci czworte robi bo pincet plus wprowadzili. U nas w kopydłowie ludzie pomocni to i zeszyty dadzą zabawki edukacyjne dobra widly i toczka moze byc?? uBRANKA na juranda ze spychowa worek i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje zrobic jeszcze 2 dzieci na bank sytuacja sie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszkodaslow
Kolejna rozpłodowa kretynka na emamy przeczytajcie to!!! Witam panstwa serdecznie.Zwracam sie z ogromna prosba do pomocnych e mam i nie tylko,bardzo prosze jesli jest taka mozliwosc to prosze o pomoc w postaci odziezy uzywanej po dzieciach ktora bylaby dla mnie jak gwiazdka z niebaJestem mama czworki dzieci,obecnie spodziewam sie piatego maluszka to jest coreczka,sadzilam ze juz nigdy wiecej nie bede miala maluszka po dwoch martwych ciazach ale stalo sie inaczej,niestety nie mam zadnych ubranek ani wyprawki ,koszt zakupu jest znaczny nawet uzywanych rzeczy,boje sie ze przyjdzie czas porodu a ja nie bede miala w co ja ubrac,dlatego zwracam sie do wszystkich mam ktore maja swoje kochane malenstwa moze komus nie potrzebne rzeczy zalegaja na strychu bardzo prosze o pomoc,moja starsza coreczka ma 3 latka brakuje jej kurteczek ,koszulek nie mowiac juz o starszych dzieciach.Maz pracuje dorywczo a ja zajmuje sie wychowywaniem dzieci,zamieszkujemy w wynajetym mieszkaniu ,korzystamy z pomocy gops w postaci zywnosci z uni europejskiej a dzieci uczace sie maja finansowane posilki w szkolach jest nam bardzo ciezko bardzo prosze o pomoc ,termin porodu wyznaczono na 29 kwietnia...Poszukuje rowniez mebli i lozeczka dla trzyletniej niuni jednak bezskutecznie.Prosze pomozcie.Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że ma czelnosc zebrać o wyprawke dla piateko bachora z czwórka klepali ostra biedę to piąte se machneli za obiecanego 1000 i 500 od drugiego bachora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie jak nie macie ochoty pomagać to nie obrażajcie chociaż! Kobieta chce ubrań i butów i nie chodzi jej o nowe rzeczy! Numeru konta nie oidaje żeby wyłudzić. Kasę! Obyś ie sami nie musieli kiedys tak prosić o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak napieprzyć dzieci, nie stać to się nie robi i rodzi, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy.s.rała to jej problem a nie nasz!! Prawdziwy potrzebujący nie wyciąga reki o pomoc i taka prawda!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×