Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tiaratiaratiara

PROSZĘ O ODPOWIEDZ ...

Polecane posty

Gość tiaratiaratiara

Kochałam się bez zabezpieczenia, ale był to stosunek przerywany, w dni niepłodne(wiemy wszystkie ,że te dni mogą ulec zmianie, poprzez nastroje, stres, itd.). W kazdym razie , nie wytrzymałam i po pierwszych 2 tygodniach przed miesiączką zrobiłam 1 test-negatywny. Póżniej wystąpił okres, po nim za jakiś czas wykonałam 2 test-negatywny. W trakcie tych obu wykonałam test z krwi -beta HCG- negatywny. Niestety moje Panie, organizm wariuje, mój mózg tez , do tego kac moralny , no i przejmowanie się.Czytając WASZE wypowiedzi, stresuje się nadal, dlatego wykonałam jeszcze 1 z krwi- negatywny i zrobilam 1 sikany-negatywny. Powiedzcie mi same, czy organizam kobiety , ma takowe tendencje do zamartwiania sie , wyszukiwania sobie objawów , tego typu jak mdłości, itd... Być może przesadziłam tym Testowaniem , uważam ,że testy z krwi są ważne czy Wy też tak sądzicie? Czy to mój organizam i ciągłe zamartwianie , jest winne ? Pozdrawiam, czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba powinnaś już spać spokojnie po takiej porcji testów. Niestety my kobiety jesteśmy tak dziwnie zrobione że mamy tendencję do zamartwiania się i wyszukiwania sobie objawów myślę że podświadomie wydaje Ci się że coś jest nie tak.Wiem po sobie że czasami mic mi nie dolega a psychicznie można się doprowadzić do stanu w którym faktycznie zaczynamy mieć dane objawy.Bądz spokojna skoro kjażdy test miałaś negatywnie to nie powinnaś się tak obawiać.Chyba to ciągłe zamartwianie się robi swoje.Ja też kiedyś obawiałam się ż ejestem w ciąży i pomimo zrobienia testu ciągle bolały mnie piersi itd ale to było podświadome uczucie.Na przyszłość nie ró tak bo to za dużo kosztuje nerwów jak sama widzisz.Chyba że możesz sobie pozwolić na dziecko to inna sprawa i inny komfort psychiczny wem po sobie bo teraz z mężem chcemy mieć dziecko i już się tak nie uważa a w zasadzie wogóle nie .............Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaratiaratiara
Cieszę się ,że odpowiedziałaś. Powiem Ci , że kac moralny ... robi swoje , bo nie miało tak być. Zaczełam się przejmowac wszystkim , w sumie nadal tak mam ... wiem , że może tych testów było za dużo, ale chciała je zrobić. Wiem , jedno ... jak czytam wysztkie wypoiwedzi na formu i szukam "podobych spraw", to sama widzisz ... zaczynam się zamartwiac na nowo :( Powiedz sama , szczerze czy to co do tej pory zrobiłam , uwązasz za głupie, czy ufasz wynikom z krwi. no i naturalnie standardowym. Pozdrawiam Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaratiaratiara
Cieszę się ,że mi odpowiedziałaś. Wiesz , to kac moralny połączony z tym co tutaj czytam "podobne sprawy"...:( Ja wiem , może przesadziłąm z tą ilością, testów ale chciałam to zrobić. Dla siebie , dla spokoju , owszem , ale ciągłe zamartwianie się i doszukiwanie czegoś , zwłaszcze po przeczytaniu kilku postów , robi swoje.Dlatego uważasz ,że testey z krwi są miarodajne? no i oczywiście informacje jw. ? Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko
Ty cyba jestes w ciazy wszystkie objawy wskazujana to oszczedzaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko
Ty cyba jestes w ciazy wszystkie objawy wskazujana to oszczedzaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×